CZK

BIO Tremella - prášek 100 g BIO prášku z plodnice


Rosolovka (rosolovka řasotvará nebo stříbrná, Tremella fuciformis) podle čínské medicíny zvlhčuje sliznice. Obsahuje vysoké množství minerálů.

O Tremelle

Rosolovka (rosolovka řasotvará nebo stříbrná, Tremella fuciformis) je pevnou součástí nejen čínské gastronomie, ale také tradiční čínské medicíny.

MycoMedica nabízí Tremellu ve formě houbového prášku (powder/biomasa), kdy se usušená plodnice houby rozemele na velmi jemný prášek speciální metodou shellbroken, při které dojde k narušení chitinového obalu buňky a uvolnění účinných látek. Oproti extraktu má tato forma jemnější působení.

Tremella čili penízovka řasotvará obsahuje různé druhy polysacharidů, např. glukomannany, glukuronoxylomannany (tremellasin), vlákninu, selénium, aminokyseliny a vitamíny skupiny B a D.

Naše Tremella se pěstuje na organickém substrátu, jehož základem je směs pilin, organické pšeničné otruby, třtinový cukr a přírodní sádrovec.

Výrobce: MyTao s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1

Naše Tremella obsahuje

Obsah balení: 100g BIO prášku z plodnice Tremella fuciformis (biomasa/powder)


Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Hmotnost balení: 100g

Dávkování

Běžná dávka
1-3 g denně s minimálním půlhodinovým odstupem od jídla.

Rozmíchat v cca 1 dcl vody a vypít (1 zarovnaná kávová lžička = 2 g prášku).

Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.

Užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodou nebo slabým zeleným čajem. U dětí je dávkování snížené úměrně věku.

Při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. Například ve formě extraktu brazilské třešně Aceroly.

Upozornění:

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. 

360,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy