CZK

KNIHA ANO NO

Program Ano NO je převratná kniha na téma péče o zdraví srdce a celého organismu. Na rozdíl od mnoha příruček plných "dobrých rad", je poznání předávané v této knize potvrzeno udělením Nobelovy ceny. Dr. Ignar nejprve důkladně vysvětluje působení oxidu dusnatého (NO) ve prospěch srdce, aby poté došel k praktickým a velmi jednoduchým návodům týkajícím se životosprávy, stravy a podpůrných prostředků.


Popis:
Dr. Louis J. Ignarro, laureát Nobelovy ceny za medicínu, objevil "molekulu" kardiovaskulárního zdraví - oxid dusnatý. NO je signální molekula, která vzniká v těle a působí jako vazodilátor umožňující regulaci krevního toku v každé části těla. První praktická aplikace výzkumu Dr. Ignarro vedla k vývoji Viagry. NO uvolňuje a rozšiřuje cévy, zabraňuje tvorbě krevních sraženin, které jsou příčinou srdečního infarktu nebo mozkové mrtvice, reguluje krevní tlak a hromadění plátů v cévách.
Nyní sestavil program na zvýšení odolnosti kardiovaskulárního systému vůči stárnutí, který spočívá v udržování čistého a pružného krevního řečiště pomocí zvýšené produkce NO. Program není náročný, při jeho dodržování není nutné zásadně měnit životní styl. Zahrnuje užívání potravinových doplňků ke stimulaci produkce NO, dále stravu obsahující potraviny podporující NO a nenáročný cvičební program.
Dr. Louis J. Ignarro je uznávaným profesorem farmakologie na lékařské fakultě Kalifornské univerzity v Los Angeles. V roce 1998 mu byla udělena Nobelova cena za medicínu za výzkum oxidu dusnatého.
Úryvek z úvodu:
Kniha Program Ano NO vám znalosti o NO (oxid dusnatý) pomůže rozšířit. Naše objevy mohou pomoci mnoha milionům lidí chránit srdce a vaskulární systém, dokonce i těm, kteří jsou již srdeční chorobou postiženi. Pokud se podaří nám v dohledné době vykořenit srdeční onemocnění, mohlo by tak být zachráněno mnoho lidských životů.
Knihu Program Ano NO jsem napsal proto, abych vám předal životně důležité informace, které vám umožní přežít dlouhý život plný energie. Budete-li dodržovat můj jednoduchý, vyzkoušený režim pro vzšení tělesné produkce oxidu dusnatého, který jsem nazval Ano NO, uděláte první kroky k tomu, aby se srdeční infarkt i mozková mrtvice staly minulostí. Věřím, že již brzy se výskyt kardiovaskulárních onemocnění obecně sníží tak, jak to lékařská věda ještě před deseti lety nepředpokládala ani v těch nejoptimističtějších odhadech.
Pokud se pustíte do mého třísložkového programu, který má pomoci vašemu kardiovaskulárnímu systému vzdorovat věku zvýšenou produkcí NO, můžete snížit krevní tlak a zachovat průchovnost a pružnost cévního systému. Aniž byste museli zásadně měnit svoji životosprávu, budete vyživovat každou buňku v těle - jednoduše tím, že do svého jídelníčku zařadíte potřeviny s přátelským vztahem k NO, budete užívat cílené potravinové doplňky a dodržovat mírný, nezatěžující fitness program ušitý na míru vašemu zdravotnímu stavu a vaší kondici.
Každá jednotlivá část programu má sama o sobě kladný vliv na kardiovaskulární systém, ale ve spojení s programem Ano NO, díky procesu, který se nazývá součinnost (synergie), je dosažen účinek velmi silný. Obrazně řečeno, v tomto případě je celek větší než součet jeho částí - každá složka programu nejenže sama přispívá k tvorbě NO, ale také podporuje schopnost ostatních složek jeho produkci zvyšovat.


517,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy