CZK

Denní menstruační vložky Energie bylin Kód produktu: 61902

Fytomembrána poskytuje pocit jistoty a komfortuPřírodní horní vrstva Airlaid rychle propouští tekutinu dovnitř vložky a zabraňuje jejímu prosakování na povrch, díky čemuž pokožka zůstává suchá a čistá.Vnitřní absorpční vrstva obsahuje super absorpční látku v podobě granulí, které spolehlivě zadržují tekutinu.Unikátní fytomembrána obsahuje patentovaný koncentrát bylinných výtažků.Křidélka chrání spodní prádlo na okrajích, poskytují pocit komfortu při pohybu

Aktivní složky

Aloe

Alunit

Děhel

Kurkumovník

Máta peprná

Pivoňka čínská

Truskavec ptačí

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Určeno pro denní použití během menstruace.

Zapomeňte na nepříjemnou menstruaci. Vložky Energie vám ji zpříjemní

Každá z nás to ví. Menstruace nebývá procházkou růžovým sadem. Období ženských dní s sebou často přináší bolest, křeče, podrážděnost nebo únavu. Řešení ale máte na dosah ruky. Denní menstruační vložky Energie bylin obsahují unikátní výtažky z desítek účinných látek. Vložky přinášejí komfort během vašich dnů a mají výborné absorpční schopnosti. Jsou maximálně šetrné k vašemu zdraví.

Jak bylinky pomáhají

1.optimalizují menstruační cyklus a ulevují od nepříjemného tlaku v podbřišku2.mají antimykotické a antibakteriální vlastnosti3.pomáhají tlumit premenstruační syndrom a slouží jako prevence před gynekologickými problémy4.snižují podrážděnost, horkost nebo napětí

Šetrná k vašim partiím a skutečně účinná. Poznejte její přednosti

Denní menstruační vložka Energie bylin má výborné absorpční vlastnosti. Skládá se z prodyšné vrstvy ze 100% přírodní bavlny nebělené chlórem. Obsahuje membránu s fytoncidy - přírodními látkami s antibakteriálními účinky a esenciálními oleji. Vložka je doslova bylinným obkladem s příjemnou vůní.

Plná bylin pro skutečnou úlevu

Denní menstruační vložka Energie bylin obsahuje výtažky ze 49 rostlin, kterých si pro jedinečné vlastnosti cení i tradiční čínská medicína. Přírodní cestou tak ulevíte od menstruačních obtíží a navíc se dlouhodobě staráte o zdraví intimních partií.

Andělika přináší úlevu

Výtažky z anděliky čínské znamenají skvělou podporu při gynekologických a hormonálních poruchách. Bylina má navíc výborné antibakteriální účinky. Ne nadarmo se jí přezdívá ženský žen-šen. Její pomoc oceníte zejména při silné menstruaci, kterou pomáhá zklidňovat. Je známá i pro svou vlastnost příznivě ovlivňovat vysoušení poševní sliznice.

Kurkuma rozproudí krev

Kurkuma patří mezi byliny, jejíž léčivých schopností využívá tradiční čínská medicína. Její pole působnosti je opravdu široké. Dokáže příznivě působit na oběhový systém. Doslova rozproudí váš vnitřní oheň. TČM kurkumu využívala k dodání energie, k pomoci při odstraňování škodlivých látek z těla a čištění energetických kanálů.

Devětsil: Lékárna v jedné bylině

Devětsil lékařský je bylinkou, kterou už naše babičky používaly k tvorbě hojivých obkladů. Výtažky z devětsilu pomáhají urychlit hojení ran a odřenin, přinášejí úlevu u bolestí kloubů i při otocích.

Regenerační aloe vera

Výtažky z antioxidační aloe příznivě působí proti nejrůznějším potížím. Pomoc oblíbeného sukulentu se ukrývá v osvědčených antibakteriálních účincích. Pomáhá v boji proti neduhům kůže. Celkově přispívá k regeneraci pokožky a má okamžité zklidňující účinky.

Minerál nedá bakteriím šanci

Alunit je minerál vulkanického původu. Jeho unikátnost ukrývá v antibakteriálních a hojivých schopnostech. Zmírňuje podráždění pokožky. V průběhu menstruace přináší intimním partiím potřebnou a šetrnou hygienickou péči.

Pivoňka čínská pomáhá proti křečím

Výtažek z kořene pivoňky čínské se používá v přírodním léčitelství při zmírňování různorodých potíží. Ať už se jedná o problémy s dýcháním, nebo ledvinami. V oblasti intimních partiích pivoňka pomáhá zmírňovat křeče, které menstruačnímu cyklu předcházejí.

Používejte fytovložku denně nebo jako kúru

Denní menstruační vložka Energie bylin je nejenom skvělým spojencem v období vašich dní. Můžete ji používat pro její podpůrný regenerační efekt a pro předcházení problémům pravidelně. Například formou 2 - 3měsíční kúry.

232,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy