CZK

☝️!! ️VĚDĚLI JSTE, ŽE ANTIKONCEPCE ODSTRAŇUJE ŽIVINY A ZVYŠUJE MNOŽST TOXINŮ A TĚŽKÝCH KOVŮ V TĚLE ☝️

POKRAČOVÁNÍ JE TAKZVANÝ VRAH. Antikoncepce přímo přispívá k toxicitě organismu tím, že zhoršuje schopnost střev k metabolismu a vylučuje xenobiotika (např. polycyklické aromatické sacharidy, pesticidy, polychlorované bifenyly, těžké kovy, benzenové deriváty, barviva, umělá sladidla) a Studie ukazují, že antikoncepce snižuje zinek, selen, vitamin E, Q10, B12, fosfor i hořčík a přispívá k vyššímu množství mědi a kadmia. Potencionálně vysoké hladiny mědi a kadmia v těle vyčerpávají antioxidanty (glutathion), inhibují antioxidační enzymy, zvyšují syntézu volných radikálů a Používání antikoncepce je spojeno s akumulací chemických látek v těle. Analýza norské studie, kterou se zúčastnilo 1090 žen po 5 letech, zjistila vyšší hladinu škodlivé chemické látky PFAF (perfluoroktansulfonát) u žen, které užívaly pilulku nejméně 12 měsíců. Zvýšená hladina PFAF byla spojena s:neplodnost,preeklampsie,rakovinanegativní účinky na játra, štítnou žlázu a endokrinní (hormonální) systém.!! ️ANTIKKONCEPCE MŮŽE NEGATIVNĚ ZMĚNIT STŘEVNÍ A VAGINÁLNÍ MIKROBIOM PO 6 MĚSÍCÍ ️Zvyšuje riziko bakteriální vaginózy, infekcí Trichomonas vaginalis a Candida albicans. Přispívá také ke střevní nepropustnosti, která vyvolává imunitní reakce a potravinovou intoleranci. Může také ovlivnit imunitní systém a změnit imunitní odpověď, která může způsobit autoimunitní onemocnění. Studie například ukazují výrazně zvýšené riziko SLE lupus u žen užívajících antikoncepci. Také: zvýšené riziko kardiovaskulárních problémů, vysokého krevního tlaku, krevních sraženin a tromboembolismu, rakoviny a jater Měla jste někdy antikoncepci nebo ji stále užíváte? Tak je čas na buněčnou detoxikaci organismu. 

Clean Slate

Dr. Rahm přišla na způsob, jak extrahovat oxid křemičitý a učinit jej biologicky dostupným aby dokázal probíhat IN VIVO a měl regenerační efekt.

CS obsahuje nejčistší formu kyseliny ortokřemičité, která je vyrobena z přírodního klinoptilolitového zeolitu, ale už to není zeolit ​​(zeolit ​​je vázán na hliník, takže jsme z něj vytáhli jen to nejlepší). Struktura byla rozbita patentovaným speciálním procesem frakování a polarizování, zmenšená na velikost, která umožňuje každé buňce v našem těle, aby se stala aktivní.

Podporuje pasivní systematické odstraňování a detoxikaci těžkých kovů, znečišťujících látek, glyfosátu, virových částic, spory plísní, bakteriálních biotoxinů, toxinů, mykotoxinů, pesticidy, herbicidy, radioaktivních škodlivin a dalších perz.

Transportuje je ven z těla lymfatickým a vylučovacím systémem bez dodatečného zatěžování orgánů. To je tzv. pasivní detoxikace, protože nezatěžuje orgány. Je dokázáno, že je to měřitelné.

🌞🌞

Obsah: Kyselina ortokřemičitá

Vitamin C: posiluje buněčnou membránu.

Přírodní mořská sůl: obsahuje více než 80 minerálů a stopových prvků, které jsou pro organizmus mimořádně důležité. Mořská sůl pomáhá optimalizovat propustnost buněčné membrány, aby se škodliviny mohly dostat ven a dobré živiny dostat dovnitř.

Máme zde celosvětově unikátní roztok oxidu křemičitého, který je patentován a v této konstelaci jediný na světě.

👇👇

Práškové detoxikační materiály nebo na bázi kapslí působí hlavně v gastrointestinálním traktu. Kvůli velikosti molekul nemohou procházet stěnami střev, a proto se nemohou dostat do krve, takže nepracují na buněčné úrovni – intracelulárně – IN VIVO. Když střeva nejsou schopna zpracovat tyto škodliviny, můžete si způsobit přiotrávení a zhoršit stav.

👇👇🙏🙏 Proto zde máme absolutní celosvětový UNIKÁT na detox a regenerační efekt. 🙏🙏

Co je to zeolit, klinoptilolit v čisté břidlici?

Klinoptilolit je přirozeně se vyskytující vulkanický minerál, podobně jako křemen, s jedinečnou strukturou plástové klece se záporným nábojem, který má schopnost přirozeně vázat a zachycovat množství toxinů z prostředí. Existuje přes 80 různých typů zeolitů, z nichž se jako nejúčinnější a nejpřínosnější ukázal klinoptilolit. Nejen pro spotřebu, ale také pro čištění životního prostředí, sanaci radioaktivního místa, stelivo pro kočky, vodní filtry a další. Klinoptilolit jste měli ve svém životě již dlouhou dobu a jen jste si toho nebyli vědomi. Klinoptilolit se používá po tisíciletí. Clinoptilolit je známý jako nejsilnější přírodní detoxikátor, který má jedinečnou schopnost odstraňovat z prostředí mnoho různých toxinů a chemikálií. ROOT vytvořil proprietární mechanismus, který umožňuje klinoptilolitu odstranit tyto toxiny z vašeho prostředí. Klinoptilolit působí jako molekulární síto velmi specifické pro těžké kovy a toxiny, virové částice a další, jako je glyfosát, činidlo pomeranč, ochuzený uran. Když klinoptilolit prochází tělem ve formě Clean Slate, váže toxiny, těžké kovy, alergeny a další škodlivé látky ve své klecové struktuře a umožňuje pasivní vyloučení z těla vaší močí. Clean Slate je roztok nanotizovaných fragmentů klinoptilolitu využívající patentovaný patentovaný proces, který čistí klece a rozbíjí přirozenou voštinovou klecovou strukturu klinoptilolitu na mnohem menší fragmenty, které jsou schopné pronikat buněčnými membránami.

Jak Clean Slate funguje?

Clean Slate je dvě části vědy a jedna část magie. Ale ve skutečnosti to může být více magie, protože tělo je úžasné, když je čisté a funguje tak, jak je skutečně schopné. Nano fragmenty v Clean Slate fungují jako malé lapače toxinů ve vašem systému. Velký rozptyl velikosti fragmentů jim umožňuje pracovat v různých částech těla. Navázáním a odstraněním toxinů ještě ve vašem těle Clean Slate nejen vyčistí vaše systémy, ale také umožní vašemu tělu, aby se samo začalo čistit a vytvořilo lepší prostředí. Prostřednictvím těchto metod bezpečně a pasivně podporuje odstraňování toxinů z buněk, těla a mozkové tkáně.

Jak používat Clean Slate?

Doporučené užívání Clean Slate je 10 kapek perorálně dvakrát denně. Ideální je brát jako první věc ráno a těsně před spaním. To se provádí za účelem práce s cirkadiánním rytmem těla. Menší lidé nebo ti, kteří mají obavy z příliš rychlé detoxikace, mohou začít nebo používat nižší množství. Není také nic špatného na tom, když začnete s nízkým obsahem a každých pár dní titrujete a zvyšujete dávky. Čistou břidlici milují i ​​vaši mazlíčci, nebojte se jim trochu přidat do jídla.

Existují nějaké vedlejší účinky používání Clean Slate (Clinoptilolite)?

Clinoptilolit je GRAS (obecně považovaný za bezpečný) s FDA jako potravinářská přísada. Clean Slate je odvozen ze 100% přírodního minerálu. Nemá žádné vedlejší účinky a nezpůsobuje alergické reakce. Křišťál má nulovou nutriční hodnotu a nejedná se o doplněk. Působí tak, že odstraňuje špatné toxiny, aniž by do vašeho systému nic přidával. I když to nic nepřidává, pasivní odstraňování toxinů umožňuje tělu dělat některé velmi zajímavé věci. Takže jakýkoli "efekt", který můžete považovat za negativní, může být jen reakcí vašeho těla na to, aby ve vás vyčistilo část nepořádku. Efekt užívání Clinoptilolitu je skutečnou systémovou detoxikací organismu. Mohou se objevit známky detoxikace, které jsou specifické pro každé jednotlivé tělo. Přesto je detoxikace často tak náročná, že lidé odkládají režim, nebo přestat brzy poté, co začnou. Mnoho jedinců se cítí hůř, než se budou cítit lépe s jinými detoxikačními protokoly. Ty se u Clean Slate běžně nesetkají. Clean Slate může zlepšit funkci léčiv, což znamená, že vaše léky mohou fungovat lépe, a to může znamenat zlepšenou funkci, která vám umožní používat méně léků, ale také to může znamenat možné zvýšení nežádoucích účinků. Pokud užíváte léky na předpis, je důležité sledovat váš pokrok u svého lékaře, abyste se ujistili, že používáte nejlepší dávky. Časem používání Clean Slate můžete zjistit, že už možná nebudete potřebovat léky, čisté tělo dokáže úžasné věci.

Kdy budou po spuštění Clean Slate viditelné první pozitivní účinky?

No, nikdy předtím jsme vás neměli jako uživatele Clean Slate, takže opravdu nemůžeme říct. Každý z nás je jedinečný a všichni pocházíme z jedinečného prostředí. Každý je jiný. První výsledky použití zeolitu lze obvykle vidět velmi rychle. Změny zaznamenáte již po několika hodinách po požití. Účinky mohou být viditelné jako barva vaší moči a změny nálady. Můžete mít touhu vašeho těla vyplavit některé věci velmi rychle, stává se to, ale ne často. Může to být jeden konec a někdy oba. To jsou skvělé známky toho, že se vaše tělo samo nakopne, aby vyplavilo toxiny. Ze začátku trochu divné, ale dobrá věc. Můžete zažít lepší spánek a lepší sny, více energie, lepší kognitivní funkce, odeznívání mozkové mlhy a podobně. Viděli jsme mnoho zkušeností s hubnutím díky systémovému odstraňování toxinů snižujícím negativní zánět. Vaše výsledky se mohou lišit. Nejdůležitější složkou je, že produkt funguje pokaždé. Funguje jako magnet vzácných zemin ve vašem těle a zachycuje toxiny. Jakmile je plocha nabitá, odejde. Až 8 z 10 lidí, kteří konzumovali CleanSlate, zaznamenalo zlepšení nálady ihned po požití zeolitu. Po delším používání však lze očekávat nárůst energie. Vzhledem k tomu, že nemá žádné vedlejší účinky, je Clean Slate skvělým produktem k použití dnes a dokud nepřestanete dýchat.

Musím při používání Clean Slate pít více vody?

Je naprosto nezbytné pít hodně vody ze dvou důvodů: 1. Pomáhá tělu vyplavovat toxiny 2. Nahrazuje vodu, kterou vaše tělo používá k rehydrataci buněk.

Obecné výhody spotřeby Clean Slate

Výčet pozitivních účinků zeolitu na organismus je velmi dlouhý. Pravidelná detoxikace organismu přináší mnoho výhod pro vaše zdraví. Většina přípravků by se pro své možné vedlejší účinky a nepříjemné následky neměla užívat nepřetržitě a po čase se na nich tělo může stát závislým. Clean Slate (Clinoptilolite) však nemá žádné vedlejší účinky a nelze se jím předávkovat. Jeho speciální záporně nabitá voštinová molekulární struktura umožňuje vázání těžkých kovů, alergenů, toxinů a dalších škodlivých látek v těle. Je také známý jako nejúčinnější přírodní detoxikátor na světě. Clean Slate (Clinoptilolite) neztrácí svou účinnost po delším používání.

Jaké jsou některé výhody používání CleanSlate?

- může napomoci při hubnutí odstraněním toxinů z tuku - může zlepšit růst vlasů a nehtů - může zlepšit kognitivní funkce - může zlepšit zrak a sluch - může zlepšit energii - může způsobit odstranění příznaků onemocnění odstraněním základní příčiny - může pomoci při regulace krevního tlaku - může podporovat zdravou hladinu cukru v krvi - může zlepšit funkci orgánů, jako jsou ledviny, játra, slinivka a další - může zlepšit kardiovaskulární zdraví - může zlepšit vstřebávání živin - může zvýšit hydrataci buněk - můžete se cítit úžasně - může pomoci snížení negativního zánětu odstraněním hlavní příčiny problémů.

Kdo by měl používat Clean Slate?

Díky pozitivním vlastnostem je Clean Slate doporučován jako základ vašeho wellness programu, i když "máte" pocit, že jej vůbec nepotřebujete. Všichni jsme jedovatí, Clean Slate je váš pasivní čisticí stroj. Stejně jako pokračujete v úklidu svého domu nebo bytu a výměně vzduchových filtrů, praní povlečení, úklidu kuchyně a podobně, Clean Slate je vaší vnitřní hospodyní. Zatímco Clean Slate je na etiketě doporučen pouze pro dospělé, naše rodiny všech věkových kategorií používají produkt se skvělými výsledky. Jste hlavou své domácnosti. Vy děláte rozhodnutí, která určují, jak dobře může být vaše rodina, my se rozhodneme uklidit naše malé stejně jako naše staré. Doporučujeme také, abyste se před použitím poradili se svým lékařem nebo rodinným lékařem.

Jak dlouho bych měl CleanSlate používat?

Ideální použití Clean Slate by bylo od lůna do hrobu, ale to už jsme minuli. Clean Slate je navržen jako dlouhodobý pasivní detoxikační mechanismus. Vzhledem k tomu, že jste neustále denně vystaveni toxinům, může být opravdu dobré udržovat Clean Slate ve svém těle nebo kolem něj důsledně. Vaše používání se může po několika letech pravidelného používání snížit, protože vaše tělo bude lépe uzpůsobeno k efektivnějšímu řízení životního prostředí. Možná zjistíte, že 5-10 kapek dvakrát denně Clean Slate je základem vašeho plánu zajištění zdravého života.