CZK

Denní vložka Energie života Kód produktu: 63601


Fytomembrána poskytuje pocit jistoty a komfortu
Vložka má speciální fytomembránu, která podporuje přirozenou rovnováhu pH a má příznivý vliv na mikroflóru. Poskytuje pocit jistoty a komfortu.  

Aktivní složky

Aloe

Alunit

Děhel

Kurkumovník

Máta peprná

Pivoňka čínská

Truskavec ptačí

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

POUŽITÍ:Doporučeno pro každodenní použití.

Postarejte se o zdraví vašich intimních partií. Fytovložka obsahuje desítky bylin, které působí celý den

Myslete na ženské zdraví. Denní vložka Energie života je nejsilnější vložkou z kolekce tianDe. Obsahuje desítky výtažků bylin. V oblasti intimních partiích působí preventivně a aktivně se podílí na regeneračních procesech při gynekologických a zánětlivých problémech. Nosit ji komfortně a diskrétně můžete po 24 hodin.

Jak bylinky pomáhají

1.působí proti křečím a harmonizují menstruační cyklus2.podporují přirozenou rovnováhu pH a mikroflóru3.podílí se na normalizaci tkáňové imunity4.přináší úlevu při potížích s močovým měchýřem i u hemeroidů

Nabitá bylinami tradiční čínské medicíny

Denní vložka Energie života obsahuje fytomembránu a výtažky z 38 bylin, které po staletí využívá i tradiční čínská medicína. Pravidelné bylinné zábaly obnovují ženské zdraví skutečnou přírodní cestou.Andělika přináší úlevuVýtažky z anděliky čínské znamenají skvělou pomoc při gynekologických a hormonálních poruchách. Bylina má navíc výborné antibakteriální účinky. Ne nadarmo se jí přezdívá ženský žen-šen. Její pomoc oceníte zejména při silné menstruaci, kterou pomáhá zklidňovat. Je známá i pro svou vlastnost příznivě ovlivňovat vysoušení poševní sliznice.Zázvor nepomáhá jen v čajiZázvor známe především ve spojitosti s léčbou nachlazení. Jeho blahodárné vlastnosti ale působí i v intimních partiích. Působí proti bakteriím i virům, podporuje regeneraci podrážděné sliznice. Navíc tlumí tkáňové hormony, které způsobují nadměrnou lokální bolestivost.Světlice usměrňuje hormonyVýtažek ze světlice barvířské příznivě ovlivňuje prudké hormonální změny způsobené věkem. Olej ze světlice příznivě působí i na premenstruační syndrom.Lékořice pomáhá při menstruaciFytovložka obsahuje výtažek z lékořice. Tato léčivka je známá svými blahodárnými účinky v období menstruace a přináší komfort při menopauze. Příznivě působí na estrogenní receptory v těle a usměrňuje tak působení hormonů. Navíc pomáhá optimálnímu fungování oběhu v cévách.Nenápadná kopřiva pomáhá i mužůmTato oblíbená léčivka má blahodárné účinky na lidský organismus. V oblasti intimních partiích například mužům pomáhá při problémech se zvětšenou prostatou. Známá je i pro svou schopnost příznivě působit při nepravidelné menstruaci a přispívá k normálnímu fungování močových cest.Regenerační aloe veraVýtažky z antioxidační aloe příznivě působí proti nejrůznějším potížím. Pomoc oblíbeného sukulentu se ukrývá i v osvědčených antibakteriálních účincích. Pomáhá v boji proti neduhům kůže. Celkově přispívá k regeneraci pokožku a má okamžité zklidňující účinky.

Fytovložka přináší úlevu nejen ženám. Byliny pomáhají překonat intimní problémy i mužům

Přestože muži o problémech v intimních partiích neradi mluví, neznamená to, že se s nimi nepotýkají. Denní fytovložka Energie života jim pomůže s překonáváním obtíží s pohlavními orgány. Ať už se jedná o kosmetické kožní záležitosti způsobené například kvasinkami, o problémy s únikem moči nebo o úbytek sexuálního libida.

63,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy