CZK

Kolagen s višňovou a granátovou šťávou Kód produktu: 195429


OMEZENO V PRODEJI - JE MOŽNÉ KOUPIT 1 KUS V OBJEDNÁVCE
Architekt vašeho mládí Při honu za mládím jsou mnozí, zejména ženy, připraveni učinit téměř cokoliv - podstupovat drahé kosmetické procedury, jít pod skalpel plastického chirurga ... Ale všechny tyto metody se zaměřují pouze na odstranění vnějšího projevu problému. Organismus uvnitř zůstává stejným. Je možné zažít omlazení nejen kosmetické, ale také vnitřní? Ano, pokud svému tělu budete pravidelně dodávat kolagen!
Kolagen je bílkovina, která je základem pojivové tkáně celého organismu, a jeho množství se s věkem nenávratně snižuje. Organizmu je nezbytné ho dodávat zvnějšku. Nyní ho snadno a pohodlně můžete doplnit pomocí kolagenu s višňovou a granátovou šťávou od TianDe. Výrobek neobsahuje GMO (geneticky modifikované organismy), barviva ani cukry. Díky obsahu přírodní šťávy z granátového jablka a višní má kolagenové želé příjemnou ovocnou chuť.
Obsahuje přírodní hydrolyzovaný kolagen s vysokou mírou vstřebatelnosti - více než 80 %. Kolagen přináší:
- aktivitu a ohebnost - podporuje klouby, vazy a svaly;
- krásu a mládí - pečuje o stav pokožky, vlasů a nehtů;
- vynikající zdraví - má příznivý vliv na stav kardiovaskulárního systému.
Přírodní vitamín C, který je obsažen ve šťávě z granátového jablka a višní, napomáhá maximálně účinnému vstřebávání kolagenu. Složení: hydrolyzovaný kolagen (5,2 g/1 sáček), višňová šťáva 25 %; voda, granátová šťáva 5 %; pektin (zahušťovadlo); kyselina citronová (regulátor kyselosti); sorbát draselný (konzervant); steviol- glykosidy (sladidlo).Upozornění: Není určeno dětem.Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na kteroukoli složku doplňku stravy.Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.Uchovávejte mimo dosah dětí. 21ks po 12g Skladování: při teplotě do 25°C a relativní vlhkosti vzduchu do 75% Distributor: ISTA CORPORATION, s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Praha 8, Česká republika

Doporučené denní dávkování a způsob použití:

1 sáček (tj. 12 g) denně neředěný nebo zředěný vodou. Spotřebujte ihned po otevření.

819,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy