CZK

Detoxikační náplast na nohy Kód produktu: 41314

Tajemství lehkostiKomponenty obsažené v složení náplasti mají přirozené absorpční schopnosti a silný antioxidační účinek. Zlepšují prokrvení pokožky, odstraňují toxiny. To pomáhá zmírnit únavu a svalové napětí, přispívá ke zlepšení spánku a zvýšení celkového tonusu organizmu. 

Aktivní složky

Bambus

Fazole adzuki

Chitin

Pomeranč hořký

Semena buku lesního

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Jak aplikovat detoxikační náplasti:Přípravek lepte na chodidla večer, nejpozději kolem 21 hodiny. Před použitím je třeba nohy umýt mýdlem v teplé vodě a vytřít do sucha. Přiložte obklad na chodidlo lepkavou stranou k pokožce a přitiskněte náplast. Na chodidla si můžete natáhnout ponožky. Doba použití náplasti je 8-12 hodin. Ráno obklad opatrně sejměte. Tato detoxikační náplast obsahuje vybraný komplex přírodních složek. Odpadní látky a toxiny, které se po celý život hromadí v našem těle, znamenají pro náš organismus zátěž. Buďte nápomocni svému tělu při procesu zbavování se těchto odpadních látek. Odstranění odpadních látek a toxinů přináší velkou úlevu organismu, za kterou následuje i zlepšení: barvy pokožky, vyčištění pokožky, zvýšení imunity, apod.

Toxiny jsou pro vaše tělo těžkou zkouškou. Myslete na své zdraví a zbavte se nežádoucích látek

Toxiny jsou látky, které na lidský organismus působí jako jed. Číhají doslova na každém rohu. Stojí za poruchami orgánů a při dlouhodobém působení znamenají velké zdravotní potíže. Do lidského těla se dostávají z mnoha zdrojů. Ve stravě na vás například číhá nebezpečí v podobě umělých konzervantů. Mezi další látky patří drogy, tabák, alkohol nebo je to i nezdravé prostředí, které ničí vaše zdraví. Ať už průmyslové zplodiny, nebo ty z aut, nezdravé okolí má na naše zdraví zkrátka velký vliv. V neposlední řadě za toxiny stojí i chemické látky kolem nás (radon, barviva, lepidla, umělá hnojiva a další). V některých případech si toxické látky vytváří dokonce tělo samo. Při dlouhodobém stresu a psychických obtížích organismus vytváří psychotoxin. I přesto, že nebezpečné látky zahlcují lidský organismus dennodenně, boj s nimi má smysl. A je možná snazší, než jste si dosud mysleli.TIPDetoxikační náplasti zachycují nežádoucí látky z pokožky. Jejich množství lze snadno odhalit na barvě fytopolštářku po použití. Čím je tmavější, tím více škodlivin se při kúře vyloučilo.

Kde hledat hlavní cestu na odvod potu? Překvapivě na chodidlech

Pot je výměšek apokrinních a endokrinních potních žláz. Skládá se z 99 % z vody. Zbylé procento potu obsahuje minerální látky, stopové prvky a škodlivé látky. Lidský organismus zpravidla denně vyloučí 500 - 800 ml potu. Kůže chodidel je jednou z hlavních cest odvádění potu a toxinů z těla. Obsahuje stovky tisíc potních žláz, díky kterým se denně vyloučí až 500 ml potu. Proto detoxikační náplasti cílí především na vaše chodidla. Jejich jedinečných vlastností můžete využít při i jinde na těle.

Poťte se, poťte se, poťte se. Detoxikační náplasti skrze vaše chodidla vyčistí vaše tělo

Detoxikační náplasti na nohy z řady Master Herb jsou synonymem pro jednoduchý způsob detoxikace těla. Znamenají časově nenáročný proces bez drastických diet a omezení. Spolu s náplastmi postačí částečné omezení jídelníčku v podobě nižší konzumace masných a mléčných výrobků nebo cukru. Důležité však je zvýšit přísun tekutin. Fytonáplasti fungují na vědeckém zjištění, že organismus se zbavuje toxinů přes potní žlázy. Prostřednictvím žláz se očišťuje lymfa a organismus se dostává do rovnováhy. Ostatně zárukou dlouhověkosti je sport, fyzická činnost nebo saunování. Při těchto činnostech tělo v dostatečné míře vylučuje prostřednictvím potu toxické látky. Detoxikační fytopolštářky na nohy během spánku zkrátka pečují o vaše zdraví.

Náplasti posilují zdraví

1.Absorbují nežádoucí látky z pokožky2.Přispívají k mikrocirkulaci krve v chodidlech3.Stimulují proces pocení4.Příznivě působí na harmonizaci tělaBambusExtrakt bambusu je vynikající absorbent, který dokáže vytáhnout nečistoty z povrchu kůže. Výrazně urychluje vylučování nežádoucích látek a regeneraci buněk.Pomeranč hořkýExtrakt z plodu hořkého pomeranče je celkově posilujícím produktem, který zlepšuje metabolismus lipidů, napomáhá vylučování vody z organismu a pročištění.Semena buku lesníhoExtrakt ze semen buku lesního má stahující a antiseptický účinek, působí jako antioxidant a aktivuje proces odstraňování odpadních produktů z těla.Fazole adzukiPrášek ze semen fazolí adzuki má blahodárný účinek na stav pokožky. Zbavuje nežádoucích látek a pomáhá z těla odstranit nadbytečnou tekutinu.ChitinVynikající sorbent živočišného původu, který na sebe nabaluje nežádoucí látky z organismu. Z pokožky odvádí odpadní látky, soli a těžké kovy.

Používejte jako kúru několikrát ročně

Pro maximální možný detoxikační účinek používejte náplasti 2x ročně (jaro, podzim) v minimálně jednoměsíční kúře. Před spánkem nalepte na omytá chodidla nebo další části těla. Po probuzení náplasti odstraňte. Při kúře dodržujte zvýšený pitný režim.

Tradiční čínská medicína se zaměřuje na nohy

Podle tradiční čínské medicíny jsou chodidla malé kopie organismu. Jsou na nich soustředěny reflexní zóny, které jsou projekcí důležitých orgánů v těle. Chodidla dále obsahují více než 60 aktivních bodů. Působením na chodidla zlepšuje tradiční čínská medicína chod těchto orgánů.

139,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy