CZK

Asea společnost

ASEA hodnocena jako trojnásobná AAA+ příležitost pro roky 2023 a 2024

Kategorie

Největší zdravotní objev 21. století !!

Revoluční technologie v oblasti zdraví, sportu a obrácení procesu stárnutí.

Redoxní technologie za miliardy dolarů.

V roce 1998 byla udělena Nobelova cena za fyziologii a medicínu za první objev "signální molekuly" farmakologům Louis J. Ignarro, Robert F. Furchgott a Ferid Murad?
Od toho okamžiku si vědecká komunita nade vší pochybnost začala uvědomovat, že signální molekuly vůbec existují...
V důsledku této Nobelovy ceny se staly objevy dalších signálních molekul (a jejich různých rolí a jejich specifických drah) vysokou prioritou farmakologie. Explodoval jako nový a vzrušující obor zdravotnické vědy se slibným finančním potenciálem pro farmaceutické společnosti. V této krajině se zrodily objevy, které později vedly k založení společnosti Asea.

ASEA je vyrobena z vody (H2O) a soli (NaCl). Ty se rozdělí na elementární vodík (H2), kyslík (O2), sodík (Na), chlór (Cl) a poté se znovu spojí. (Zde je několik příkladů těchto kombinací, jak jsou uvedeny v patentech ASEA: H2O2, O3, NaOH, OH, NaClO, HOCl).

STÁHNOUT PRO ZDRAVOTNÍKY !!!!

ASEA vyvinula unikátní průlomovou produktovou technologii, která byla vědecky testována a bylo prokázáno, že signalizuje aktivaci genetických drah nebo ovlivňuje geny, které

  • Zlepší zdraví imunitního systému
  • Pomohou udržet zdravou zánětlivou reakci
  • Pomáhájí udržovat kardiovaskulární zdraví a podporují elasticitu tepen
  • Zlepší zdraví střev a produkci trávicích enzymů
  • Modulují hormonální rovnováhu pro podporu vitality a zdraví

Redoxní Signálni molekuly jsou více než PŘIRODNÍ, jsou tělu VLASTNÍ, PŘIROZENÉ!

Mají NULOVOU TOXICITU = JSOU BEZPEČNÉ PRO KAŽDÉHO A NEMOHOU UBLÍŽIT NIKOMU BEZ OHLEDU NA VĚK, MNOŽSTVÍ KONZUMACE NEBO ZDRAVOTNÍ STAV!

ASEA REDOX může pozitivně ovlivnit genovou expresi v celém těle, pomáhá chránit, omlazovat a udržovat fungování buněk na jejich optimální úrovni.

Zdraví začíná na buněčné úrovni

Lidské tělo má schopnost léčit samo sebe.

PŘEJDI NA ČLÁNEK

ASEA je společnost, se kterou se můžete cítit sebejistě. Její zakladatelé založili ASEA na základě desetiletí zkušeností ve společnostech Fortune-100.

Výrobní procesy jsou 100% vlastněny a provozovány společností ASEA, což znovu a znovu potvrzuje kvalitu produktů.

Díky specializovanému výzkumu a laboratornímu testování ASEA zkonstruovala revoluční technologii, která dokáže vytvořit a stabilizovat aktivní redoxní signální molekuly mimo tělo. Průlomový proces ASEA založený na patentech je pozastaven v nedotčeném solném roztoku. Řešením není samotný produkt; je to transportní systém pro molekuly v produktech ASEA.
Tento průlom je první svého a jediný způsob, jak si udržet a udržet optimální hladinu stabilních Redox Signing Molecules na kůži, pro vašeho největšího a nejviditelnějšího tělesného orgánu.

Redoxní signalizace funguje na buněčné úrovni a pomáhá chránit, omlazovat a obnovovat buňky.

Redoxní Signàlní MOLEKULY naše buňky CHRÁNÍ, VYHLEDÁVAJÍ, OPRAVUJÍ A NAHRAZUJÍ poškozené a jsou zodpovědné za KOMUNIKACI mezi buňkami a uvnitř buněk. ZDRAVÉ BUŇKY = ZDRAVÉ TĚLO

Zakladatelé společnosti ASEA.
Genesis - Jak vznikla společnost Asea a proč (naštěstí technologie nebyla prodaná velké pharma.

Tyler Norton (spoluzakladatel) o ASEA jako životní příležitosti a využití našeho plného potenciálu!

ASEA vyvinula unikátní průlomovou produktovou technologii, která byla vědecky testována a bylo prokázáno, že signalizuje aktivaci genetických drah nebo ovlivňuje geny, které

Redoxní signalizace funguje na buněčné úrovni a pomáhá chránit, omlazovat a obnovovat buňky.

ASEA hranice metabolismu: neuvěřitelné posuny ve 43 metabolitech, které vědci nikdy předtím neviděli

Zde máme krásnou animaci jak redoxní signální molekuly funguji v lidském tele.
Dr David Silverman:Asea není jen slaná voda!

ASEA, to není jen společnost, produkt nebo budova. Je to fenomén, který vznikl díky naší ochotě vynaložit čas a zdroje na jedinečnou věc. Naše práce mění životy lidí po celém světě k lepšímu.

Zakladatel společnosti ASEA Verde Norton již ukončil svou mimořádně úspěšnou kariéru, během níž vedl společnosti v hodnotě miliard dolarů, když se seznámil s technologií redukční signalizace. Rychle však pochopil potenciál redukční signalizace zlepšovat životy lidí na celém světě a vydal se na misi podělit se o tuto silnou technologii se světem.

ASEA je způsob zlepšení vašeho životního stylu.


ZDE NAJDETE VÍCE INFORMACÍ O FIRMĚ ASEA

Lékaři, vědci a výzkumníci o největším zdravotním, sportovním a anti-aging průlomu 21. století!

ASEA REDOX může pozitivně ovlivnit genovou expresi v celém těle, pomáhá chránit, omlazovat a udržovat fungování buněk na jejich optimální úrovni.

Dr. David Silverman vysvětluje Redox! Průlomové objevy vždy zní až příliš dobře, než aby to byla pravda.

Dr. David Silverman: Jak za 10 minut poznat, že technologie Redoxních Signálních molekul je skutečná

Výrobní inovace ASEA:

Proč si stojíme za každým produktem, který vyrábíme

ASEA REDOX se vyrábí v zařízení registrovaném FDA a NSF a je certifikován nezávislou laboratoří třetí strany, aby obsahoval aktivní redoxní signální molekuly.

ASEA REDOX může pozitivně ovlivnit genovou expresi v celém těle, pomáhá chránit, omlazovat a udržovat fungování buněk na jejich optimální úrovni.

V ASEA začíná náš úspěšný příběh jako společnosti inovacemi. Proto je každá lahvička ASEA® Redox Cell Signaling Supplement vyrobena pomocí špičkového vybavení a odborných inovací .

Výrobní inovace ASEA:

Proč si stojíme za každým produktem, který vyrábíme

Posilujte svůj buněčný potenciál pomocí redoxní produkce

Centrum ASEA Redox, postavené v roce 2013, provádí neustálý výzkum a neustále navrhuje nové produkty Powered by Redox™, které podporují váš buněčný potenciál. Mezi provozní logistikou, redoxní výrobou, plněním, zajišťováním kvality, skladováním a zákaznickým servisem naši zaměstnanci na místě zajišťují, že každý krok procesu je odborně proveden. Naše oddělení pro zajištění kvality dohlížejí na standardy, postupy a testování, které zajišťují, že ASEA vždy vyrábí produkty nejvyšší kvality za použití technologií a metod, které jsou v souladu s národními a mezinárodními předpisy.

Předvídání globální poptávky, koordinace s přepravními partnery, optimalizace skladových prostor a obsluha zákazníků prostřednictvím přidružené podpory pomáhá zajistit, že vše běží hladce od začátku do konce.

Nejmodernější zařízení pro špičkové produkty

Vytvoření našeho nejmodernějšího výrobního závodu v hodnotě 1,6 milionu USD nám umožnilo přenést vyřizování objednávek ze západních Spojených států do vlastních prostor a rozšířit naše skladové prostory, abychom vyhověli neustále se zvyšující poptávce po zásobách produktů. Celé zařízení má rozlohu 34 500 čtverečních stop nebo ekvivalent sedmi basketbalových hřišť NBA. V typické 10hodinové směně vyrobí výrobní personál produkty za 1,2 milionu dolarů. Zařízení je registrováno FDA a má certifikaci NSF International - což zajišťuje, že jsou pečlivě dodržovány všechny normy veřejného zdraví a bezpečnosti pro spotřebitelské produkty. Jsme také držiteli certifikátu Kosher a Halal, abychom zajistili, že naše zařízení splňuje přísné požadavky na čistotu, čistotu a bezpečnost potravin.

Zdokonalování procesu, každý krok na cestě

Výroba, testování kvality a distribuce všech produktů ASEA je propracovaný a důležitý proces. Úplně prvním krokem je filtrace místní vody. Filtrace vody je důležitá pro tvorbu redoxních produktů, protože nám umožňuje přesně kontrolovat, co se v naší vodě nachází. Přestože voda, kterou dostáváme, již byla vyčištěna, dbáme na to, abychom otestovali přítomnost těžkých kovů, mikrobiálních látek a přesnou čistotu vody.
Pomocí systému změkčování a filtrace vody reverzní osmózou odstraňujeme vápník a hořčík primárním procesem iontové výměny. Poté pomocí reverzní osmózy odstraníme sodík, uhlovodíky, sírany a kadmium přes tlakovou komoru. Dále deionizujeme každý produkt, odstraníme zbývající anorganické sloučeniny, což vede k ultračisté vodě. A nakonec používáme filtraci UV světlem k usmrcení a deaktivaci všech možných mikroorganismů, abychom zajistili sterilní roztok.

Poté, co vodu důkladně přefiltrujeme, přidáme chlorid sodný. V našich nádržích máme velmi specifickou hladinu chloridu sodného, ​​který se přidává do vody. Jakmile máme roztok na místě, roztok prochází procesem míchání, po kterém následuje proces chlazení. Když dosáhneme správné úrovně slanosti a teploty, produkt se převede do velkých 4000-galonových nádrží. Všechny patenty a duševní vlastnictví pro ASEA se odehrávají přímo zde.

Testování na místě a zajištění kvality

Naše zkušební laboratoř na místě je klíčem k naší výrobě a procesům vývoje produktů. V tomto laboratorním prostředí můžeme testovat redoxní potenciál malých šarží produktů a také zkoušet nové formulace produktů. Pro všechny naše produkty ASEA Redox samozřejmě také používáme ověření třetí stranou. Každá čtvrtá šarže produktu je testována nezávisle, abychom potvrdili naše výsledky.

Výrobní proces

Jedna úžasná technologie

Dva pozoruhodné produkty
Produkty ASEA a RENU 28 jsou jiné než cokoliv, co jste kdy použili. Oba produkty využívají naši patentovanou vědeckou technologii. Zveme vás dozvědět se více o těchto převratných produktech a o tom, jak vám mohou pomoci.

ASEA je úžasný produkt
S produktem jako ASEA jste se ještě nesetkali. Je to proto, že to je první a jediný doplněk výživy na světě obsahující redoxní signální molekuly. Zjistěte více o produktu ASEA, prvním nápoji na trhu, který využívá tuto jedinečnou vědeckou technologii a mění životy na celém světě.   

Uvedené ceny jsou orientační, závisí na vývoji kurzu amerického dolaru. Odkaz na registraci najdete zde: 

RENU28®
Budoucnost péče o pleť
RENU28 je gel na povrchovou péči o pleť, který ošetřuje vaši pleť s využitím technologie redoxního signalizace. Tento inovativní produkt se stará o vaše tělo zvenčí a dává vám zdravě a mladistvě vypadající pleť. Věnujte minutu videu o výhodách produktu RENU28 nebo si přečtěte o tom, jak vám produkt RENU28 dodá mladší vzhled a pocit.   

Jedna úžasná technologie


Dva pozoruhodné produkty
Produkty ASEA a RENU 28 jsou jiné než cokoliv, co jste kdy použili. Oba produkty využívají naši patentovanou vědeckou technologii. Zveme vás dozvědět se více o těchto převratných produktech a o tom, jak vám mohou pomoci. 


Řada ASEA REDOX™ Performance

Dosáhněte více, udělejte více a staňte se něčím více každý den s trvalou podporou vašeho těla a mysli, která je speciálně vyvinuta pro zlepšení výkonu. Zažij denní režim, který je Powered by Redox™.

ASEA REDOX™ Performance Energy,
Trvalá energie

ASEA REDOX™ Performance Mind,
Trvalý kognitivní výkon

ASEA REDOX™ Performance Mood,
Trvalý klid a dobrá nálada

RENUAdvanced® Systém péče o pleť
Dopřejte své pleti podporu, kterou si zaslouží, s naším systémem péče o pleť Powered by Redox™. Naše pečlivě vybrané složky doplňují přirozenou regenerační schopnost pokožky a pomáhají ji v boji proti účinkům každodenních stresorů. Společně s přípravky z našeho balíčku dodají pleti ve čtyřech jednoduchých krocích energii a zanechají ji sjednocenou, hladkou a zářivou.   

Informace o produktech ASEA VIA

Trojice unikátních složení potravinových doplňků ASEA VIA zajišťuje snadnou dostupnost základních nutričních látek, poskytuje lepší rovnováhu mikrobiomu a podporuje aktivní životní styl v jakémkoli věku.

Tyto doplňky jsou dostupné pouze prostřednictvím společnosti ASEA.

Pro více informací se přidej do skupinky na facebooku.

Přečtěte si jako první, co je nového