CZK

ΑΩ Eyes- 60 kapslí

ΑΩ Eyes je nejlepší prevencí kvality zraku a svým složením respektuje lékařská ustanovení a doporučení o výživě očí. Již staří Sumerové věděli, že nesprávná funkce očí je spojena s problémy jater a naopak. Oči a játra jsou párové orgány. Proto unikátní složení ΑΩ Eyes pročišťuje játra a poskytuje jí výživu, kterou potřebuje. Lutein, který tvoří významnou část složení, je již dlouhodobě znám jako pomocník při léčbě makulární degenerace či šedého zákalu. V ΑΩ Eyes jej naleznete v nejvyšší kvalitě, stejně jako ostatní jeho složky. ΑΩ Eyes je přizpůsobeno speciálně pro potřeby lidského těla.

Návštěvnost očních ambulancí se každoročně zvyšuje. Může za to nesprávná výživa a péče o oči, jakož i neustálé používání počítačů, monitorů, televizí a smartphonů. Péče o oči/zrak znamená zejména výživu zrakového nervu a udržování nitroočního tlaku pod 20 Torr. I s přibývajícím věkem se zrak zhoršuje, a proto je třeba pečovat o svůj zrak i tím způsobem, že organismu dopřejete dostatečný počet potřebných živin.


Dodejte proto svým očím to, co potřebují:

Lutein (Tagetes erecta) - je přírodní karotenoid, který je syntetizován rostlinami pro jejich zbarvení a kvůli absorpci světla. Je to jediný karotenoid, který se ve vysokých koncentracích nachází v oku (hlavně ve žluté skvrně, ale také v sítnici a čočce). S přibývajícím věkem koncentrace tohoto prvku klesá a organismus si jej nedokáže sám syntetizovat, proto je dostatečný ho přijímat ve stravě nebo v jiné formě. V našich produktech naleznete pouze velmi kvalitní, krystalický Lutein (Tagetes erecta).
Zinek – přispívá k udržení dobrého zraku. V našich produktech naleznete pouze velmi kvalitní, krystalický Lutein (Tagetes erecta).
Lycium barbarum - známe pod názvem goji. Plody mají dlouhodobé zastoupení v tradiční čínské medicíně. Obsahují silné antioxidant, jejichž účinky jsou dobře známé. Goji bobule mají vysoký podíl karotenoidů a jiných významných prvků. Konzumovat je můžete syrové nebo sušené případně ve formě čaje nebo sirupu. Ve formě výživových doplňků mají standardní kvalitu a zaručený obsah uvedených látek.
Schizandra čínská (Schisandra chinensis) a Kurkuma dlouhá(Curcuma longa) - Schizandra čínská pochází z Číny a Japonska. V tradiční čínské medicíně se její plody používané již tisíce let. Pro medicínské účely lze využít všechny její části včetně kořene. Využívají se hlavně plody, které připomínají červený rybíz. Těmto bobulím a látkám v nich obsažených se v poslední době věnuje velká pozornost vzhledem ke stále více přítomnému stresu lidí i nezdravému životnímu stylu. Kurkuma dlouhá obsahuje kurkuminoidy, a hlavní složkou aktivní látka kurkumin, které se dlouhodobě používají pro jejich pozitivní účinky. Kořen kurkumy se používá dlouho a je oblíbeným pepřem v indické a asijské kuchyni. Právě z hlediska obsahu některých
účinných látek se kořen z kurkumy dlouhé s vysokým obsahem kurkuminu přidává i do výživových doplňků. Kurkuma se tradičně používá v tradičně iv ajurvédské medicíně.
Skupina ženšenů- Ženšen pravý (Panax ginseng), Sibiřský ženšen (Siberian ginseng) a Americký ženšen (Panax quinquefolius) je doplněna o extrakt z Ostropestřce mariánského (Silybum marianum), Amalaki (Emblica officinalis) a Šafránu setého (Cafránu sativého). Zenšen pravý nebo asijský, sibiřský a americký jsou rostliny, které lidstvo využívá dlouhodobě, hlavně kořen těchto rostlin je nejvíce ceněný. Dnes ho známe iv Evropě. Každý z nich však obsahuje jiné cenné složky, které jsou dobře známé v tradiční čínské medicíně. Např. v asijském a americkém druhu jsou vysoce přítomné a ceněné látky známé pod názvem ginsenosidy pokud v sibiřském ženšenu eleuterosidy, organické kyseliny a éterické látky. Problémem je, že obsah těchto látek v čerstvém kořeni kolísá v závislosti na pěstování, podmínkách a jiných faktorech.

Ostropestřec mariánský nebo ostropestřec mariánský je na našem území dobře známý, protože se zde i pěstuje nebo roste ve volné přírodě. Užívá se v různých formách jako olej, čaj nebo doplněk stravy. Využívají se hlavně jeho nadzemní části. Je ceněný hlavně díky aktivní látce silymarin (silibin + silydianin + silychristin). Tyto látky jsou nazývány bioflavonoidy a jsou součástí naší receptury.

Šafrán setý je nejznámější jako okrasná rostlina nebo dochucovadlo do koření. Málokdo však ví, že se využívá iv doplňcích výživy, neboť obsahuje jako ostropestřec mariánský některé významné látky jako safranal, crocin, picrocrocin a další.

Amalaki česky Embilika lékařská je v některých zemích jako v Indii považována za posvátný strom, což vyplývá z jeho názvu. Z této rostliny se využívají plody, které se již dlouhodobě využívají v tradiční ajurvédě. Jeho plody se využívají v různých formách, ale přidává se i do výživových doplňků v nejkvalitnější formě, aby si zachoval všechny cenné látky.


Hořčík, Niacin (kyselina nikotinová), Kyselina listová (folát) a Zinek se podílejí na významných procesech, které ovlivňují náš organismus. Proto je důležité dbát na příjem těchto živin.
Hořčík přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.
Hořčík hraje roli v procesu dělení buněk.
Hořčík přispívá ke správnému fungování nervového systému.
Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů.
Hořčík přispívá ke správné funkci psychiky.
Zinek přispívá ke správné kognitivní funkci.
Zinek přispívá ke správné látkové přeměně makronutrientů
Zinek přispívá ke správné látkové přeměně vitamínu A.
Zinek přispívá k udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů a pokožky.
Zinek přispívá k udržení dobrého zraku.
Zinek přispívá ke správnému fungování imunitního systému.
Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Niacin přispívá ke správné látkové přeměně důležité pro tvorbu energie.
Niacin přispívá ke správnému fungování nervového systému.
Niacin přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.
Folát přispívá ke správné syntéze aminokyselin.
Folát přispívá ke správné tvorbě krve.
Folát hraje roli v procesu dělení buněk.
Folát přispívá ke správné látkové přeměně homocysteinu.

ΑΩ Eyes respektuje potřeby a specifika organismu a složením je proto přizpůsobeno tak, abychom díky němu získali komplexní výživu pro oči a játra.

ΑΩ Eyes se užívá 2 měsíce po sobě, 2 kapsle denně.

 Nepřekračujte doporučené denní dávky.

Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy.

Skladovat mimo dosah malých dětí.

Doplněk stravy není vhodný pro děti.

Doplněk stravy není vhodný pro těhotné a kojící ženy. 

1 174,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy