KAZETA ALAGENEX

Exkluzivní balení výživových doplňků ALAGENEX obsahuje správný poměr esenciálních aminokyselin, vitamínů, minerálních látek a rostlinných extraktů, díky nimž pozitivně ovlivňuje imunitní systém a podporuje obranyschopnost organismu. Tato kombinace účinných látek spouští buněčnou obnovu a přispívá k regeneraci poškozených či jinak oslabených tkání a tím revitalizuje organismus. 

Kazeta ALAGENEX obsahuje 1x Synergy12 (120 ks) a 2x Ala-energyFIT (2x120 ks).

Synergy12:

Poměrné zastoupení aminokyselin L-leucin, L-isoleucin a L-valin jsou namíchané aby splňovaly poměr BCAA. Nedostatkem vitamínů, které jsou obsaženy v balení dochází k poškození buněčných membrán, ke snižování aktivity imunitního systému, anémii a pod. Extrakty z meruňkových pecek (amygdalin ve farmaceutické kvalitě) iz gravioly (Annona muricata) mají podle dlouholetých zkušeností protirakovinné účinky tím, že udržují onkoprotein "pp60" na buněčné úrovni. Patentované know-how spočívá v obsazení dvou aminokyselin na hranici mikronizované struktury, které za jisté energetické bariéry buněčné úrovně vytvářejí ne zcela peptidové struktury. Ty jsou účinky analogem tělu vlastního tripeptidu MIF, který má účinky na stabilitu vrozeného i orgánového imunitního systému. Nedostatek zinku zhoršuje zrak, hojení, a zvyšuje náchylnost k infekcím. Zbytek balení tvoří látky spalující tuky a látky potřebné hlavně v období růstu a zvýšené fyzické námahy. Kompozice přípravku Synergy12 preventuje civilizační choroby a přispívá významnou měrou k omezení alergických reakcí.

Ala-energyFIT:

Přípravek Ala-energyFIT slouží k nabuzení organismu a přílivu energie potřebné pro správné využití potenciálu přípravku Synergy12. Spolu s vitamínem C přípravek Ala-energyFIT reguluje metabolismus aminokyselin podle Rubnerova zákona limitní aminokyseliny tím, že zvyšuje tvorbu bílkovin v organismu lepším využitím těch aminokyselin, které je třeba organismu dodat, protože si je nedokáže sám vytvořit. Spolu s vitamínem C přípravek Ala-energyFIT ovlivňuje imunitní systém stimulací tvorby bílých krvinek, zabraňujícím infekcí. Hořčík normalizuje napětí cévních stěn a snižuje svalové napětí. Inositol je považován za záložní zdroj energie, pomáhá regenerovat organismus a v komplexním složení s aminokyselinami a minerálními látkami má přípravek Ala-energyFIT funkci donoru energie pro lepší využití přípravku Synergy12. 

Prvních 15 dní užíváme Ala-energyFIT 2x2 kapsle (ráno a večer).
Dalších 15 dní užíváme Ala-energyFIT 2x2 kapsle (ráno a večer) se 2 kapslemi Synergy12 (8:00 a 16:00 hod.).
Třetích 15 dní užíváme pouze Synergy12 2 kapsle (10:00 a 20:00 hod.).
Proces se poté analogicky zopakuje.

Nepřekračujte doporučené denní dávky
Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy
Skladovat mimo dosah malých dětí
Doplněk stravy není vhodný pro děti
Doplněk stravy není vhodný pro těhotné a kojící ženy 

9 800,00 Kč