CZK

Zmrzlinový proteinový koktejl s kolagenem Kód produktu: 195452

Lehkost s krémovou chutí

Doplněk strávy, který pomáhá snižovat váhu a podporovat organismus během redukce váhy a fyzické aktivity. Koktejl je obohacen o přírodní hydrolyzovaný hovězí kolagen, MSM (methylsulfonylmethan - zdroj síry), hyaluronát sodný pro podporu kloubů, tonus svalů a pružnost pokožky.

  • Bez GMO, sóji, cukru, konzervantů, zesilovačů chuti.
  • Jedna porce koktejlu obsahuje 11 g bílkovin a 64 kcal.

Použití: Pomocí mixéru nebo šejkru důkladně promíchejte 2 lžíce (18 - 20 g) s 200 ml odtučněného mléka pokojové teploty.

Složení, výživové údaje, skladování, výrobce a dodavatel

Aktivní složky

L-karnitin L-tartrát

Hydrolyzovaný kolagen

Methylsulfonylmethan

Vitamín C

Mléčná syrovátková bílkovina

Stévie sladká

Hyaluronát sodný

Prášek ze semen podzemnice olejné

Bílkovina ze semen ořešáku královského

Aminokyseliny BCAA

Pikolinát chromitý

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Udržujte v pohybu svaly i metabolismus. Vaše zdraví začíná stravou

Pravidelný pohyb jde ruku v ruce s vyváženou stravou. Vaše celkové zdraví nedohoníte jen uběhnutými kilometry, ale i přístupem k jídlu. Proteinový koktejl s kolagenem není jen vynikajícím doplňkem stravy pro formování postavy, pomáhá dostat se do kondice i vašim kloubům, svalům a kostem.

Jak zmrzlinový koktejl pomáhá

1.pomáhá snižovat hmotnost2.podporuje funkčnost svalů a kloubů3.podílí se na nastartování metabolismu

V pohybu zdravě: 1 porce obsahuje 64 kcal

Přírodní proteiny jsou pro tělo nepostradatelné

Proteiny - bílkoviny patří mezi hlavní stavební materiál celého organismu. Řídí důležité procesy v těle jako jsou metabolismus, výživa a růst svalů, rozmnožování nebo psychické procesy. Tělo jich ovšem denně potřebuje vyvážené množství. A to bílkovin jak rostlinného, tak živočišného původu.

Vyvážený poměr přírodních proteinů

Proteinový nápoj obsahuje vyvážené množství přírodních živočišných proteinů ze syrovátek (55 %) a rostlinných proteinů z vlašských ořechů a arašídového prášku (45 %).

Proteinový koktejl dodá energii do bojů s kily navíc

Koktejl obsahuje komplex přírodních aminokyselin (BCAA - leucin, isoleucin, valin), který se podílí na snížení hmotnosti, regeneraci organismu nebo přísunu energie. Kromě proteinů obsahuje i další látky, které komplexně povzbudí vaši kondici.

Rostlinné proteiny pomáhají srdci i nervům

Proteiny z vlašských ořechů a arašídů přispívají k metabolismu lipidů v krvi, pomáhají regenerovat organismus při psychické zátěži, podílejí se na posílení imunity a mají příznivý vliv na kardiovaskulární soustavu i pohybový aparát.

Syrovátkový protein je super stravitelnýNepostradatelný protein živočišného původu pro ideální spalování tuku a správný vývoj svalů. Obsahuje esenciální a neesenciální aminokyseliny nezbytné pro plnohodnotné fungování organismu. Jeho klíčovou vlastností je výborná stravitelnost.

Hydrolyzovaný kolagen podporuje trávení i klouby

Kolagen mimojiné podporuje trávicí procesy a zlepšuje stav i sliznici střev. Podílí se na zdravém vzhledu vlasů, nehtů nebo kloubů.

Organická síra prospívá chrupavkám

Methylsulfonylmethan obsahuje organickou síru, která napomáhá ke zlepšení stavu chrupavek, kloubů, pokožky, ale i vlasů a nehtů.

Hyaluronát sodný podporuje kolagen

Látka, která se podílí na podpoře vaší krásy a mládí. Zlepšuje produkci kolagenu a pomáhá zdraví kloubů a hydrataci pokožky.

"L-složky" pomáhají do plavek

Koktejl obsahuje aktivní složky, které přispívají ke snižování hmotnosti (L-karnitin, L-tartrát, ovesnou vlákninu nebo kofein). L-karnitin se například podílí na zlepšení transportu a spalování tuků, které se přemění na energii.

Jak koktejl připravit a jíst

Smíchejte 2 odměrky (18 g) s přibližně 200 ml odtučněného nebo rostlinného mléka. Ideální je koktejl konzumovat jako snídani nebo mezi jídly. 2x denně po dobu 2 - 3 týdnů.

1 010,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy