CZK

Kolagen - podpora kloubů 500 ml Kloubní výživa

Lehký a svěží pohyb už nemusíte závidět. Specialisti na osteoporózu, artrózu nebo revma důmyslně sloučili do Kloubní výživy od HillVital takové výživné esa jako kolagen, glukosamin, chondroitin, MSM nebo spektrum vitamínů. Silné spojení výživných látek, které potřebujete procítit až na kloub.

Bioaktivní receptura kloubní výživy přináší hned několik výhod, které rezonují vašim kloubům, kostem, šlachám a chrupavkám.

 • Pomoc při obnově poškozených vazů a tkání
 • Ochrana před opotřebením kloubů
 • Může přispět k správné funkci a zdraví kostí a chrupavek
 • Podpora pohyblivosti a pružnosti kloubů

Výživa na klouby Kolagen - podpora kloubů

Myslí na 30, ale tělem na 60? Bilanci 30/30 můžete vyrovnat s Kloubní výživou Kolagen - podpora kloubů. Speciálně sestavená receptura splňuje požadavky i těch nejunavenějších kostí, kloubů, šlach a chrupavek. Kolagen - podpora kloubů může pomoci s takovými problémy jako:

 • Podpora při regeneraci chrupavek
 • Obnova poškozených vazů a tkání
 • Ochrana před opotřebením a poškozením kloubů
 • Podpora pohyblivosti a pružnosti kloubů

Speciální receptura...

Při kloubních nemocech je klíčem k lepším výsledkům dostatečný přísun základního prvku chrupavky - kolagenu. Kvalitní regeneraci a ochranu zase zabezpečí glukosamin, MSM, chondroitin, které provází k ještě lepším výsledkům extrakt ze zeleného čaje nebo spektrum vitamínů. Všechny tyto bioaktivní látky jsou promítnuté do obsahu Kloubní výživy Kolagen - podpora kloubů od HillVital. Právě proto ho používají kromě sportovců i ti kteří mají revma, artrózu nebo osteoporózu.

Vnitřní užívání Kolagenu:

Tekutá formula není náhodná. Vnitřní užívání kolagenu a dalších účinných látek se považuje za nejúčinnější formu, protože se skvěle vstřebává a rychle proniká k zdroji problému. Váš organismus si účinné látky přitáhne na místa, která jsou nejvíce poškozená. Díky Kloubní výživě se už nemusíte trápit s otoky, záněty nebo čekat na utišení bolesti.

Doporučená denní dávka je 15 ml denně. Odměrka, která je položena na víčku, má přesně požadovaný objem. Před používáním protřepejte.

Proč kolagen?

Tělo přirozeně stárne, což se projeví úbytkem kolagenu. Dokonce se kolem 40 roku života přestane v našem těle tvořit úplně. A přitom má tak důležitou úlohu - určuje zdraví svalů a kostí. Jak teda předejít problémům s klouby? Nejlepší investice je doplnit ztracený kolagen novým.

Abyste situaci zvrátili úplně, využijte Kloubní výživu Kolagen - podpora pohybu, se kterým doplníte nejen kolagen, ale také glukosamin a chondroitin. Společnost jim dělá spektrum vitamínů C, B12 a D3 (supervitamíny na kosti a klouby). Ty udají správný směr pro zdraví kloubů.

Kdo řekl, že se nedá zastavit vliv rostoucího věku, nezná Kloubní výživu Kolagen - podpora kloubů. Nenechte si věkem ukrást to nejcennější! Zdravý a svěží pohyb.

HillVital tip:

Kolagenové nápoje patří k nejoblíbenějším doplňkům stravy vůbec, protože kolagen ovlivňuje řadu dalších vlastností těla. Zkuste proto i jiné varianty kolagenu, které jsou speciálně namíchány a doplněny o jiné účinné látky:

 • Kolagen na vlasy, nehty a pokožku
 • Multivitamíny pro ženy
 • Multivitamíny pro muže

Bolavé klouby:

Při dlouhodobé přímé bolesti kloubů využijte sílu bylinného složení Master balzámu. Toto bohaté složení z cenných bylinných výtažků přináší úlevu i v těch nejtěžších časech bolesti. Pokud je vaším hlavním problémem ztuhlost, používání kolagenu doplňte o jemnou masáž s Kapsamax balzámem. Pálivost kapsaicinu a jemnost bylinných výtažků zmírní vaše problémy.

Lepší účinek:

Pro správnou funkci kolagenu v těle je potřebné ho doplnit také o vitamín C. Z naší nabídky vám doporučujeme vitamín C, který je vhodný i pro vegany.

Kolagen - kloubní výživa - 500 ml - výživový doplněk

 • Složení

  Čistá filtrovaná voda pro nejlepší příjem kolagenu, vitamínů a výživných látek, sladidlo (fruktóza), hydrolyzovaný hovězí kolagen (obsahuje aminokyseliny: L-glycin, L-prolin, L-alanin, L-hydroxyprolin, kyselina L-glutamová, L-arginin, kyselina L-asparagová, L-serin, L-lysin, L-leucin, L-valin, L-threonin, L-fenylalanin, L-isoleucin, L-hydroxylysin, L-methionin, L-histidin, L-tyrosin, L- cystein) kyselina askorbová, příchuť (přírodní ovoce), emulgátor (xantanová guma), barvivo (přírodní extrakt z fialových brambor), konzervant (sorban draselný, benzoan sodný), regulátor kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citronová), sladidlo (glykosidy steviolu) , metylsulfonylmetan, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, I-karnitin, kurkuma, extrakt ze zeleného čaje, cholekalciferol, kyanokobalamin. Přírodní chuť a barva.

  Kolagen Podpora kloubů od HillVital je doplněk stravy. Doplňky stravy by neměly nahradit pestrou stravu. Výrobek není geneticky modifikovaný a neobsahuje lepek, sóju, vejce, ořechy a laktózu.


819,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy