CZK

Recenze Tiande

Tohle je úžasná zkušenost !!!!!Vidíte na vlastní oči, že to funguje. Trápí vás bradavičky nebo kožní výrůstky? Nechcete to řešit bolestivě u lékaře? Bojíte se vypalování? Tady je řešení. První fotka: PŘED Druhá fotka: za 14 dnů od začátku Třetí fotka: za 16 dnů od začátku Čtvrtá fotka: za měsíc od začátku Bez lékařů, bez bolesti. Bál jsem se jít k lékaři protože jsem to měl velice blízko oka. Vsadil jsem na náš čistě přírodní produkt - Alunit krystal a tady je výsledek. Teď jdu na další co mam v okolí oka. Pro někoho vysvobození od trápení s bradavičkami. Děkuji za možnost použití materiálu.

TUKOVÁ BOULIČKA - BOULE, každý tomu říká jinak ale bylo to tu a tak jsem se rozhodla. Nedávno jsem sem dávala zkušenost jiné ženy, která psala, že po přikládání náplasti Wutong manželovi zmizela tuková boule. Já měla bouličku, všimněte si , že píšu měla na zádech vedle tetování a ještě navíc na ni byla kůže zabarvená do hněda. Lékař konstatoval opravdu pouze tuk a tak jsem si vzpomněla na tuto zkušenost někoho jiného a začala jsem lepit. Každý den malý čtvereček náplasti a ejhle, boulička se začala zmenšovat. Tak lepím dál a dál a ............fakt je to pryč. 15 let jsem ji měla a během 14 dnů zmizela. Bohužel zůstal jen tmavší flíček. Pro jistotu ještě pár dnů budu lepit .........Takže nezapomeňte WUTONG použít ho můžete i na jiné problémy .

Masážní gel Slaviton doporučuje se k nápravě chůze, obsahuje červené řasy, extrakt jírovce, rozmarýn, třezalku, tymián. Obsahuje venotonika. Já osobně již několik let mažu celé tělo. Od kotníků směrem ke stehnům. Rozproudí lymfu. Nejlínější tekutiny v těle a to je první krok k tomu, abychom byli štíhlejší. Nebolí mě nohy, neotýkají mi. To je ovšem to hlavní, protože od mládí jsem s otoky měla problémy. Přes lodičky mi přetékaly buchty a nohy bolely. Dnes nemám nic a to lodičky ještě nosím denně .Osvěží, nejen nohy ale i ramena, záda, bolest hlavy, rýma vyteče. Prostě univerzál. Už ho mám v batohu. Jedu na týden jezdit na kole po Rakousku a Itálii. Bez něj bych to už asi nedala. Nemám elektrokolo. Můj motor je tianDe. 

A nezapomeňte, že zítra je pondělí a zase tam musíme. A věřte mi, že každý kdo půjde za Vámi se vám podívá na nohy. Po víkendu běhání bosky po zahradě a u vody jsou tlapky trochu opotřebované a tak je vylepšíme a připravíme na pondělí .Sůl na nohy + příjemně teplá voda + 15 minut relax, potom vyčistit nehty, udělat peeling na patách a odstranit všude ztvrdlou kůži, která nám po soli pěkně změkla. Taky je dobré nohy ještě před vyndáním promasírovat naší skvělou žínkou. Vysušit, namazat Slavitonem až k zadečku a na konec si vše ještě pojistit úžasným Regeneračním krém z pytlíku /hadí tuk/.Nohy dáme na půl hodinky na stůl, manžela požádáme o skleničku něčeho dobrého a budeme relaxovat. Je dobré si ještě dát na nohy ponožky .Tak ty své nožky pozdravujte a dopřejte jim oddych. 

Jsem po několika operacích páteře. Už je to dlouho a ta léta bez bolesti byla bezva. Doktor sice říkal, že se to sesype po letech zase někde jinde ale člověk nevěří. Stalo se! Opět mám posunutou plotýnku a úplně cítím ten klín v zádech, jak se občas sune někam kam nepatří. Bolest? Někdy hrozná! Asi to taky znáte .Vstávám a už vím, že moje denní procedura začíná namazáním zad TEKUTOU NÁPLASTÍ, po půl hodině přidám ORTHOPHYT. Bylinky rozjitřené nervy uklidní a bolest ustoupí na míru, že na ni i zapomenu. Taky mi hodně pomáhá TURMALÍNOVÝ PÁS, to když celé odpoledne klečím na zahradě a chci ji mít krásnou. Potom je to moje záchrana. Je dobré vědět, ŽE MÁM DOMA TAKOVÉ POMOCNÍKY, KTEŘÍ MI POMŮŽOU OD BOLESTI. Co děláte vy, když vás bolí záda? 

 Bez uzlů na noze a kapilární síťky. Dr. TAIGA Sice v názvu nese " lesní procházka" ale je to o tom, že vaše nohy po ranním lehkém (stačí pár kapek)¨namazání budou celý den lehčí, nebudou tolik otékat a večer budete vědět, že cítíte úlevu, že je něco trochu jinak než každý den předtím. Když budete mazat 2x denně bude to ještě lepší. Navíc nebude mít hrozný pocit pnutí ale taky a to opravdu budou vaše žilní uzlíky ustupovat a síťka promodralých nožek taky. Ve spojení se Slavitonem je to jedinečná pomoc od únavy, bolesti, křečových žil a cévní síťky.  Jedná se o 100% přírodní produkt, který se skládá výhradně ze složek přírodního původu. Neobsahuje konzervační látky. Složky v emulzi pomohou "rozptýlit krev, čímž se zlepší přívod krve do tkání. Abyste zabránili otokům a pocitu těžkosti nohou večer, aplikujte léky na problémové oblasti ráno. Kvůli ekonomickým nákladům budete potřebovat jen pár kapek. Nebojte se tyto dva přípravky kombinovat. Budete jen větší úspěch!!!