CZK

PASSION WOMEN BYLINNÝ KOMPLEX SLOUŽÍ K PODPOŘE SEXUÁLNÍ TOUHY A ZÁJMU O SEXUÁLNÍ ŽIVOT, PRO OBNOVENÍ VITALITY A CELKOVÉ POHODY

Doplněk stravy

Bylinný komplex slouží k podpoře sexuální touhy a zájmu o sexuální život. Používá se při vyčerpanosti a únavě ke zlepšení fyzické i psychické výkonnosti. Pomáhá udržovat sexuální aktivitu a plodnost. Komplex obnovuje vitalitu, celkovou pohodu a uvolňuje tělo od zvýšeného stresu. Byliny zlepšují prokrvení pánevní oblasti a zvyšují pravděpodobnost dosažení orgasmu. Bylinný komplex pomůže dodat sebevědomí přicházející s pocitem sexuální přitažlivosti.

Studie dokázaly, že lidé, kteří se pravidelně věnují postelovým aktivitám, vnímají život jednodušeji, šťastněji a dokáží se lépe vyrovnat se stresem. Cítíme se více uvolnění a klidnější, a můžeme proto i snadněji usnout. A zdravý spánek napomáhá odbourávat stres. Při onom aktu se vyloučí hormon DHEA, který např. posiluje imunitní systém, zlepšuje krevní oběh, udržuje pokožku mladou anebo funguje jako antidepresivum.

Doporučené dávkování:

1 - 2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Podávejte v jedné fázi 5 - 6 dnů, pak přerušit na 2 dny. Takto postupujte 5 - 6 týdnů.

Skladování:

Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Ukládat mimo dosah dětí!

Minimální trvanlivost do:

Uvedeno na obalu

Hmotnost:

30 g ± 5% / 60 kapslí

Výrobce:

IMUNI s.r.o

Bezručova 1863/58

Mikulov, 69201

Česká Republika

Země původu:

Česká republika

rostlinná želatina (kapsle), Pískavice řecké seno semeno (Trigonella foenum-graecum) standardizovaný extrakt, Serenoa plazivá plod (Serenoa repens) standardizovaný extrakt, Maca kořen (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt, Žen-šen kořen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt, Andělika čínská kořen (Angelica sinensis) standardizovaný extrakt, stearan hořečnatý.

Množství v denní dávce (2 tobolky) / RHP*

Pískavice řecké seno semeno stand. extrakt 100 - 200 mg
Serenoa plazivá plod stand. extrakt 100 - 200 mg
Maca kořen stand. extrakt 100 - 200 mg
Žen-šen kořen stand. extrakt 50 - 100 mg
Andělika čínská kořen stand. extrakt 50 - 100 mg

*RHP není stanovena

1 559,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy