CZK

Čaj Go 150 g Podpora pohybového aparátu

Přírodní Čaj GO je vyroben ze speciálně vybraných přírodních bylin, které blahodárně působí na klouby, revma, artrózu. Přírodní látky působí zevnitř a pomáhají nastartovat proces přirozené obnovy kloubů, chrupavek a tkání.

Přírodní medicína používá několik bylin ke zmírnění různých nepříjemných onemocnění pohybového aparátu, ale i na podporu regenerace po zranění. Tato čajová směs je vyrobena z nejlepších bylin, které příroda nabízí.

HillVital Čaj Go pro podporu pohybového ústrojí

Čaj obsahuje účinnou kombinaci 6 přírodních bylin. Čaj pomáhá na revma, onemocnění kloubů, artrózu a onemocnění páteře. Díky svému speciálnímu složení pomáhá snižovat bolest a zmírňuje záněty.

 • Přeslička rolní: při problémech s močovými cestami, při bolestech křížů a pro zdraví prostaty.
 • Rozmarýn: rozmarýn pomáhá posilovat imunitní systém a napomáhá prevenci rakoviny. Zmírňuje bolesti kloubů, svalů, modřiny, ale měli bychom si dávat pozor, protože rozmarýn zvyšuje krevní tlak.

Příprava: Do šálku nasypte 1-2 čajové lžičky čajové směsi a zalejte 2,5 dl vlažné vody. Nechte vylouhovat 2-3 hodiny. Následně povařte 5 minut, nechte chvíli vychladit, sceďte a bez přidání sladidel popíjejte!

Čaj GO je ručně sbíraný čaj z čistých nejkvalitnějších bylin. Byliny ve vzájemné spolupráci podporují funkce pohybového ústrojí, snižují zánět. Obsahuje účinné látky, které podporují vyplavování nežádoucích sloučenin z těla, čištění kloubů od nánosů, a tak podporují funkčnost zdravých kloubů. Tuto unikátní vlastnost ocení i lidé trpící dnou. Navíc působí příznivě proti kloubním otokům a vodnatelnosti.

Doporučená denní dávka: 1-2 šálky nalačno nebo mezi dvěma jídly. V průběhu léčby navrhujeme: 3 týdny pít, týden přestávka. Lidé citliví na salicyl by ho neměli používat.

HillVital tip:

Jedním z nejúčinnějších způsobů zmírnění bolesti kloubů, zad nebo revmatismu je aplikací přímo na postižené místo. Oblíbeným produktem našich zákazníků je Master balzám. Na úlevu od chronické bolesti kloubů a svalů je vhodný Kapsamax,při revmatických potížích a artróze Maximum balzám.

Při těžkých a přetrvávajících onemocněních kloubů, páteře, revmatismu, zánětech se doporučují vysoké dávky vitamínů, které pomáhají regenerovat a doplňují tím potřebnou výživu. Látky, které podporují regeneraci a výživu kloubů, chrupavek, nebo páteře obsahuje Kloubní výživa.

Nenechte si ujít zvýhodněné balíčky, kterými vyřešíte své zdravotní problémy komplexně: Balíček na zmírnění bolesti zad.

Složení: andělika lékařská, kopřivové listy, tužebník jilmový, přeslička rolní, rozmarýn, kůra vrby bílé

Balení: 150 g

 • Složení

  Andělika lékařská - močopudné účinky, zklidňuje nervovou soustavu.

  Kopřivové listy - záněty nervů, bolest kloubů, svalů, zad.

  Tužebník jilmový - záněty, urychluje hojení, vysoký obsah vitamínu C.

  Rozmarýn - posílení imunitního systému, zmírnění bolesti kloubů, svalů.

  Kůra vrby – analgetické účinky, efektivní hojení otevřených ran.

  Přeslička rolní - při problémech s močovými cestami, při bolestech křížů a pro zdraví prostaty.

266,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy