CZK

Čaj Silk 150 g Podpora hubnutí

Přírodní čaj na podporu hubnutí je vytvořen z 8 vhodně zkombinovaných přírodních bylin, které pomáhají zrychlit metabolismus a tak přirozeně spalovat tuk. Také pomáhají zlepšovat přirozenou látkovou výměnu.

Přírodní látky působí vnitřně a pomáhají nastartovat proces přirozeného spalování tuků a dodávají energii.

V současnosti známe několik bylin na podporu hubnutí. Tato čajová směs je vyrobena z nejlepších bylin, které příroda nabízí jako všechny naše bylinné čaje.

HillVital Čaj Silk na podporu spalování tuků

V bylinách je mnoho vhodných látek, které pomáhají efektivněji a rychleji odbourávat tuky! V současnosti mnoho vědeckých výzkumů potvrdilo účinnost bylin na spalování tuků. Výtažky z nich se používají v množství přípravků na hubnutí.

Náš přírodní Čaj Silk na podporu spalování tuků je vyroben z 8 unikátních bylin. Byliny pomáhají přírodním způsobem nastartovat metabolismus, což se projeví v rychlejším spalování tuků.

 • Máta: Máta pomáhá při žaludečních potížích a žlučníkových potížích. Podporuje produkci žlučových a trávicích šťáv.
 • Hluchavka bílá: Kopřiva bílá působí antisepticky, detoxikačně a močopudně, díky čemuž pomáhá regulovat vodu v těle. Rovněž napomáhá při regulaci krevního tlaku.
 • Meduňka lékařská: meduňka pozitivně ovlivňuje činnost trávicího systému a pomáhá odstraňovat různé trávicí potíže. Pozitivně ovlivňuje i při nervových problémech, podporuje zklidnění nervů, zmírňuje podrážděnost a stres.
 • Listy kopřivy: listy kopřivy působí močopudně, proto se rychleji vyplaví z těla toxiny. Pozitivně působí na podporu metabolismu.

Čaj SILK je ručně sbíraný čaj z nejkvalitnějších bylin. Byliny ve vzájemné spolupráci podporují metabolismus, zlepšují krevní oběh podporují spalování tuků, čímž výrazně pomáhají procesu hubnutí. Obsažené účinné látky podporují vyplavování nežádoucích látek a toxinů, podporují trávení, ale také pomáhají při žaludečních potížích a žlučníkových potížích.

Příprava: Do šálky nasypte 1 - 2 čajové lžičky čajové směsi a zalijte 3 dl vroucí vody. Nechte 10 minut odstát, sceďte a bez přidání sladidel popíjejte!

Doporučená denní dávka: 1– 2 šálky nalačno, nebo mezi jídly ( na prázdný žaludek). Můžete používat bez přestávky

Pokud se během kúry objeví neobvyklé pocity, je nutné kúru přerušit a obrátit se na odborníka.

Balení: 150 g

 • Složení

  Máta – žaludeční problémy, podpora trávení.

  Meduňka – odstranění trávicích těžkostí, zmírňuje podrážděnost.

  Hluchavka listy – podpora imunitního systému, detoxikační účinky.

  Kukuřičné vlasy – močopudné účinky, podpora na hubnutí.

  Kopřiva bílá – upravení trávení, čištění krve a příznivý účinek na prostatu.

  Kořen čekanky – podpora trávení a chuti do jídla, odbourávání tuků.

  Rozmarýn – podpora trávení, pomáhá při nadýmání.

  Ptačinec prostřední – odbourávání tuků a cholesterolu.


259,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy