CZK

ΑΩ Brain-60 kapslí

Jste student, potřebujete se soustředit na práci nebo prožíváte náročné období? AΩ Brain vám pomůže lépe se koncentrovat, pamatovat si, vnímat. Je to jedinečný přípravek s obsahem citokolinu pro ochranu vašich kognitivních funkcí. Dopřejte svým nervovým buňkám zaručenou výživu a vaší mysli odpočinek, který potřebuje. Vnímání, paměť, plánování a koncentrace budou od nynějška vaším nejmenším problémem.

AΩ Brain může vykazovat účinky díky svému složení:

Citicoline

Citikolin známý pod více názvy je látka, která se nachází v lidském organismu a je zprostředkovatelem biochemických procesů v buňkách. Ovlivňuje přirozeně buňky, tkáně a částečně i orgány. Studie ukázaly, že tato látka v organismu působí tak, že zvyšují hustotu dopaminových receptorů v těle a působí na vyplavování některých hormonů v těle. Tím ovlivňuje nervovou soustavu a podílí se na různých procesech správného fungování organismu.

Aquamín

Aquamin získaný z kalcifikovaných mořských řas je přirozeným zdrojem vápníku, který tvoří nejméně 32 %, hořčík se zastoupením 2,2 % a zároveň obsahuje dalších 72 důležitých stopových prvků. Aquamin je přírodní produkt, který je vyráběn ze skeletu mořské chaluhy s názvem "Lithothamnion Coralloides". Je sbírána z čistých vod Atlantského oceánu a vyrábí se sbíráním, mytím, tříděním a sušením.

Vitis vinifera OPC bio (vinná réva vinná)

Extrakt z vinné révy - jader. Nejdůležitější složkou z jader je tzn. OPC – oligomerní proantokyanidiny – látky ze skupiny polyfenolů. Je to přirozená látka, vyskytující se v mnoha rostlinách, ale většinou ve slupce, jádrech nebo v pecce, tedy v částech, které odhazujeme, takže navzdory tomu, že konzumujeme ovoce, které obsahuje OPC, máme této látky nedostatek.

Lipozomální vitamín C

Lipozomální vitamín C má na rozdíl od běžných forem vitamínu dostupného v lékárnách vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že tekutý vitamín C je obalen fosfolipidovými anobublinkami. liposomy. Lispozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání a také lepší vstup do buněk. Jedna tobolka obsahuje 100 mg kyseliny L-askorbové (vitaminu C), což představuje 125 % doporučené denní dávky. Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci kostí. Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci zubů. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa. Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci chrupavek.

Americký ženšen

V minulosti rostlina, která byla určena pouze pro aristokracii, protože už tehdy byly její účinky známy a byla velmi vzácná. Obsahuje panaxosidy v téměř stejném množství jako ženšen pravý (Panax ginseng). Účinky ženšenu amerického se velmi podobají ženšen pravému. Panaxosidy jsou účinné saponiny typické pro rod ženšen (Panax). Slovo saponin naznačuje, že panaxosidy jsou schopny pronikat z trávicího traktu do krve, mozku a dovnitř všech buněk. Studie popisují jeho pozitivní účinky na organismus.

Shiitake

Latinský název Shiitake je Lentinula edodes nebo Houževnatec jedlý a japonci nazývaná také "elixír života", která se odtud rozšířila do celého světa. Vzácná houba vysoce ceněná nejen v tradiční čínské medicíně (TCM), ale také v moderní klinické praxi v dnešním světě a její účinky popisují více vědci. V Číně se konzumuje již 2000 let. Výtěžek, který obsahuje výborný poměr různých prospěšných látek, popsaný ve více studiích.

Složení v 1 kapsli

Obsah (mg)

%RVH


Aquamín

50

*


Extrakt z hroznových jadérek (Vitis vinifera)

95% proantokyanidinů

150

*


Lipozomální vitamín C (kys. L-askorbová)

100

125%


Shiitake (Lentinula edodes, Houževnatec jedlý) extrakt 4:1

100

*


Ženšen americký (Panax quiquefolius L.) extrakt z kořene 4:1

30

*


CDP-cholin (citikolin)

20

2x denně 1 kapsli, zapít sklenicí vody

Nepřekračujte doporučené denní dávky

Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy

Skladovat mimo dosah malých dětí

Doplněk stravy není vhodný pro děti

Doplněk stravy není vhodný pro těhotné a kojící ženy  


1 174,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy