CZK

ASEA

Největší zdravotní objev 21. století  !! 

Revoluční technologie v oblasti zdraví, sportu a obrácení procesu stárnutí.

Redoxní technologie za miliardy dolarů.

V roce 1998 byla udělena Nobelova cena za fyziologii a medicínu za první objev "signální molekuly" farmakologům Louis J. Ignarro, Robert F. Furchgott a Ferid Murad?
Od toho okamžiku si vědecká komunita nade vší pochybnost začala uvědomovat, že signální molekuly vůbec existují...
V důsledku této Nobelovy ceny se staly objevy dalších signálních molekul (a jejich různých rolí a jejich specifických drah) vysokou prioritou farmakologie. Explodoval jako nový a vzrušující obor zdravotnické vědy se slibným finančním potenciálem pro farmaceutické společnosti. V této krajině se zrodily objevy, které později vedly k založení společnosti Asea.

ASEA je vyrobena z vody (H2O) a soli (NaCl). Ty se rozdělí na elementární vodík (H2), kyslík (O2), sodík (Na), chlór (Cl) a poté se znovu spojí. (Zde je několik příkladů těchto kombinací, jak jsou uvedeny v patentech ASEA: H2O2, O3, NaOH, OH, NaClO, HOCl). 

ASEA vyvinula unikátní průlomovou produktovou technologii, která byla vědecky testována a bylo prokázáno, že signalizuje aktivaci genetických drah nebo ovlivňuje geny, které 

  • Zlepší zdraví imunitního systému
  • Pomohou udržet zdravou zánětlivou reakci
  • Pomáhájí udržovat kardiovaskulární zdraví a podporují elasticitu tepen
  • Zlepší zdraví střev a produkci trávicích enzymů
  • Modulují  hormonální rovnováhu pro podporu vitality a zdraví

Redoxní signální molekuly - je čas na další průlom!

ASEA je společnost, se kterou se můžete cítit sebejistě. Její zakladatelé založili ASEA na základě desetiletí zkušeností ve společnostech Fortune-100. 

Výrobní procesy jsou 100% vlastněny a provozovány společností ASEA, což znovu a znovu potvrzuje kvalitu produktů. 

Díky specializovanému výzkumu a laboratornímu testování ASEA zkonstruovala revoluční technologii, která dokáže vytvořit a stabilizovat aktivní redoxní signální molekuly mimo tělo. Průlomový proces ASEA založený na patentech je pozastaven v nedotčeném solném roztoku. Řešením není samotný produkt; je to transportní systém pro molekuly v produktech ASEA.
Tento průlom je první svého a jediný způsob, jak si udržet a udržet optimální hladinu stabilních Redox Signing Molecules na kůži, pro vašeho největšího a nejviditelnějšího tělesného orgánu. 

Redoxní signalizace funguje na buněčné úrovni a pomáhá chránit, omlazovat a obnovovat buňky. 

Redoxní Signàlní MOLEKULY naše buňky CHRÁNÍ, VYHLEDÁVAJÍ, OPRAVUJÍ A NAHRAZUJÍ poškozené a jsou zodpovědné za KOMUNIKACI mezi buňkami a uvnitř buněk. ZDRAVÉ BUŇKY = ZDRAVÉ TĚLO  

Zde máme krásnou animaci jak redoxní signální molekuly funguji v lidském tele. 

Redoxní Signálni molekuly jsou více než PŘIRODNÍ, jsou tělu VLASTNÍ, PŘIROZENÉ! 

Mají NULOVOU TOXICITU = JSOU BEZPEČNÉ PRO KAŽDÉHO A NEMOHOU UBLÍŽIT NIKOMU BEZ OHLEDU NA VĚK, MNOŽSTVÍ KONZUMACE NEBO ZDRAVOTNÍ STAV!  


ASEA REDOX se vyrábí v zařízení registrovaném FDA a NSF a je certifikován nezávislou laboratoří třetí strany, aby obsahoval aktivní redoxní signální molekuly.

ASEA REDOX může pozitivně ovlivnit genovou expresi v celém těle, pomáhá chránit, omlazovat a udržovat fungování buněk na jejich optimální úrovni.


Zdraví začíná na buněčné úrovni

Lidské tělo má schopnost léčit samo sebe.

Dr. David Silverman vysvětluje Redox! Průlomové objevy vždy zní až příliš dobře, než aby to byla pravda.

Lékaři, vědci a výzkumníci o největším zdravotním, sportovním a anti-aging průlomu 21. století!

ASEA je úžasný produkt
S produktem jako ASEA jste se ještě nesetkali. Je to proto, že to je první a jediný doplněk výživy na světě obsahující redoxní signální molekuly. Zjistěte více o produktu ASEA, prvním nápoji na trhu, který využívá tuto jedinečnou vědeckou technologii a mění životy na celém světě. 

ZBOŽÍ SE MOMENTÁLNĚ DÁ ZAKOUPIT POUZE PROSTŘEDNICTVÍM REGISTRACE!

Uvedené ceny jsou orientační, závisí na vývoji kurzu amerického dolaru. Odkaz na registraci najdete zde:

RENU28®
Budoucnost péče o pleť
RENU28 je gel na povrchovou péči o pleť, který ošetřuje vaši pleť s využitím technologie redoxního signalizace. Tento inovativní produkt se stará o vaše tělo zvenčí a dává vám zdravě a mladistvě vypadající pleť. Věnujte minutu videu o výhodách produktu RENU28 nebo si přečtěte o tom, jak vám produkt RENU28 dodá mladší vzhled a pocit. 

Jedna úžasná technologie
Dva pozoruhodné produkty
Produkty ASEA a RENU 28 jsou jiné než cokoliv, co jste kdy použili. Oba produkty využívají naši patentovanou vědeckou technologii. Zveme vás dozvědět se více o těchto převratných produktech a o tom, jak vám mohou pomoci.

Řada ASEA REDOX™ Performance

Dosáhněte více, udělejte více a staňte se něčím více každý den s trvalou podporou vašeho těla a mysli, která je speciálně vyvinuta pro zlepšení výkonu. Zažij denní režim, který je Powered by Redox™.

ASEA REDOX™ Performance Energy,
Trvalá energie

ASEA REDOX™ Performance Mind,
Trvalý kognitivní výkon

ASEA REDOX™ Performance Mood,
Trvalý klid a dobrá nálada

RENUAdvanced® Systém péče o pleť
Dopřejte své pleti podporu, kterou si zaslouží, s naším systémem péče o pleť Powered by Redox™. Naše pečlivě vybrané složky doplňují přirozenou regenerační schopnost pokožky a pomáhají ji v boji proti účinkům každodenních stresorů. Společně s přípravky z našeho balíčku dodají pleti ve čtyřech jednoduchých krocích energii a zanechají ji sjednocenou, hladkou a zářivou. 

Informace o produktech ASEA VIA

Trojice unikátních složení potravinových doplňků ASEA VIA zajišťuje snadnou dostupnost základních nutričních látek, poskytuje lepší rovnováhu mikrobiomu a podporuje aktivní životní styl v jakémkoli věku.

Tyto doplňky jsou dostupné pouze prostřednictvím společnosti ASEA.

Výrobní inovace ASEA: 

Proč si stojíme za každým produktem, který vyrábíme 

V ASEA začíná náš úspěšný příběh jako společnosti inovacemi. Proto je každá lahvička ASEA® Redox Cell Signaling Supplement vyrobena pomocí špičkového vybavení a odborných inovací . Přečtěte si, proč je náš redoxní výrobní proces něčím, na co jsme hrdí. 

Posilujte svůj buněčný potenciál pomocí redoxní produkce 

Centrum ASEA Redox, postavené v roce 2013, provádí neustálý výzkum a neustále navrhuje nové produkty Powered by Redox™, které podporují váš buněčný potenciál. Mezi provozní logistikou, redoxní výrobou, plněním, zajišťováním kvality, skladováním a zákaznickým servisem naši zaměstnanci na místě zajišťují, že každý krok procesu je odborně proveden. Naše oddělení pro zajištění kvality dohlížejí na standardy, postupy a testování, které zajišťují, že ASEA vždy vyrábí produkty nejvyšší kvality za použití technologií a metod, které jsou v souladu s národními a mezinárodními předpisy.

Předvídání globální poptávky, koordinace s přepravními partnery, optimalizace skladových prostor a obsluha zákazníků prostřednictvím přidružené podpory pomáhá zajistit, že vše běží hladce od začátku do konce.


Nejmodernější zařízení pro špičkové produkty

Vytvoření našeho nejmodernějšího výrobního závodu v hodnotě 1,6 milionu USD nám umožnilo přenést vyřizování objednávek ze západních Spojených států do vlastních prostor a rozšířit naše skladové prostory, abychom vyhověli neustále se zvyšující poptávce po zásobách produktů. Celé zařízení má rozlohu 34 500 čtverečních stop nebo ekvivalent sedmi basketbalových hřišť NBA. V typické 10hodinové směně vyrobí výrobní personál produkty za 1,2 milionu dolarů. Zařízení je registrováno FDA a má certifikaci NSF International - což zajišťuje, že jsou pečlivě dodržovány všechny normy veřejného zdraví a bezpečnosti pro spotřebitelské produkty. Jsme také držiteli certifikátu Kosher a Halal, abychom zajistili, že naše zařízení splňuje přísné požadavky na čistotu, čistotu a bezpečnost potravin.

Zdokonalování procesu, každý krok na cestě

Výroba, testování kvality a distribuce všech produktů ASEA je propracovaný a důležitý proces. Úplně prvním krokem je filtrace místní vody. Filtrace vody je důležitá pro tvorbu redoxních produktů, protože nám umožňuje přesně kontrolovat, co se v naší vodě nachází. Přestože voda, kterou dostáváme, již byla vyčištěna, dbáme na to, abychom otestovali přítomnost těžkých kovů, mikrobiálních látek a přesnou čistotu vody.
Pomocí systému změkčování a filtrace vody reverzní osmózou odstraňujeme vápník a hořčík primárním procesem iontové výměny. Poté pomocí reverzní osmózy odstraníme sodík, uhlovodíky, sírany a kadmium přes tlakovou komoru. Dále deionizujeme každý produkt, odstraníme zbývající anorganické sloučeniny, což vede k ultračisté vodě. A nakonec používáme filtraci UV světlem k usmrcení a deaktivaci všech možných mikroorganismů, abychom zajistili sterilní roztok.

Poté, co vodu důkladně přefiltrujeme, přidáme chlorid sodný. V našich nádržích máme velmi specifickou hladinu chloridu sodného, ​​který se přidává do vody. Jakmile máme roztok na místě, roztok prochází procesem míchání, po kterém následuje proces chlazení. Když dosáhneme správné úrovně slanosti a teploty, produkt se převede do velkých 4000-galonových nádrží. Všechny patenty a duševní vlastnictví pro ASEA se odehrávají přímo zde.


Testování na místě a zajištění kvality

Naše zkušební laboratoř na místě je klíčem k naší výrobě a procesům vývoje produktů. V tomto laboratorním prostředí můžeme testovat redoxní potenciál malých šarží produktů a také zkoušet nové formulace produktů. Pro všechny naše produkty ASEA Redox samozřejmě také používáme ověření třetí stranou. Každá čtvrtá šarže produktu je testována nezávisle, abychom potvrdili naše výsledky.


Jakmile je náš produkt otestován a schválen, přejdeme k plnění do lahví. Plast, který používáme na lahev, je stejný, jaký používáme ke zpracování, aby byl produkt životaschopný až patnáct měsíců. Jakmile produkt naplníme do lahví, odešleme jej k nezávislému testování. V našem distribučním skladu je každý produkt ještě jednou testován, než je zabalen a odeslán k vám. Globální zásoby rotujeme za devadesát dní nebo méně. Stojíme za kvalitou a standardy. Výzkum, který provádíme na produktu, zajišťuje bezpečnost.

"Moje rodina a já užíváme tyto produkty každý den," říká prezident Scott Aldred, "chápu technologii, která stojí za těmito produkty, ale rozumím také výsledkům. Viděl jsem je na vlastní oči. Mou vášní a mým posláním je vyrábět produkty nejvyšší kvality v ASEA Redox Center.

Recenze - zkušenosti s produkty

Neuvěřitelné výsledky s Renu 28!

RENU 28 NÁVOD K POUŽITÍ A OČEKÁVÁNÍ

Gratulujeme, že jste si vybrali Renu 28 a vnesli do svého života sílu Redoxních Signálních molekul

NEŽ ZAČNETE :Foto před: vyfoťte si jakékoli kožní problémy (volná kůže, jizvy, vrásky, poškození sluncem, skvrny, strie nebo jiné kožní problémy). Obrázky řeknou více než tisíc slov. Často si nevšimneme každodenních malých změn; postupem času se stávají velkými změnami. Fotografie před a po jsou důležité, abyste viděli hodnotu a ne cenu a pomohou vám sdílet výhody použití gelu. Abychom byli objektivní, ohodnoťte si na škále 1-10 všechny bolesti nebo nepohodlí, ve kterých chcete vidět přínos. Sledujte své změny každý týden.

POUŽÍVÁNÍ RENU 28

1. Před každým použitím gel vždy protřepejte. 2. Aplikujte na čistou a suchou pokožku alespoň dvakrát denně (zamezte kontaktu s vodou a kovem, tak aby nedošlo k destabilizaci molekul). 3. V případě, že aplikujete na bolestivé místo, aplikujte prosím 3x během 5 minut! Takže aplikujte jednou, počkejte 1-2 minuty, aplikujte znovu, počkejte 1-2 minuty a aplikujte potřetí. Po dalších 5ti-10ti minutách 90 % lidí cítí, že bolest ustoupila nebo zmizela! 4. Pro zvýšení efektu můžete aplikovat i častěji během dne, jak na bolest, tak na problematickou pleť. 5. Na postiženou oblast naneste dostatečné množství gelu a jemně vmasírujte do pokožky, trvá asi 30-60 sekund, než se gel absorbuje.

Po několika minutách po zaschnutí Renu 28 můžete stále aplikovat svůj hydratační krém nebo make-up. Každý je jiný... používejte Renu 28 denně, po dobu alespoň 3 měsíců, tak abyste svému tělu umožnili zažít výsledky.

KDE POUŽÍVAT RENU 28 Renu 28 můžete použít na jakýkoli kožní problém kdekoli na těle - nezapomeňte, že tento produkt je 100% netoxický, má antibakteriální, antivirové, antimykotické a antimikrobiální vlastnosti, přesto zvyšuje buněčnou účinnost a funkci. Doslova pomáhá buňkám fungovat, jako by byly mladší. Použijte jej na bolavé a unavené svaly, různé bolesti a další ... sami uvidíte, co se stane. Nebo to vyzkoušejte na svalech ihned po cvičení - můžete zaznamenat rychlejší regeneraci a menší bolestivost svalů.

Buďte kreativní s tím, jak a kde Renu 28 používáte: Kousnutí a bodnutí hmyzem Spálení sluncem Kožní problémy Vrásky, viditelné známky stárnutí Skvrny, zarudnutí nebo podráždění Jizvy Strie a celulitida

🙆‍ První pomoc S dětmi Trávicí výzvy Problémy s klouby Hormonální problémy Na zvířatech

CO OČEKÁVAT Dočasná suchost: někteří lidé zaznamenají dočasnou suchost, která může trvat několik dní až několik týdnů, jak se buňky obnovují. Studie Dermatest prokázala 11% zlepšení hydratace po 28 dnech. V případě pocitu pnutí / vysušení pokožky můžete smýt film (zbytky gelu), které se nedostaly do pokožky a/nebo nanést hydratační mléko / krém Detoxikace: Někteří lidé mohou zažít detox přes kůži, protože toxiny a odpad jsou vyplavovány z buněk. Kůže je největším orgánem těla, může přes ní docházet k detoxikaci negativních účinků znečištění životního prostředí, špatné stravy a dalších produktů péče o pleť. Pokud zaznamenáte jakoukoli vyrážku, podráždění, pupínky, odlupující se kůži: • Pijte hodně vody, abyste vyplavily toxiny •

Pokračujte v používání Renu 28, protože Redox molekuly podpoří proces detoxikace • Pokud dochází k rychlé obnově kožních buněk, zkuste jednou nebo dvakrát týdně použít exfoliační nebo jílovou masku.

Skladování vašeho Renu 28 Ikdyž RENU 28 je stabilní, nedoporučujeme jej nechávat v autě na prudkém slunci! V koupelně, ve vaší kanceláři či v kabelce mu bude skvěle.

OČEKÁVÁNÍ Pokud je pokožka zdravá a mladá její buňky se samy obnovují každých 28 dní. S věkem se tento cyklus může prodloužit až na 90 dní. Možná budete muset projít několika cykly obnovy, než uvidíte viditelné výsledky. Někteří lidé vidí a cítí výsledky rychle; u jiných to může trvat několik měsíců. Dejte svému tělu 3-4 měsíce, více pro problémové oblasti. Ukázalo se, že výsledky jsou opravdu mimořádné pro mnoho a mnoho lidí.

Můžete vyzkoušet.

Chcete být finančně nezávislí !!!

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.