CZK

Čaj Komplet 150 g Posílení imunity

Bylinný čaj Komplet - žaludeční čaj na posílení imunity

Bylinný čaj na žaludek a posílení imunity je vytvořen z 6 vhodně zkombinovaných přírodních bylin, které pomáhají při problémech se střevy a žaludkem,podporují rekonvalescenci po žaludečních potížích,také podporují celkovou imunitu. Přírodní látky působí zevnitř a pomáhají nastartovat proces Přirozené obranyschopnosti.

Jedna čajová lžička obsahuje 6 léčivých bylin, které působí na žaludeční a střevní problémy a podporují celkovou imunitu organismu. Tato čajová směs je vyrobena z nejlepších bylin, které příroda nabízí tak jako všechny naše bylinné čaje

HillVital Čaj Komplet - žaludeční čaj, přírodní posílení imunity.

Přírodní Čaj Komplet je vytvořen z 6 přírodních bylin, které se již po staletí využívají na střevní a žaludeční problémy a celkové posílení imunity. Unikátní kombinace přírodních bylin působí pozitivně, pokud je zvýšené riziko onemocnění. Posiluje imunitní systém, řeší problémy s trávicím ústrojím.

 • Díky vhodnému složení pomáhá i při kataru žaludku, střev, žaludečních vředů a na záněty žaludku.
 • Pomáhá zlepšit odolnost a obranyschopnost organismu.
 • Přispívá k podpoře správné funkce imunitního systému.
 • Kopřiva: vhodná přírodní bylina při kataru žaludku a střev, změkčuje stolici, má močopudný účinek, čímž vyplavuje z těla toxiny.
 • Šalvěj lékařská: odstraňuje problémy se střevy, krvácející vředy žaludku a dvanáctníku, záněty žaludku.
 • Květ ibišku: vhodný při zánětech zažívacího nebo vylučovacího ústrojí.
 • Echinacea: podporuje léčbu žaludečních vředů a gastritid.
 • Šipky: šipky podporují imunitu, ochraňují buňky a detoxikují celý organismus. Slouží i jako prevence rakoviny, kašle, chřipky, díky tomu, že pomáhají zachycovat volné radikály.

Čaj KOMPLET je ručně sbíraný čaj tvořen pouze z nejkvalitnějších bylin. Byliny ve vzájemné spolupráci podporují činnost žaludku, střev a posilují obranyschopnost. Obsahuje účinné látky, které podporují vyplavování nežádoucích sloučenin z těla, toxiny, a tak urychlují dobu rekonvalescence po onemocnění.

Příprava: Do šálky nasypte 1 - 2 čajové lžičky čajové směsi a zalijte 3 dl vroucí vody. Nechte 10 minut odstát, sceďte a bez přidání sladidel popíjejte!

Doporučená denní dávka: 1 - 2 šálky nalačno nebo mezi jídly. Požívat podle potřeby nebo preventivně.

Pokud se během kúry objeví neobvyklé pocity, je nutné kúru přerušit a obrátit se na odborníka.

Balení: Čaj Komplet - na posílení imunity 150 g

Složení: máta, kopřivové listy, šípky, květ ibišku, šalvěj lékařská, echinacea.

Se sníženou imunitou se obvykle spojují i ​​další komplikace, jako vysoký krevní tlak, otoky, či cukrovka. Pomoci může i úprava tělesné hmotnosti, nebo snížení stresu. Se všemi těmito problémy Vám mohou pomoci bylinné léčivé čaje od HillVital.

Pro větší podporu imunitního systému doporučujeme čaj komplet rozšířit také o výživový doplněk od HillVital Omega 3-6-9 mastné kyseliny, které působí na celkové zdraví ogranismu.

K čaji Komplet doporučujeme používat i čerstvě lisované šťávy Červená řepa/jablko a 100% šťáva z arónie. Jsou bohaté na minerály, vitamíny a další bioaktivní látky, které vás mohu znovu postavit na nohy.

 • Složení

  Máta – působí proti svědění a zánětům kůže, plynatosti, trávicím těžkostem.

  Kopřivové listy – močopudný, detoxikační účinek, příznivo působí na metabolismus.

  Šípky – detoxikační účinek, silná podpora imunitního systému.

  Květ ibišku – podpora obranyschopnosti a funkce ledvin, protizánětlivé účinky.

  Šalvěj lékařská – podpora imunitního systému, antibiotický účinek, pročišťuje krev.

  Echinacea – podpora imunitního a lymfatického systému, protizánětlivé účinky.

259,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy