CZK

MycoSomat


Směs vitálních hub Reishi, Hericium a čínských bylinek je sestavená na principech tradiční čínské medicíny pro odblokování energetických blokád, které podle ní předcházejí téměř všem onemocněním. Jinými slovy má psychosomatický efekt.

Recept MycoSomat vychází z receptu tradiční čínské medicíny Xiao Yao San, nicméně je upravený pro nerovnováhy moderního člověka. 

O MycoSomatu

Produkt MycoSomat je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky vitálních hub a čínských bylinek. Směs vychází sice z tradičního receptu Xiao Yao San, nicméně je upravená na nerovnováhy související s vysokým stresovým zatížením, které na člověka klade moderní doba.

Podle tradiční čínské medicíny se systém Gan (dřevo, Játra) díky stresu a nadměrným emocím může blokovat a následně zahřívat. Tato blokáda může vyvolat další stagnace v různých částech organismu. My to popisujeme jako somatizaci stresu. Somatizace stresu znamená přenos psychické tenze na různé části těla. Jinými slovy vznikají psychosomatické nerovnováhy na různých úrovních organismu.

Podle čínské medicíny má směs také výrazný An Shen účinek. Přes posílení Xin (Srdce) harmonizuje duši Shen. Jinými slovy bychom mohli říci, že směs dokáže uvést naši psychiku opět do rovnováhy. Na tomto účinku se podílí hlavně bylinky jako je Suan Zao Ren (jujuba) a He Huan Pi (mimóza citlivka). A samozřejmě i obě houby, Reishi a Hericium.

Výrobce: MyTao s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1

Náš MycoSomat obsahuje

Při výrobě MycoSomatu se postupuje u zpracování bylin a hub ve dvou fázích. První a nezbytnou fází je, že kvalitní sušené byliny a houby vaříme 30 minut ve vodě pod vysokým tlakem. Jedná se o tradiční způsob výroby a hlavně velmi důležitý, jelikož jedině tak dochází k úplnému propojení bioaktivních látek jednotlivých ingrediencí. Teorie čínské fytoterapie říká, že varem vznikají nové bioaktivní složky. Ve druhé fázi nastupuje proces extrakce, čímž dochází ke zvýšení koncentrace bioaktivních látek.

Složení v 1 kapsli:

Reishi (Ganoderma lucidum), lesklokorka lesklá, extrakt z plodnice 5:1 – 60 mgHericium(Hericium erinaceus), korálovec ježatý – extrakt z plodnice 5:1 – 60 mgSuan Zao Ren (Sem. ziziphi spinosae), jujuba ostnitá – extrakt ze semene 5:1 – 60 mgHe Huan Pi (Cort. albizziae), mimóza citlivka – extrakt z kůry 5:1 – 60 mgBai Shao (Rad. paeoniae alba), pivoňka mléčnokvětá – extrakt z kořene 5:1 – 50 mgChai Hu (Rad. bupleuri), prorostlík čínský – extrakt z kořene 5:1 – 40 mgYu Jin (Rhiz. curcumae), kurkuma – extrakt z kulovitého oddenku 5:1 – 40 mgXiang Fu (Rhiz. cyperi), šáchor hlíznatý – extrakt z oddenku 5:1 – 40 mgZhi Zi (Fruc. gardeniae), gardénie jasmínová – extrakt z plodu 5:1 – 40 mgMu Dan Pi (Cort. moutan radicis), pivoňka polokřovitá – extrakt z kůry kořene 5:1 – 40 mgGan Cao (Rad. glycyrrhizae), lékořice – extrakt z kořene 5:1 – 10 mg

Obsah balení: 90 rostlinných kapslí á 500mg extraktu (vhodné i pro vegany)

Hmotnost balení netto: 53g

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Šáchor hlíznatý (Cyperus scariosus)

  • Normální trávení

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra, kořen)

  • Normální trávení
  • Energie
  • Imunitní systém - antioxidant
  • Normální stav kloubů
  • Duševní zdraví - nervový systém - klid
  • Normální funkce dýchacího systému
  • Normální stav pokožky
  • Močový & reprodukční systém Prostata

Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.

690,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy