EDENSLIM AKCE 2+1 ZDARMA!!!!

Edenslim 2 v 1, bezlepkový doplněk stravy Edenslim 2 v 1 obsahuje látky s pozitivním vlivem na hubnutí. Edenslim je doplněk stravy, který sníží kalorický příjem, protože vytváří pocit nasycení a zajistí, že budete jíst méně a nebudete hladovět. Edenslim je pomocníkem při Vaší snaze zhubnout. Extra silná receptura. Edenslim 2 v 1 je revoluční v tom, že jíte a zároveň hubnete. Edenslim obsahu-je mimo glukomannanu i velice chutnou pohankovou kaši, která Vám zajistí bohatý přísun vlákniny pro Vaše tělo. Instantní kaše představují moderní a zdravý způsob výživy, vhodný pro všechny věkové kategorie. Pohanka je skvělým zdrojem rutinu. Glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Návod k přípravě: Ideální je zařadit Edenslim 2 v 1 do Vaší snídaně. Do teplé vody (či jiného) teplého nápoje postupně přidáváme za stálého míchání 2 lžíce instantní kaše s Glukomannanem - až docílíme požadované hustoty. VYČKEJTE 5 MINUT NEŽ GLUKOMANNAN ABSORBUJE TEKUTINU. Kaši je vhodné kombinovat s ovocem, medem, ořechy, kakaem apod. Kalorická hodnota/energie (na 100g): 1332 kJ/318 kcal. Bílkoviny: 11,5 g. Sacharidy: 65 g. Tuky: 2,3 g. Popř. jiné (cholesterol, vitaminy apod.): minerální látky: vápník 28 mg, hořčík 98 mg, fosfor 82 mg, draslík 112 mg, rutin 0,005 mg, Složení jedné porce Edenslim 2 v 1 60 g, Pohanka loupaná 56 g, Glukomannan 4000mg

Skladování: Skladujte v suchu při relativní vlhkosti do 75%. Alergeny: Obsah lepku nižší jak 10 mg na 100 g výrobku. Legislativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - obilná instantní kaše s obsahem Glukomannanu

Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. Spotřebujte do 21 dnů ode dne otevření.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Směs obsahuje Glukomannan - nevkládejte suchou směs do úst. Hrozí udušení. Glukomannan dokáže rychle absorbovat tekutinu a zvětšuje svůj objem až 100násob-ně.

1 900,00 Kč