CZK

Krém na unavené nohy Lesní procházka Kód produktu: 45902

Pro lehký krokPo náročném dni vaše nohy nejsou ve formě? Při každém kroku máte pocit těžkých nohou? Emulze na nohy Lesní procházka z řady přípravků na bázi rostlin z tajgy daruje vaší chůzi lehkost a pomůže se vyrovnat s únavou nohou. Jedná se o produkt, který obsahuje z 97% složky přírodního původu. Žádné konzervanty

Posbírali jsme ta nejúčinnější přírodní venotonika a propojili je ve složení emulze Dr. Taiga. Aktivní složení přípravku:

  • přispívá k prevenci otoků, eliminaci diskomfortu a pocitu těžkých nohou,
  • pomáhá zmenšit kapilární síť a předcházet jejímu vzniku,
  • šetrně pečuje o pokožku nohou.

Aktivní látky ve složení přípravku pomáhají "rozproudit krev", což zlepšuje krevní zásobování tkání. Pro prevenci večerních otoků a pocitu těžkých nohou nanášejte přípravek na problémové části ráno. Díky šetrnému dávkování vám postačí jen několik kapek.

Emulze Lesní funguje jako skvělá prevence křečových žil. Uleví i unaveným nohám

Míváte večer pocit, že vám pod chodidla někdo přivázal cihly a vy je jen těžko odlepujete od země? Pak je nejvyšší čas s tím něco udělat. Příčinou může být dlouhé stání, chození nebo genetika. Unavené nohy určitě nepodceňujte. To samé platí u křečových žil. Pokud je nezačnete řešit včas, dokáží vás bolestivě potrápit.

Emulzi používejte 2x denně a nohy budete mít lehké jako pírko

  • Lahvičku před použitím protřepejte
  • Tenkou vrstvu emulze lehce vmasírujte do problematických míst. Stačí jen pár kapek
  • Používejte ráno i večer

Co způsobuje křečové žíly a únavu v nohách

Hormonální změnyKřečové žíly i únavu může spustit kolísání hormonů v těle. Často provází pohlavní dospívání, těhotenství, menstruaci nebo přechod.DědičnostPokud vaši rodiče trpěli na křečové žíly, se skoro 70% pravděpodobností budete podobný problém řešit i na svém těle. Nadměrné zatěžování nohouDlouhé stání, chození nebo intezivní sportovní tréninky zpomalují tok krve v žilách. Ty se napínají a pod nátlakem krve se vyboulí.Stres a neurotické poruchyVe stěnách cév se nachází nervová zakončení, které zajišťují jejich pružnost. Působením toxinů se pak rozšiřují.

Zbavte se nepříjemných problémů

1.Pocitu těžkých nohou2.Otoků3.Křečí4.Nepříjemného pálení

Zdraví nohou podpořte silným fytokomplexem s bylinnými výtažky z taigy

V emulzi najdete ty nejsilnější kapilární a cévní složky, které působí proti otokům. Byliny pochází z drsné tajgy, kde se musí v průběhu roku popasovat s obrovskými teplotními výkyvy. Díky své odolnosti mají jedinečné léčivé účinky.

V emulzi Lesní procházka najdete komplex bylinných výtažků

Vrba bíláVýtažek z vrbové kůry obsahuje účinné farmakologické látky jako třísloviny, glykosidy a organické kyseliny. Zužuje cévy, podporuje regeneraci a potlačuje nadměrné pocení. HlohDíky velkému množství železa, draslíku, vápníku a hořčíku snižuje lámavost cévních stěn. Podporuje elasticitu kapilár a aktivně působí proti otokům. Má zklidňující účinky.TerpentýnEsenciální olej z borovicové pryskyřice přispívá k průchodnosti kapilár. V kontaktu s pokožkou rozšiřuje kapiláry a napomáhá k jejich prokrvení. JírovecVýtažky z květů jírovce patří mezi nejsilnější přírodní venotonikum. To se používá při léčení žilních onemocnění. Snižuje srážlivost krve a posiluje stěny cév i kapilár.

Bylinná emulze zmírní otoky, křečové i metličkové žilky

  • Aktivuje krevní oběh - zlepší prokrvení tkání
  • Prevence otoků na problematických místech
  • Prevence křečových žil i metliček
  • Zjemňuje pokožku na nohách

TIPEmulzi používejte spolu se Slavitonem. Úlevy se dočkáte mnohem rychleji. Nejdříve se namažte Lesní procházkou, počkejte až se vstřebá a pokračujte bylinným Slavitonem.
Prohlédnout si Slaviton

333,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy