CZK

Balíček Go I Plant-Based 200 CSOGO

Vyjděte vstříc novému a uspokojivějšímu životnímu stylu, objednejte si tento balíček a užívejte si jedinečné kombinace produktů Kyani, zejména dáváte přednost nápojům s rostlinnými proteiny!
Tento balíček obsahuje:
1x Kyani Nitro Xtreme 56 ml
1x Kyani Origin čokoláda
1x Kyani Origin vanilka
1x Kyani Restore*
1x šejkr Kyani (tmavě zelený)
Tmavě zelený šejkr Kyani bude mít skvělý společník na cestách, stačí s sebou čokoládový a vanilkový Kyani Origin ve dvou přídavných nádobkách, které nasadíte na láhev šejkru.
Tento produkt není náhražkou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo se léčíte s nějakou chorobou, před použitím tohoto produktu se poraďte s lékařem. Nepřekračujte stanovenou denní dávku.
(*Konzumace produktu Kyani Restore dětmi a dospívajícími do 18 let se. Produkt by neměl být aktuální během těhotenství nebo kojení bez doporučení lékaře. Nepoužívejte produkt při onemocnění ledvin. Nekonzumujte dlouhodobě.)

Kyani Nitro Xtreme

Zinek
Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
Přispívá k normální funkci imunitního systému
Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
Přispívá k normální plodnosti a reprodukci
Vitamin B1 (thiamin)
Přispívá k normální činnosti srdce
Vitamin B3 (niacin)
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Chrom, zinek
Přispívají k normálnímu metabolismu makroživin

Čokoláda původu Kyani

&

Kyani původ Vanilka


Hořčík
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
Přispívá k normální psychické činnosti
Přispívá k elektrolytické rovnováze Přispívá k udržení normálního stavu
zubů
Zinek
Přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím Přispívá k udržení normálního stavu pokožky Přispívá k udržení normálního stavu nehtů Přispívá k udržení normálního stavu zraku Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi Přispívá k normální plodnosti a reprodukci Přispívá k normální syntéze DNA Přispívá k normální funkci imunitního systému Vápník Přispívá k normální funkci nervových přenosů Podílí se podílí na procesu a specializaci buněk Je potřeba pro udržení normálního stavu zubů Je potřeba pro udržení normálního stavu kostí Přispívá k normální srážlivosti krve Hořčík, zinek Podílí se na dělení buněk Hořčík, mangan, protein, zinek Přispívají k udržení normálního stavu kostí Mangan, vitamin E, zinek Přispívají k ochraně buňky před oxidativním stresem Vápník, hořčík, muž Přispívají k normálnímu energetickému metabolismu Mangan Přispívá k normální tvorbě pojivových tkání Bílkoviny Přispívají k růstu svalové hmoty Přispívají k udržení svalové hmoty Vápník, hořčík Přispívají k normální činnosti

Kyani Nitro Xtreme

Stabilizátor: glycerol, voda, chlorid hořečnatý, fruktóza, koncentrát ovoce noni, barva: amoniak-sulfitový karamel (siřičitany), regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma máty klasnaté, síran zinečnatý, nikotinamid (vitamin B3), koenzym Q10 v mikrokapslích, thiamin mononitrát (vitamin B1), chlorid chromitý

Čokoláda původu Kyani

Hrachový proteinový izolát (55 %), organický třtinový cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma (čokoládové), oligofruktózová rozpustná vláknina v prášku (6 %), L-citrulin, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT, 2 %), Olej v prášku, dikalciumfosfát, růžová slunečnicová sůl, chlorid draselný, zahušťovadlo (xanthan), oxid hořečnatý, citrát sodný, prášek z mletého lněného semínka, proteinový prášek z dýňového semínka, prášek z jablečného pektinu, bisglycinát zinečnatý, emulgátor (slucinečnicový) , D-alfa-tokoferyl-acetát, proteinový prášek z bobů obecných, monohydrát síranu manganatého

Kyani původ Vanilka

Hrachový proteinový izolát (47 %), rýžová mouka, oligofruktózová rozpustná vláknina v prášku (6 %), aroma, kokosový olej v prášku, L-citrulin, uhličitan vápenatý, citrát hořečnatý, prášek z pražených dýňových semínek, prášek z bobů obecných (Vicia faba L), prášek z fazolí mungo, zahušťovadlo (xanthan), citrát zinečnatý

Obnovení Kyani

Směs enzymů (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), obal tobolky (lešticí látka [pullulan], barva [měďnatý komplex chlorofylinu]), prášek z pampeliškového kořene (Taraxacum officinale) , bakteriální kultury (Bifidobacterium infantis, Lactobatocillus plantarum , Lactobacillus plantarum rhamnosus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus) , prášek ze zázvorového kořene (Zingiber officinale) , růžová himalájská sůl, extrakt ze semene ostropestřce mariánského (Silybum marianum) , extrakt z celé přesličky rolní (Equisetum arvense) muniního boblího prášku z muničních boblí , prášek ze semen fenyklu (Foeniculum vulgare) , prášek z kořene proskurníku (Althaea officinalis) , prášek z petrželové natě (Petroselinum crispum) , extrakt z černého pepře 4:1 (Piper nigrum)

Kyani Nitro Xtreme

Užívejte 1 ml (20 kapek) Kyani Nitro až třikrát denně jako podporu svého zdravého životního stylu. Před použitím protřepejte.
Doporučujeme užívat Nitro před produkty Sunrise a Sunset, aby bylo zajištěno optimální vstřebávání živin, a po celý den pro zvýšení energie.

Čokoláda původu Kyani

Vsypte 44 g směsi (3 odměrky) čokoládového Kyani Originu do šejkru a přidejte 300 ml studené vody. Protřepejte a vypijte.

Kyani původ Vanilka

Přidejte 49,3 g (3 odměrky) směsi vanilkového Kyani Originu do šejkru s 300 ml studené vody. Protřepejte a vypijte.

Obnovení Kyani

Užívejte 2 kapsle Kyani Restore s prvním jídlem. Užívejte 2 kapsle s každým dalším jídlem podle potřeby (ne více než 6 kapslí denně). Konzumace u dětí a dospívajících do 18 let se doporučuje. Produkt by neměl být během těhotenství nebo kojení bez doporučení lékaře. Nepoužívejte produkt při onemocnění ledvin. Nekonzumujte dlouhodobě.
UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte stanovené doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojíte, máte vážné zdravotní obtíže nebo užíváte nějaké léky na předpis, poraďte se před použitím tohoto produktu se svým lékařem.

3 966,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy