CZK

Balíček na dnu Dnavý záchvat

Trápí vás dnavé záchvaty a ukrutné bolesti způsobené dnou? Potřebujete zintenzivnit v boji proti dně? Pomoc zevnitř představuje silou nabitý čaj Flow.

Úlevu od bolesti zase poskytne masivně působící Master balzám. Společně působí proti dně vnitřně i zvenčí.

Balíček obsahuje: 1x Master balzám 250ml, 1x čaj Flow 150g

BALÍČEK PROTI DNĚ A DNAVÝM ZÁCHVATŮM

Nenechte dnu - pakostnici zničit vaše zdraví a trápit vás nekonečnou bolestí. Úlevu může přínést náš balíček na zmírnění dny.

Balíček staví na komplexnost a aktivní přírodní látky vyznačující se enormní silou. "Zvenčí působí Master balzám a vnitřně pomáhá zvládnout dnu čaj Flow."

PROČ DOPORUČUJEME ČAJ FLOW?

Čaj Flow vám pomůže stabilizovat hladinu kyseliny močové prostřednictvím kvalitního pitného režimu. Právě kolísání kyseliny močové může vyvolat vzplanutí a způsobit dnavý záchvat spojený s enormní a intenzivní bolestí. Pití vhodných tekutin vám pomůže ovlivnit frekvenci výskytu záchvatů jako i intenzitu jejich průběhu. Proč čaj Flow?

"Není nic jednodušší než popíjet šálek čaje a tak působit na své zdraví enormní silou přírody."

UNIKÁT V POMOCI PROTI BOLESTI A ZÁNĚTŮM: MASTER BALZÁM

Dna je zánětlivý proces, musíte na to myslet při snižování bolesti. Akutní dnavé bolesti souvisí s vnitřním zánětem. Master balzám jsme koncipovali jako přírodní produkt, který cílí na zmírnění bolesti a zánětů. Mezi jeho přednosti patří složení až z 12 přírodních extraktů. Složení odpovídá jeho unikátním schopnostem. Je bezpečný a vůbec nezatěžuje organismus. Může přinést úlevu v čase, kdy trpíte nekonečnou bolestí.

"Pro naše zákazníky se stal Master balzám stabilní výbavou jejich domácí přírodní lékárny."

Proč prozkoumat potenciál balíčku na zmírnění dny?

 • Představuje tělu příznivý a bezpečný profil při snižování příčin a následků dny.
 • Může sloužit jako podpora při předcházení vzniku dalších komplikací.
 • Master balzám zmírňuje bolesti a záněty.
 • Komplexní péči můžete snížit výskyt dnavých záchvatů a také jejich průběh.
 • Můžete si pomoci při optimalizování hladiny kyseliny močové v těle (hlavní příčina dny).
 • Kvalitní pitný režim postavený na pití čaje Flow je schopný působit jako účinná prevence proti dně.
 • Výhodou balíčku je možnost neomezeného používání, jelikož jde o výhradně přírodní produkty. Jejich používáním vůbec nezatěžujete organismus.
 • Balíček představuje optimální poměr ceny a kvality, přičemž poštovné máte ZDARMA a navíc možnost do 30 dnů produkt vrátit. Aby toho nebylo málo, platíte až při převzetí balíčku.

Dna začne působit v těle nejprve formou akutních dnavých záchvatů, které se střídají s klidovým obdobím. Následně dna může vyvolat i další postižení podpůrného nebo pohybového aparátu. Dokonce až do trvalé dnavé artropatie.

Vyzkoušejte sílu přírody pomocí balíčku na zmírnění dny.

Upozornění: pokud trpíte vážnějším onemocněním srdce a ledvin dopopručujeme se před užitím poradit se svým lékařem.

HillVital tip:

Vyváženost balíčku představuje Master balzám působící zvenčí. Pomáhá zvládnout bolest a tím může působit proti akutním stavům. V období klidu vydatně zásobujte své tělo vnitřně kvalitním pitným režimem. Čaj Flow je ideální. Vaší snahu eliminovat snížení bolesti způsobené dnavými záchvaty doporučujeme doplnit těmito jednoduchými triky.

V případě akutních nebo chronických bolestí doporučujeme doplnit vaši péči o doplňeky stravy Kolagen. Obsahuje vzácné látky, které mohou být mimořádně prospěšné pro zdraví kloubů. Tento vitamínový doplněk představuje skvělou volbu v případě opotřebovaných kloubů a chrupavek.

Díky posílení imunitního systému 100% šťávou z arónie můžete pomoci snížit cholesterol, čímž přispějete i ke snížení kyseliny močové.

Další podporou zevnitř mohou být i léčivé bylinky koncentrované a pečlivě vybrané do čajové směsi Čaj GO. Čaj představuje ideální pomoc na opotřebované klouby.

 

 • Návod na použití

  Čaj Flow:

  Příprava: Do šálku nasypte 1 čajovou lžičku čajové směsi a zalejte 3 dl vroucí vody. Nechte 10 minut odstát, sceďte a bez přidání sladidel popíjejte!

  Doporučená denní dávka: 1-2 šálku nalačno, mezi jídly - na prázdný žaludek, nejlépe ráno.

  Pokud trpíte vážnějším onemocněním srdce a ledvin doporučujeme se před užitím poradit se svým lékařem.

  Pokud se v průběhu léčby objeví neobvyklé pocity, je potřeba léčbu přerušit a obrátit se na odborníka.

  Master balzam:

  Doporučujeme jemně vmasírovat na postižené místo 2-3 x denně nebo podle potřeby. Množství gelu závisí od velikosti bolestivého místa. Na jedno použití stačí množství ve velikosti oříšku.

809,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy