CZK

Master balzám 250 ml -Bolesti kloubů, svalů a zad


Master balzám 250 ml

Bolesti kloubů, svalů a zad 4,9 / 5,0 Přečíst 252 recenzí

Hledáte přírodní cestu k úlevě bolesti kloubů, svalů a zad? Vyzkoušejte přírodní Master balzám. Ten v sobě ukrývá bylinky, které mohou pomoci ulevit od bolesti, zmírnit otok a přinést vám opět radost z pohybu.

Silnou koncentraci léčivých bylin můžete používat, pokud vás trápí zánět a bolest kloubů,ischias, bolest zad, spondylóza, bolest kolen, zánět a bolest ramene, bolest rukou, šíje a lopatky.

MASTER BALZÁM NA BOLEST KLOUBŮ, SVALŮ, ZAD, OTOK A ZÁNĚTY KLOUBŮ

Každé balení obsahuje léčivé bylinné extrakty, působících proti bolesti, ischiasu, zánětům a otokům. Společně tvoří jedinečné složení vhodné nejen na klouby. Působí širokospektrálně na celý pohybový aparát.

VÝHODY MASTER BALZÁMU

  • Jedinečné přírodní složení z bylin na bolest kloubů, zánět, bolest zad a spondylózu, vhodné i ke zmírnění otoků.
  • Neobsahuje parabeny, umělé konzervační látky ani vůně.
  • Bez vedlejších účinků.
  • Rychle a snadno se vstřebává.
  • Master balzám můžete použít již při prvních náznacích bolesti.

Bolesti kloubů, svalů a bolesti zad patří mezi nejčastější zdravotní problémy, které v této době trápí mnohem více osob. Pokud i vy cítíte při ranním vstávání nepříjemnou bolest v kloubech, vaše kolena jsou oteklá nebo spatříte jiné příznaky, vaše klouby a svaly vám chtějí naznačit, že jim něco chybí.

Síla léčivých bylin účinně bojuje i proti zánětům. Nepříjemný zánět kloubů nebo častý zánět kyčelního kloubu je doprovázen silnou bolestí. V takovém případě je nezbytné zakročit. Pokud své tělo nechcete zatěžovat chemicky zpracovanými mastmi a léky, sáhněte po přírodní alternativě - Master balzámu.

HillVital Tip:

V případě, že se jedná o chronickou ztuhlost kloubů vám úlevu může přinést kombinace bylin v Kapsamax balzámu, která je vhodná i na prokrvení postižené oblasti.

Bylinky:

Účinnou pomoc při úlevě od bolesti kloubů, revmatismu nebo artróze mohou poskytnout i bylinky. Zejména- kořen kopřivy, andělika lékařská, kůra vrby bílé, tužebník jilmový, rozmarýn a listy kopřivy. Všechny tyto nejúčinnější byliny obsahuje náš Čaj GO.

Vitamíny:

Na obnovu funkcí kloubů vystavených tření a pro obnovu tkání a kostí mohou pomoci vhodné vitamíny obsaženy v Kloubní výživě.

Nenechte si ujít i další zvýhodněné balíčky, kterými vyřešíte své zdravotní problémy komplexně: Balíček Komplet Go, Balíček na zmírnění bolesti kloubů a zad, Balíček na úlevu při dně.

    • Použité přírodní bylinky639,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy