CZK

Bylinný čaj Tibetský sběr - Království tianDe Kód produktu: 123923

Heřmánek pravý - podporuje normální funkce dýchacího ústrojí, normální trávení, normální stav pokožky, imunitní systém a napomáhá k celkovému zklidnění.List jahodníku - podporuje normální trávení.Třezalka tečkovaná - podporuje normální funkce kardiovaskulárního systé mu, normální funkce žlučníku, normální funkce močových cest, normální stav pokožky, napomáhá k duševní rovnováze a klidnému spánku.Smil písečný - podporuje normální funkce močových cest (ledvin) a normální funkce jater a žlučníku.Bříza bělokorá - přispív á k normálnímu trávení, podporuje normální funkce močových cest (ledviny) a normální hladinu cholesterolu v krvi.

Aktivní složky

Bříza bělokorá

Heřmánek pravý

Jahodník obecný

Smil písečný

Třezalka tečkovaná

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Vychutnejte si lahodný čaj a zároveň podpořte své zdraví s unikátní směsí bylin Tibetský sběr

V dalekém Altajském pohoří na úpatí hory Bělucha se nachází údolí, které je podle některých legend vstupem do duchovního světa Šambala. Nedotčená příroda a čistý vzduch tu tvoří ideální podmínky pro růst mnoha léčivých bylin. V úpatí hory sbírají už od pradávna tibečtí mnichové a altajští šamani divoce rostoucí byliny. Připravují z nich léčebné čajové směsi a tinktury pro posílení zdraví. A právě z těchto míst pochází i komplexní bylinná směs Tibetský sběr od tianDe. Energie tohoto místa se odráží ve všech vybraných bylinách a zvyšuje tím účinek čajů.

Komplexní směs bylin posiluje tělo i mysl

Součástí Tibetského sběru jsou divoce rostoucí léčivé rostliny, které mají příznivý vliv na posílení celého lidského organismu.

 • Optimalizují trávení
 • Podporují imunitu a dýchací cesty
 • Přispívají ke zdraví močových cest
 • Posilují kardiovaskulární systém
 • Napomáhají k duševní rovnováze
 • Přispívají ke klidnému spánku

Tibetskou směs bylin užívejte bez omezení po celý rok

Čaj harmonizuje celé tělo. Vyladěná kombinace bylin komplexně posiluje tělesné i duševní zdraví. Na své si přijdou játra, žlučník, střeva, ledviny i nervový systém.

Bříza bělokorá

Březové pupeny obsahují vysokou koncentraci vitamínu C, který v těle působí jako antioxidant. Bříza se užívá pro podporu zdraví dolních cest močových a ledvin, přispívá k normálnímu trávení a detoxikaci organismu.

Třezalka tečkovaná

Třezalka patří mezi byliny užívané snad na všechny neduhy. Harmonizuje trávení, udržuje v kondici kardiovaskulární systém, močové cesty a ledviny. Prospívá kůži, celkově osvěžuje tělo a podporuje obranyschopnost organismu.

Smil písečný

Smil funguje jako účinné diuretikum a působí antisepticky. Používá se tak při zánětech celého močového ústrojí. Navíc obsahuje hořčiny, které harmonizují játra a žlučník. Je skvělým pomocníkem při celkové detoxikaci těla.

Užívání bylinného čaje Tibetský sběr

Dopřejte si jeden šálek čaje denně, ideálně během jídla. Pro efektivní účinky bylinné směsi doporučujeme užívat alespoň po dobu 3-4 týdnů.

 • Sáček zalijte 200 ml vroucí vody
 • Nechte odstát 10-15 minut

TIP

Pro koho není bylinný čaj Tibetský sběr vhodný

 • Není určený dětem.
 • Nevhodný pro těhotné a kojící ženy.
 • Nevhodný při neprůchodnosti žlučovodů a při žlučových kamenech.
 • Obsahuje třezalku, proto u citlivých osob v kombinaci se slunečním zářením může způsobit vznik fotosenzitivní reakce. Popíjení odvaru z třezalky bývá nevhodné v kombinaci s některými léky, proto se o jejím užívání poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Ukládejte mimo dosah dětí.Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

249,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy