CZK

Dámské bylinné slipové vložky s anionty Nefritová svěžest Kód produktu: 61915

Ženské zdraví: každodenní ochrana s aniontyDelikátní a něžné slipové vložky Nefritová svěžest vás spolehlivě ochrání před nepříjemným zápachem, pocitem diskomfortu a dodají závan svěžesti po celý den. 

Aktivní složky

Kamélie

Máta peprná

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Není to jen obyčejná intimka, je to unikátní hygienický prostředek se zabudovaným aniontovým čipem pro vaše maximální pohodlí a skvělý pocit. Unikátní aniontový čip:
- zlepšuje mikrocirkulaci krve;
- má protizánětlivé účinky;
- má příznivý vliv na mikroflóru;
- přispívá k normalizaci a obnově menstruačního cyklu. Slipová vložka s aniontovým čipem Nefritová svěžest spolehlivě drží na spodním prádle, nedeformuje se v průběhu dne a nedráždí pokožku. O vaše pohodlí se postará přírodní komplex bylin s výtažkem z máty peprné a listů kamélie čínské.

Slipové vložky s aniontovou vrstvou jsou vhodné pro ženy se sníženou imunitou pohlavních orgánů

Trápí vás vaginální mykóza, nepravidelná menstruace nebo nepříjemné výtoky? Slipové vložky Nefritová svěžest přinášejí komfort i při ženských nepříjemnostech. Od ostatních vložek se odlišují aniontovou vrstvou, která dává pocit svěžesti a ochrany. Pomůžou vám nejen prožít den v pohodlí, ale zároveň budou příznivě působit na vaše ženské zdraví.

 • Udržují v komfortu intimní ženské partie
 • Obsahují patentovaný bylinný komplex
 • Jsou vhodné pro mladé slečny i ženy v období menopauzy
 • Hodí se jako start před použitím bylinných menstruačních vložek
 • V balení najdete 20 ks

TIPSportovat se bát nemusíte. Speciální tvar slipovek vás nebude během dne zdržovat. Na prádle drží pevně a absorbují tekutinu. Bez problémů se přizpůsobí i intenzivnímu tréninku.

Slipovka se zabudovaným aniontovým čipem chrání sliznici

1.Má výrazný antiseptický účinek2.Pozitivně ovlivňuje mikroflóru3.Zabraňuje diskomfortu4.Napomáhá harmonizaci menstruačního cyklu

Bylinné výtažky přeměňují obyčejné slipovky na opravdové pomocníky. Zklidňují pokožku a nechávají ji dýchat

Speciální složení vložek prospívá ženským intimním partiím a pomáhá posilovat jejich přirozenou obranyschopnost. Vnější vrstva obsahuje výtažky z bylin, které podporují hydrataci pokožky a zároveň zabraňují množení nežádnoucích mikrobů. Nedráždí pokožkuHydratují slizniciKrásně voní po mátě a mentoluPo celý den vám dodávají pocit svěžesti

Bylinný extrakt hydratuje, vyrovnává pH a osvěžuje pokožku

Mentol z máty peprné kůži zklidní a zároveň provoní

Máta peprná je známá svou svěží vůní. Obsažený mentol dokáže osvěžit nejen dech, ale i pokožku. Zklidňuje podrážděnou kůži a zabraňuje svědění nebo vyrážkám. Máta kůži příjemně provoní a dodá jí dlouhodobý pocit svěžesti.

Listy kamélie čínské dodávají pokožce potřebnou hydrataci

Kamélie má vysoký podíl kyseliny linolové, která dokáže pleť do hloubky hydratovat a navíc v ní potřebnou vláhu udrží. Kamélie čínská pokožku změkčuje a vyrovnává její pH. Látky se rychle vstřebávají a neucpávají póry.TIPBylinné slipové vložky nedoporučujeme používat během těhotenství.

O bylinných slipovkách s anionty během dne vědět nebudete

 • 6 ochranných vrstev s gelem, který vsakuje tekutinu ještě rychleji
 • Protečení zabraňuje 10 ochranných bariér
 • Vrchní vrstva je prodyšná, takže nezapařuje pokožku
 • V pohybu se nedeformují
 • Během dne o nich nebudete vůbec vědět
 • Vhodné jsou pro všechny střihy kalhotek


161,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy