CZK

Hadí mast 250 ml - Úleva od bolesti

Tato mast kromě syntetického hadího jedu obsahuje extrakty z účinných léčivých bylin. Produkt pomáhá uvolňovat svalové napětí, oslabuje svalové kontrakce a regeneruje napjaté a ztuhlé svalstvo a klouby.

Hadí mast obsahuje jako hlavní složku tzv. syn-ake. Jde o syntetický hadí jed, resp. neuropeptid, který byl syntetizován a vytvořen jako napodobenina přírodního jedu hada z čeledi zmijovití.

Syntetický jed syn-ake se používá hlavně v kosmetice, přidává se do mastí i jako prostředek k vyhlazení vrásek. Příčinou toho jsou jeho účinky na svalstvo. Syn-ake oslabuje svalové kontrakce, brání svalovému napětí, čímž může přinést uvolnění svalů na obličeji. Mast z něj navíc prokrvuje, osvěžuje a regeneruje pokožku v oblasti svalů, kloubů apod.

Hadí mast je obohacena o několik druhů kvalitních bylinných složek, obsahuje:

  • eukalyptový olej,
  • olej z máty peprné,

bylinné extrakty:

  • kostivalu lékařského,
  • kaštanu koňského,
  • arniky horské,
  • měsíčku lékařského,
  • jalovce červeného.

Všechny tyto uvedené bylinné přídavky mohou přinést unaveným svalům a kloubům požadovanou úlevu od bolesti a pomáhají odstranit svalovou únavu. Vmasírování hadí masti uvolní a regeneruje napjaté svalstvo.

HILLVITAL TIP:

Hadí mast je novým přírůstkem do rodiny přírodních balzámů od HillVital. Balzámy mají různé složení a zaměření. Jsou zde balzámy určené k ošetření svalů, kloubů a pohybového aparátu jako Master balzám, Maximum balzám nebo Kapsamax, ale i takové, jejichž úkolem je ošetření různých typů pokožky.

Vaši domácí lékárničku můžete obohatit i o doplňky stravy různého druhu. Najdete zde kloubní výživu, prostředky na detoxikaci organismu, minerální a vitamínové doplňky i čistě přírodní extrakty, jakými je Moringa, Spirulina, Chlorella apod.

 

555,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy