CZK

BETAGLUKAN BIOCELL 90 KAPSLÍ kod 486

Okolní prostředí je plné různorodých útočníků a vyhrává vždy ten nejsilnější. Betaglukan obecně je jedinečný komplexní polysacharid přírodního původu, který dokáže podporovat obranné reakce organismu. Betaglukan biocell obohacený o Acerolu (nejsilnější přírodní zdroj vitamínu C) je díky této kombinaci maximálně účinný. Speciální výrobní postupy zajišťují jeho vysokou čistotu - až 80%, díky čemuž dokáže pracovat již 2 hodiny od podání.

 • Přírodní ß-1,3/1,6 D-glukan, který se získává moderními technologickými postupy z kvasinek Sacharomyces cerevisiae.
 • Díky speciálním postupům dosahuje vysoké čistoty minimálně 80%, a proto dokáže účinkovat již 2 hodiny od podání.
 • Přidaná Acerola (nejsilnější přírodní zdroj vitamínu C) zvyšuje účinnost beta glukanu.
 • Betaglukany jsou v mnoha koutech světa podávány společně s extrakty z vitálních hub právě pro zesílení účinku. Pracují synergicky a bez vedlejších účinků.
 • Účinky betaglukanů jsou navíc podpořeny studií německých vědců.
 • Heslem firmy Mycomedica je KVALITA - BEZPEČNOST - ÚČINNOST, které neberou na lehkou váhu. Díky tomu se stali nejvýznamnějším východoevropským výrobcem produktů z vitálních hub.
 • Bez pomocných látek, aditiv a konzervantů.

Obsah balení: 90 kapslí

360 mg extraktu v rostlinných kapslích.

Hmotnost balení netto: 41g

Složení:

 • Beta -1,3/1,6 D-Glukan 80 % – 320mg
 • 25% Vitamínu C z extrakt z plodu Aceroly (Malpighia glabra) - 40mg

Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Dle současné legislativy EU nejsme oprávněni uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního, nebo léčebného účinku. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Beta-glukany mají povolená následující zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU - Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které obsahují nejméně 8g vlákniny bohaté na arabinoxylan (AX) vyrobené z endospermu pšenice (nejméně 60% hmotnostních AX) na 100g využitelných sacharidů v kvalifikované porci jakožto součást jídla.

 • přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli denně po dobu 2-3 měsíců v roce. Kapsle užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým čajem.

Dávku lze zvýšit na 2-3 kapsle denně. Avšak je vhodné se poradit s lékařem, terapeutem, s obdorníky z naší odborné poradny: poradna@puravia.cz

Země původu: Čína - čistá a průmyslem nedotčená příroda v provinciích Fujian, Anhui a Jiangxi.

Země výroby: Česká republika

Skladování: Uchovávejte na suchém, temném místě do 25°C v dobře uzavřeném obale, mimo dosah malých dětí. Nevystavujte mrazu, nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doba expirace vyznačena na obalu.
Produkt je doplňkem stravy. Nejedná se o lék a nelze ho za předepsané léky nezaměňovat.

Výrobce: MycoMedica

MycoMedica je ryze česká rodinná firma, která byla založena v roce 2010. Zakladatelem byl Milan Schirlo, který se už 20 let zabývá vitálními houbami a tradiční čínskou medicínou. Filosofie společnosti MycoMedica je jednoduchá, ale jasná. Vyrábí a prodává produkty, které jsou: kvalitní, bezpečné a hlavně účinné. Všechny produkty jsou podloženy certifikáty o testování.

Testování a certifikáty:

 • Kvalita zaručena certifikátem z analýzy, zde.
 • V nedávné době tato firma rozšířila testování i na polycyklické aromatické uhlovodíky (PAHs).
 • Finální výroba všech produktů Mycomedia probíhá za nejpřísnějších hygienických podmínek v České republice. Pro výrobu používají standardy ISO 9001/2009, certifikované HACCP a systém kvality IFS.
290,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy