CZK

Mast Čertův dráp 125 ml Uvolnění svalů

Bylinný gel s obsahem Harpagofyta (Čertův dráp) vhodný pro uvolňující masáž pokožky unavených a namožených svalů, kloubů a zad

Mast Čertův dráp

Mast Čertův dráp nese název podle rostliny známé pro její protizánětlivé a analgetické účinky. Tato mast pomáhá zmírnit bolest a zánět kloubů. Je vhodná pro ty, kterých trápí zánětlivé onemocnění kloubů a šlach, artritida, artróza, dna nebo revma.

Čertův dráp (harpagophytum procumbens) je bylinka pocházející z pouštních oblasti jižní a jihovýchodní Afriky. Jeho lidový název - Čertův dráp - se odvozuje z "háčků", které pokrývají její plod. Kořen této rostliny má různé využití v lidové medicíně i farmakologii.

Tato mast je určená především na ošetření bolesti pohybového aparátu.

 • Pomáhá zmírnit bolesti svalů, kloubů a šlach.
 • Má výrazné protizánětlivé účinky, proto je vynikajícím pomocníkem při boji s revmatickými nemocemi.
 • Zmírňuje záněty kloubů při artritidě, dně, artróze a dalších nepříjemných nemocech pohybového aparátu.
 • Je osvědčeným prostředkem tišení bolesti krční a bederní páteře.
 • Vyživuje klouby, kloubní chrupavky, svaly, väzy a šlachy.
 • Zlepšuje krevní tok.

Mast Čertův dráp má, kromě uvedeného, i antibakteriální, antiseptické a anestetické účinky. Je vhodné ho použít také na ošetření pokožky. Zlepšuje prokrvení a cirkulaci lymfy. Vyživuje klouby a zmírňuje jejich bolestivost. Mast je potřeba užívat pravidelně, 2krát nebo 3krát denně, její blahodárné účinky se dostaví nejpozději po několika týdnech od začátku užívání.

HILLVITAL TIP:

V případě, že vás trápí bolesti kloubů můžete si vybrat z několika druhů přírodních balzámů. Stejně tak můžete obohatit vaši denní stravu o produkty kloubní výživy. K nejznámějším a nejúčinnějším prostředkům patří Kloubní výživa a Glukosamin, Chondroitin, MSM.

 • Složení

  Objem: 125 ml

  Složení: Aqua, Carbomer, Harpagophytum Procumbens Root Extract, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Parfum, CI 16185

369,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy