HYDRATAČNÍ GEL S ALAPTIDEM A&C 75 ml.

ALASKIN&CARE hydratační gel s alaptidem je přípravek určený k hydrataci pokožky rukou, ale i libovolných míst s nedostatečnou hydratací a především pro pleť zatíženou častým mytím. Hydratační gel s aleptidem bez obsahu olejů pokožku hydratuje, zjemňuje, obnovuje její funkci a prakticky okamžitě se vstřebává, aniž by zanechal mastný pocit. Díky účinným složkám a použití bezalergenních parfémových kompozicí je přípravek vhodný pro všechny typy pokožky i pro velmi citlivou pleť.

 Máte práci, při které je pokožka vašich rukou nadměrně namáhána? Musíte si během dne často mýt ruce nebo pracujete s chemikáliemi? Máte-li podrážděnou, suchou nebo popraskanou kůži, hydratační gel je právě pro vás.

Hydratační gel pokožku nejen do hloubky hydratuje, ale díky alaptidu také obnovuje poškozené tkáně a regeneruje buňky a proto se s pravidelným užíváním hydratačního gelu stává vaše pokožka jemnější a vláčnější.

Hydratační gel používejte nejen na ruce, ale i na jiná místa na těle s nedostatečnou hydratací a dopřejte si jemnou péči s dlouhodobým účinkem.

AQUA, GLYCERIN, LECITHIN, ALCOHOL, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, CARBOMMER, Alaptide, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, EDTA, DIETHYLHEXYL SODIUM SULFOSUCCINATE, SODIUM SULFOSUCCINATE, SODIUM SULFOSUCCINATE,

CPNP: 2281865

Cosmetic Product Notification Portal - European Commission

Produkt je notifikován na území Evropské unie.

Gel nanášíme v přiměřeném množství na ruce po umytí, případně na libovolná další místa s nedostatečnou hydratací.

Kosmetický výrobek by měl být uchováván na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční záření a vlhkost. Výrobek udržujte zavřený.

Výrobek nepoužívejte pro děti do 3 let, na oči a rty.

Kvůli obsahu konzervační látky s přítomností stříbra:

  • Se po aplikaci vyhněte slunečnímu záření
  • Může dojít ke kontaktní alergii u senzitivních lidí
  • Může dojít k hnědému zabarvení výrobku, které není závadou

 


1 100,00 Kč