CZK

KOMPLETNÍ ROSTLINNÝ PROTEIN

Kompletní rostlinný protein

LiveGood's Complete Plant-Based Protein je navržen jako NEJLEPŠÍ proteinový doplněk na trhu, který vašemu tělu poskytne MAXIMÁLNÍ množství výživy s nejlepšími ingrediencemi na PLANETĚ!

Hrachový protein - jeden z nejúplnějších zdrojů rostlinných bílkovin na planetě, hrachový protein obsahuje VŠECH DEVĚT esenciálních aminokyselin, které tělo potřebuje, a má také aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), včetně argininu, který je dobrý pro srdce a podporuje průtok krve v celém těle. Abychom přidali k jeho výhodám, hrachový protein má také vysoký obsah železa a nízký obsah tuku!

Organický konopný protein - nabitý antioxidanty, minerály, vlákninou a nenasycenými tuky prospěšnými pro srdce, konopný protein pomáhá chránit srdce, udržovat štíhlou tělesnou hmotu, obnovovat a obnovovat svaly a klouby a dokonce pomáhá udržovat funkci mozku! Ve skutečnosti konopný protein podporuje energii, může pomoci posílit imunitní systém a stává se oblíbeným proteinem pro regulaci hmotnosti, dokonce pomáhá při zánětech!

Fermentované bílkoviny - bílkoviny, stejně jako všechny živiny, jsou jen tak cenné, jak je vaše tělo dokáže strávit. Bohužel mnoho proteinů na trhu není snadno stravitelných, což znamená, že nezískáte plný užitek proteinu v produktu. Nejen, že náš pečlivě vybraný protein z fermentovaného hrášku pomáhá tělu udržovat zdravé trávení, ale byly odstraněny všechny škodlivé bakterie a antinutriční látky, které se často vyskytují v jiných produktech na trhu, abychom vám poskytli nejčistší a nejzdravější protein dostupný kdekoli!

Aminokyseliny - Aminokyseliny hrají roli téměř v každém systému vašeho těla. Pomáhají při tvorbě a růstu svalů, pojivových tkání a kůže. Pomáhají udržovat svalový tonus a pevnost tkání. Pomáhají při hojení a opravě svalů. Pomáhají dodávat energii vašemu tělu. A dokonce pomáhají podporovat zdravé trávení. Bez aminokyselin by mohlo být ohroženo zdraví celého vašeho těla. A žádný produkt nemá kvalitnější aminokyseliny než tento!

Mnohem víc než jen protein!
Kromě nejkvalitnějších a nejvýkonnějších proteinů na planetě naše výhody nekončí! Do tohoto produktu jsme zabalili 26 vitamínů a minerálů nezbytných pro zdraví vašeho těla. Se vším od vitamínu B pro výrobu energie, železa pro budování svalů a dokonce i jódu pro metabolismus, náš kompletní rostlinný protein POHONÍ vaše tělo více způsoby než jakýkoli jiný protein na planetě!

Jako by výhody nebyly dostatečně vzrušující, náš lahodný prášek s vanilkovou příchutí lze smíchat s vodou nebo smíchat s vaším oblíbeným smoothie jako zdravý doplněk vaší stravy kdykoli během dne!

990,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy