CZK

ΑΩ ENERGIE 120 tablet

ΑΩ Energy je komplex aminokyselin, vitamínů, minerálů a extraktů. Díky exkluzivnímu složení, dokonalé symbióze a vzájemné podpoře účinných dodá ΑΩ Energy vašim buňkám výživu, kterou potřebují pro správné fungování. Bude-li mít vaše buňka dostatek energie, budete mít dostatek energie i vy, váš imunitní systém bude silný a lépe bojuje s virovými a bakteriálními onemocněními.

Proč je ΑΩ Energy to pravé pro vás?

Díky složení a správnému poměru těchto účinných látek výrazně posiluje imunitní systém v boji s bakteriálními a virovými onemocněními.

ΑΩ Energy, stejně jako všechny naše produkty, je vhodný pro vegany, alergiky a nebyl testován na zvířatech.

L-karnitin vinan, L-leucin, L-methionin, L-cystein hydrochlorid, L-arginin hydrochlorid

Aminokyseliny jsou základní stavební jednotky bílkovin a svalů. Mají vliv na funkci orgánů, žláz, šlach a tepen. Jsou také nezbytné pro hojení a regeneraci tkání.

L-karnitin hraje zásadní roli v energetickém metabolismu těla. Je velmi důležitý při přenosu mastných kyselin do mitochondrií (energetické zdroje buňky), které je přeměňují na energii – spalování tuků. Kromě toho pomáhá odstraňovat z buňky meziprodukty metabolismu.

L-leucin patří mezi esenciální aminokyseliny. Je to nejdůležitější aminokyselina pro růst svalové hmoty.

L-methionin je opět esenciální aminokyselina, která chrání organismus před účinky radikálů, reguluje tvorbu amoniaku, čímž zabraňuje dráždění močového měchýře. Zvyšuje produkci lecitin a tedy nepřímo pomáhá snižovat cholesterol v krvi. Co je velmi důležité, spojuje se s toxickými látkami v játrech a vylučuje je z těla.

L-cystein je nápomocný při tvorbě a regeneraci kůže. Zvyšuje hladinu ochranných enzymů a hraje roli při nárůstu aktivity bílých krvinek.

L-arginin je biogenní aminokyselina. Zlepšuje průtok krve a vylučování růstového hormonu. Má schopnost ničit volné radikály a ochraňuje buňku před oxidačním stresem.

Hořčík, Zinek, Aquamin

Hořčík hraje obrovskou roli v našem organismu. Až 80% lidí ho má nedostatek. Aktivuje svaly a nervy. Plní úlohu detoxikace, trávení bílkovin a je stavebním prvkem při tvorbě a syntéze DNA a RNA.

Zinek má pozitivní vliv na sníženou imunitu. Pomáhá odbourávání těžkých kovů a podporuje antioxidační proces organismu. Také podporuje správný vývoj plodu.

Aquamin je rostlinný mořský multiminerální komplex obsahující bioaktivní vápník, hořčík a dalších 72 stopových prvků včetně selenu a zinku. Je prokázáno, že využitelnost minerálů organismem je 3 až 4krát vyšší.

Vitis vinifera (OPC bio), Emblica officinalis (Amalaki), Vitamín C

Vitamin C je nejdůležitějším antioxidantem, který chrání tělesné tkáně. Je potřebný pro normální tělesný růst, hojení ran, stimuluje tvorbu bílých krvinek, uplatňuje se při vývoji kostí, zubů a chrupavek a syntéze kolagenu.

Polemika ale u céčka vzniká, když se dostaneme k jeho vstřebatelnosti. Doporučená denní dávka Vitaminu C je 60mg. Pokud dodáváme Vitamin C ve formě výživového doplňku, je sporné, kolik ho vaše tělo vstřebá. Zde narážíme na rozdíl námi vytvořeného komplexu "Vitaminu C". Normální vstřebatelnost je kolem 15%, ostatní vitamín se rozloží v žaludku a většina se ani nedostane do krevního oběhu. V ΑΩ Energy se vám to ale nestane. Použitý je lipozomální Vitamin C. To znamená, že samotné céčko je obaleno vrstvou fosfolipidů a tím je zaručena vstřebatelnost na úrovni 95%. Takové lipozomální céčko je podpořeno klasickým Vitamínem C a dvěma významnými extrakty – Vitis vinifera a Emblica officinalis.

Vitis vinifera OPC bio je extrakt z vinné révy - jader. Nejdůležitější složkou z jader je tzn. OPC – oligomerní proantokyanidiny – látky ze skupiny polyfenolů. Je prokázáno, že tento extrakt dokáže chránit játra před oxidačním poškozením. OPC podporuje činnost mozku a pomáhá v boji se stárnutím pokožky.

Emblica officinalis nebo indický angrešt nebo amalaki. Je to nejbohatší přírodní zdroj Vitamínu C. Působí proti nadýmání. Pomáhá při hojení vředů, snižuje překyselení. Podporuje imunitní systém proti bakteriálním a virovým infekcím.

Vitamín B12 a Panax quinquefolius (Americký ženšen)

Vitamin B12 neboli kyanokobalamin je důležitý pro metabolismus, nezbytný pro tvorbu červených krvinek a fungování centrálního nervového systému. Působí na buněčný růst a v procesech buněčného dělení. Udržuje v pořádku membrány nervových a dalších buněk, je nezbytný pro střevní trakt, kostní dřeň a růstové hormony.

Panax quinquefolius je adaptogen. Americkému ženšenu jsou připsány imunomodulační, protirakovinné účinky a ochranné účinky jater. Zároveň tento extrakt potencuje a zvyšuje účinek výše uvedených látek.

Tak jako ostatní výživové doplňky společnosti ALAGENEX life tak i ΑΩ Energy splňuje nejpřísnější evropské směrnice a kontrolní systém HACCP.

Složení

L-karnitin tartát, L-leucin, L-methionin, L-cystein hydrochlorid, L-arginin hydrochlorid, Hořčík, Zinek, Aquamin, Vitis vinifera (OPC bio), Embilica officinalis (Amalaki), Vitamin C, Vitamin B12 a Panax quinquefolius (Americký ženšen)  

Uživajte 2 tablety 2x denne (ráno a večer).

Nepřekračujte doporučené denní dávky.

Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy.

Skladovat mimo dosah malých dětí.

Doplněk stravy není vhodný pro děti.

Doplněk stravy není vhodný pro těhotné a kojící ženy. 

1 222,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy