CZK

Harmonelo Smart Probio

6-měsíční probiotická kúra (doplněk stravy), která se skládá z molekulárně biologické analýzy lidského mikrobiomu a ručně vyrobeného individuálního probiotického preparátu. Součástí jsou 2ks balení prebiotického mixu HARMONELO PREBIO a 6ks dóz HARMONELO BUTYRATE.
Distributor/ klient bere na vědomí, že cena dopravy nezahrnuje další poplatky, clo, daně či jiné povinné platby při dodání zásilky do zahraničí. Tyto náklady jdou zcela k tíži Distributora/klienta, který objednávku zadal. Výši a vybírání cla určuje celní správa a upravuje ho celní zákon daného státu.

Harmonelo Smart Probio

Elementární forma individualizované probiotické suplementace určena pro ty, kteří chtějí pečovat o svůj střevní mikrobiom.

 • Molekulárně biologická analýza střevního mikrobiomu - u Harmonelo SMART PROBIO analyzujeme relativní zastoupení hlavních přátelských rodů (Lactobacillus, Bifidobacterium, Akkermansia, Shigela a Escherichia) a poměr kmenů Firmicutes/Bacteroidetes.
 • Ruční výroba probiotického preparátu na míru, který obsahuje v denní dávce 30 mld. přátelských bakterií - dostatečné množství k pozitivní úpravě mikrobiomu pro běžnou populaci.
 • Při výrobě probiotika je užito až 35 bakteriálních kmenů.
 • Délka výroby do 6 týdnů od přijetí vzorku laboratoří.
 • Délka kúry je 6 měsíců, nelze pořídit jinak.
 • Výsledný report je zasílán elektronicky.
 • BONUS! 2ks balení prebiotického mixu Harmonelo Prebio a 6ks Harmonelo Butyrate
 • AKCE! 1/2 měsice kúry ZDARMA (15ks tobolek)

Na základě analýzy vzorku vaší stolice sestavíme report o stavu vašeho mikrobiomu a s výsledkem vás seznámíme. Individuální probiotikum vyrobíme na míru vzhledem k výsledkům analýzy a s respektem k potřebám vašeho mikrobiomu.

Probiotikum uložené v enterosolventní tobolce, ve speciální aluminiové dóze, vám pošleme v dostatečném množství vhodné k 6 měsíční kúře. Každá vyrobená šarže doplňku stravy obsahuje originální složení dle konkrétního stavu mikrobiomu spotřebitele.

Složení: probiotické kultury (stanoveny dle výsledků analýzy), fruktooligosacharidy (plnivo - lnulin), složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma).

Dávkování: 1 tobolku 1 x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím vlažné tekutiny.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

V případě specifických onemocnění jako například histaminová intolerance se může snížit počet kmenů s důrazem na bezpečnost a přínos pro klienta. O svých diagnózách nás informujte před odesláním vzorku v dotazníku, na pozdější doplnění již není možné brát zřetel při výrobě!

Skladování: Neotevřené dózy uchovávejte v ledničce (při 4-8 °C). Před otevřením vyjměte dózu z lednice a nechte ji temperovat při pokojové teplotě alespoň 3 hodiny. Po otevření udržujte při běžné pokojové teplotě. Ujistěte se, že je dóza vždy správně uzavřena. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Doprava

V rámci programu individuálních probiotik Harmonelo Smart Probio se hradí doprava zvlášť.

Cenu za dopravu určuje dopravní společnost, která cenu určuje na základě vzdálenosti, váhy, palivových příplatků a mýtného.

_Česká republika

V částce za dopravu v ČR je zahrnuto:

 • odeslání odběrného setu,
 • svezení vzorku,
 • zaslání vyrobených probiotik na míru včetně dalších doplňků.

Celkem se tedy jedná o 3x dopravu.

_Zahraničí

V částce za dopravu v zahraničí je zahrnuto:

 • odeslání odběrného setu,
 • zaslání vyrobených probiotik na míru včetně dalších doplňků.

Celkem se tedy jedná o 2x dopravu.

Hmotnost obsahu: 14,7 g/ 1 dóza

Balení: 30 tobolek/ 1 dóza, Půlroční kúra celkem obsahuje 6 dóz.

Medi Pharma Vision s.r.o., Dobrovského 1310/64, 612 00 Brno, Česká republika, Vyrobeno v EU.

Harmonelo Prebio

Harmonelo Prebio (doplněk stravy) je prebiotický koktejl vyrobený z koncentrované rozpustné rostlinné vlákniny inulinu a pšeničné rezistentní vlákniny na bázi dextrinů bez lepku. Vyznačuje se vysokým obsahem vlákniny.

Oligosacharid inulin představuje prebiotickou rozpustnou vlákninu (FOS *), která dokáže podpořit probiotickou střevní mikroflóru zejména tzv. bifidogenního typu jako fyziologickou součást organismu. Rezistentní vláknina z pšenice zvyšuje produkci butyrátu a také podporuje růst přátelské střevní mikroflóry. Čekankový inulin přispívá k normální funkci střev zvýšením frekvence stolice.

*Fruktooligosacharidy jsou oddolné proti hydrolýze v horním trávicím traktu a přecházejí do tlustého střeva, kde podporují růst probiotických bakterií.

Složení: 100 g Inulin extra čistý granulovaný, 100 g bezlepková pšeničná vláknina na bázi dextrinů ve formě rezistentního škrobu.

Doporučené dávkování:

Dospělí a děti od 3 let: 1 zarovnaná kávová lžička 1x denně, po jídle ráno nebo večer. Vždy po jídle rozpustit ve vodě, čaji nebo jiném nápoji a vypít. Sediment není na závadu.

Dospělí a děti nad 12 let: Při nutnosti zvýšení frekvence stolice doporučujeme 6 zarovnaných kávových lžiček (cca 12 g) dvakrát denně, a to ráno a večer, vždy po jídle rozpustit ve vodě, čaji nebo jiném nápoji a vypít. Sediment není na závadu. Po upravení stolice lze přejít na základní režim užívání, tj. 1 kávovou lžičku 2x denně.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Zvýšená produkce střevních plynů je přirozeným projevem metabolizace prebiotik střevní mikroflórou a není nežádoucím účinkem.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.

Hmotnost obsahu: 200 g, Půlroční kúra celkem obsahuje 2 balení.

Medi Pharma Vision s.r.o., Dobrovského 1310/64, 612 00 Brno, Česká republika, Vyrobeno v EU.

Harmonelo Butyrate

Harmonelo Butyrate je doplněk stravy ve formě tobolek s čistou optimalizovanou formou butyrátu v enterosolventní úpravě. Butyrát představuje elementární krátkořetězcovou mastnou kyselinu (SCFA). Je produkován zejména bakteriemi fermentujícími vlákninu ve střevě a jeho množství může být sníženo při nerovnovážné střevní mikroflóře.

Složení: jedna tobolka obsahuje: butyrát sodný (máselnan sodný) 200 mg, složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, gelanová guma, oxid titaničitý).

Doporučené dávkování:

Doporučená dávka je 1 tobolka 1-2x denně před jídlem nebo během jídla. Tobolku zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno dětem do 3 let věku a není vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.

Hmotnost obsahu: 200 g

Balení: 30 tobolek/ 1 dóza, Půlroční kúra celkem obsahuje 6 dóz.

Medi Pharma Vision s.r.o., Dobrovského 1310/64, 612 00 Brno, Česká republika, Vyrobeno v EU.

29 900,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy