CZK

FAKTOR 4 – POKROČILÁ LÉČBA ZÁNĚTU

Chronická zánětlivá onemocnění jsou nejčastější příčinou nemocí a úmrtí na světě! Ve skutečnosti může více než 50 % VŠECH úmrtí přispívat k onemocněním souvisejícím se záněty, jako jsou srdeční choroby, mrtvice, rakovina, cukrovka, artritida, onemocnění ledvin a jater a další.

LiveGood's Factor 4, hrdě formulovaný jednou z předních světových imunologů Dr. Heather Volppovou, je prvním a jediným doplňkem pro zvládání zánětu, který obsahuje 4 celosvětově nejúčinnější protizánětlivé složky; Rybí olej, kurkuma, koenzym Q10 a česnek, které vám pomohou KONTROLOVAT a dokonce ZVRÁTIT zánět!

"Příliš mnoho lékařů a praktických lékařů předepisuje léky k řešení příznaků, ale to nevyřeší základní kořen těchto příznaků. A místo toho, aby učinili pacienty zdravějšími, léky často vytvářejí nové zdravotní problémy, které dříve neexistovaly. Můj primární cíl je pomoci mým pacientům s přirozeným léčením, spíše než léky. To začíná vysoce kvalitními doplňky, které pomáhají zvládnout příčinu mnoha z těchto problémů - zánět. Vyvinuli jsme faktor 4, protože na trhu nebyl žádný produkt, který by měl to, co si myslím. 4 nejúčinnější protizánětlivé přírodní látky na zemi. Až dosud jsem svým pacientům doporučoval 3 různé doplňky, aby udělali to, co nyní mohou získat pouhým používáním faktoru 4. Jsem na tento produkt velmi hrdý a ujišťuji se, že všichni moji pacienti jej užívají denně."- Dr. Heather Volppová

Tato prohlášení nebyla vyhodnocena FDA. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci.

890,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy