CZK

NOČNÍ KRÉM S ALAPTIDEM A&C 50ml.

Dopřejte své pokožce dokonalý odpočinek a regeneraci během spánku. Základem receptury tohoto krému jsou ty nejkvalitnější suroviny přírodního původu v kosmetické nebo farmaceutické kvalitě. Použité účinné látky pantenol, vitamín E spolu s dipeptidem alaptid, který je vůbec poprvé obsažen v kosmetice mají excelentní regenerační účinky a ve spojení s přírodními oleji a másly se efekt revitalizace pokožky znásobuje. Díky bezalergenním parfémovým kompozicím je vhodný pro všechny typy pleti.

Mladší a zdravější pleť díky správné výživě buněk

Základem receptury krému jsou ty nejkvalitnější suroviny přírodního původu. Správná kombinace účinných látek jako alaptid, pantenol, vitamín E, přírodní másla a oleje dodávají pleti potřebnou výživu. Díky tomu, že buňky pleti dostávají tu správnou výživu, mohou se regenerovat a množit bez poškození. Stárnou proto výrazně pomaleji a nedostatky pleti mizí.

AQUA, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, METHYL GLUCOSE SESQUISTEARATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, COCOS NUCIFERA OIL, GLYCERYL STEARATE, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL, Alaptide, XANTHAN GUM, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, EDTA, DIETHYLHEXYL SODIUM SULFOSUCCINATE, Silver chloride deposited on titanium dioxide, PROPYLENĚ GLYCOL

CPNP: 2282820

Cosmetic Product Notification Portal - European Commission

Produkt je notifikován na území Evropské unie.

Krém nanášejte v přiměřeném množství na očištěnou pleť před večerním odpočinkem. U suššího typu pokožky jej lze používat i během dne. 

 Kosmetický výrobek by měl být uchováván na suchém a chladném místě, mimo přímé sluneční záření a vlhkost. Výrobek udržujte zavřený.

1 599,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy