CZK

Čaj Relax 150 g Antistresový

Přírodní čaj na uklidnění nervů z 6 vhodně zkombinovaných přírodních bylin, které pomáhají proti nervové podrážděnosti, nespavosti, migréně, stavech vyčerpání a na potlačení depresivních stavů.

Díky svým zklidňujícím účinkům se požívají již od pradávna, zmírňují napětí, pomáhají k uklidnění organismu a blahodárně působí na pohodu nervové soustavy.

Příroda nám nabízí několik bylin, které nám pomohou bojovat se stresem. Vyzkoušejte proto bylinky speciálně namíchané tak, aby pomohli zklidnit nervovou soustavu. Tato čajová směs je vyrobena z nejlepších bylin, které příroda nabízí jako všechny naše bylinné čaje.

Čaj Relax – bylinný antistresový čaj

Stres je každodenní součástí našeho života. Spěcháme sem a tam, tlačí nás termíny, pracujeme ve dne v noci. Nejen svaly, ale i nervová soustava je pod stálým zatížením. Přírodní medicína pozná množství bylin, které pomáhají zbavit se napětí, snižují stres a zklidňují nervovou soustavu.

Bylinný antistresový čaj Relax obsahuje až 6 unikátních bylin, které:

  • Působí příznivě na nervovou soustavu
  • Pomohou zbavit se napětí
  • osvěží a regenerují tělo vnitřně
  • Meduňka lékařská: meduňka pomáhá zklidnit napjaté nervy, stres, podrážděnost a má dobrý vliv také na nespavost, protože její účinky jsou zklidňující, pomáhá rychleji navodit spánek.
  • Třezalka tečkovaná: je přírodní antibiotikum a má zklidňující účinky na organismus.

Čaj Relax působí příznivě

  • při migrénách
  • depresích
  • klimaktérii
  • nespavosti
  • v napjatosti a při podrážděnosti

Příprava: Do šálku nasypte 1 – 2 čajové lžičky čajové směsi a zalijte 3 dl vroucí vody. Nechte 10 minut odstát, sceďte a bez přidání sladidel popíjejte!

Doporučená denní dávka: Podle potřeby ho doporučujeme zejména večer. V případě, pokud jste citliví na sluneční louče (jste náchylní na spálení, příliš bílá pleť), je třeba si dát pozor na prudkém slunci. Čaj obsahuje třezalku tečkovanou a ta zvyšuje účinnost světla! Pokud užíváte léky na ředění krve, doporučujeme užívání čaje konzultovat s lékařem. Pokud se během kúry objeví neobvyklé pocity, třeba kůru přerušit a obrátit se na odborníka.

Složení: hloch jednosemenný, chmel obecný, levandule, meduňka, třezalka tečkovaná, kozlík lékařský.

HILLVITAL TIP:

Příčinou dlouhodobého stresu se často dostaví i další nepříjemné komplikace jako snížená imunita, vysoký krevní tlak, otoky, nebo cukrovka. Pomoci se stresem může i úprava tělesné hmotnosti. Se všemi těmito problémy Vám mohou pomoci bylinné léčivé čaje od HillVital.

Na zlepšení funkcí nervové soustavy můžete také použít vitamínový doplněk Omega 3-6-9 mastné kyseliny, které působí na zmírnění depresí a jiných psychických poruch.

Účinně redukovat stres vám může pomoci i novinka od HillVital - Reishi. Tento přírodní extrakt ze vzácné houby pomáhá redukovat stres a únavu.

Složení

Hloch jednosemenný – zlepšení paměti, potlačení depresivních nálad, zvýšení výkonnosti.

Chmel obecný – nespavost, nervová podrážděnost, stavy vyčerpání.

Levandule – problémy se spánkem, zklidnění nervové soustavy.

Meduňka – odbourání stresu, posílení srdce a imunitního systému.

Třezalka tečkovaná – přírodní antibiotikum, má zklidňující účinky na organismus.

Kozlík lékařský – zmírnění vyčerpání, deprese, úzkost.

299,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy