CZK

ΑΩ Dreams-30 tablet

Tento nový produkt je opět svým složením naprosto jedinečný. Obsahuje sedm prověřených látek a zohledňuje jak aktuální vědecké poznatky, tak zasahuje hluboko do zkušeností našich dávných předků. Nosnými dvěma látkami jsou jistě spánkový hormon melatonin (společně s aminokyselinou L-tryptofan) a extrakt z květu modrého leknínu.

Nespavost patří mezi časté závažné zdravotní problémy lidské populace, protože spánek je pro člověka nezbytný. Příčin vzniku nespavosti je mnoho, ale především je to hlavně způsob života plný neklidu a stresů. Spánek je důležitou fyziologickou činností, protože dokáže očistit lidský mozek od toxinů, pomáhá fyziologické regeneraci, přispívá k regulaci nálady, zlepšuje paměť a posiluje imunitní systém. Také při něm dochází k omezení pohybové aktivity, reaktivity na vnější prostředí a změně činnosti lidského mozku.

Produkt ΑΩ DREAM, je založen zejména na spánkovém hormonu - melatonin - a na květu modrého leknínu, který se pro tyto účely používal již ve starověkém Egyptě. Díky svému unikátnímu složení a synergickému efektu jednotlivých surovin, přispívá k lepší kvalitě spánku a prodloužení tvz. hlubokého spánku, jehož výhodami jsou zejména regenerace buněk, podpora opravy tkání a kostí, zvýšení přívodu krve do svalů a mnoho jiných fyziologických procesů prospěšných pro lidský organismus.

Výživové hodnoty

v 1 kapsule

tj v 1 denní dávce

%NVR*

Lekno modré

(Nymphaea caeurulea)

120 mg -
L-tryptofan 100 mg -

Meduňka lékařská

(Melissa officinalis)

100 mg -

Chmel obecný

(Humulus lupulus)

80 mg -

piperin

(extrakt z černého kořene)

30 mg -
Melatonin 3 mg -
Chrom (pikolinát chromitý) 90m 225

*NRV: Podíl denního referenčního pijmu vitamínů a minerálů pro dospělé

Doporučené užívání: 1 kapsli denně asi 1 hodinu před spánkem

Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 ° C, v dobře

uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.

Výrobek chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením

a sálavým teplem. Ustanovená doporučená denní dávka se

nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat

jako náhrada rozmanité stravy. 1 174,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy