CZK

Noční menstruační vložky Nefritová svěžest Kód produktu: 61913

Ženské zdraví. Nerušený spánek dokonce i tehdy, když máte "své dny"Noc je důležitá pro regeneraci sil a zbytečné napětí zde vůbec není na místě. Během vašich dnů je klid a pohoda nesmírně důležitá pro kvalitní sen. Děláte si starosti kvůli tomu, aby vaše vložka neprotekla? Nové dámské bylinné vložky Nefritová svěžest super se postarají o váš nerušený spánek

Aktivní složky

Hřebíček

Kamélie

Máta peprná

Certifikát, na který jsme hrdí. Podělte se o názory zákazníků, kteří již u nás nakoupili.

Bylinné vložky Nefritová svěžest noční super jsou novou generací hygienických prostředků s patentovaným fytokomplexem, který byl vyvinut ve výzkumném institutu Guangzhou.
Byliny ve složení fytokomplexu:

 • odstraňují bakterie a nepříjemný zápach
 • eliminují svědění a podráždění
 • přispívají k normalizaci menstruačního cyklu
 • pečují o ženské zdraví, dodávají pocit komfortu a svěžesti


Bylinné vložky Nefritová svěžest noční super:

 • 6 ochranných vrstev. Přidali jsme dodatečnou celulózovou vrstvu pro zvýšení absorpčních schopností, a tedy i spolehlivosti
 • absorpční vrstva obsahuje o 20 % více gelu, což znamená, že se tekutiny budou vsakovat ještě rychleji! Důležité je, že v nových vložkách používáme stejnou absorpční látku jako v dětských plenách
 • množství ochranných bariér, které zabraňují protečení, bylo zdvojnásobeno - nyní je jich 10*. Můžete si být jistá, že vás vložka ochrání po celou noc!
 • přírodní prodyšná vrchní vrstva se zvýšenou perforací

Noční vložky vás nechají klidně spát. Ochrání vaše pyžamo a podpoří ženské zdraví

V noci potřebuje tělo i mozek regenerovat a sbírat nové síly. Váš spánek by měla provázet pohoda a klid. Rozhodně sem nepatří strach z toho, zda vám do rána neproteče vložka. Dámské bylinné vložky Nefritová svěžest vás takových starostí zbaví. Postarají se o nerušený spánek.TIPPři pravidelném používání nočních vložek se váš menstruační cyklus harmonizuje za pár měsíců.

Prodyšné a hebké vložky vyrábíme z čisté bavlny a celulózy

Menstruační vložky Nefritová svěžest neobsahují žádná bělidla, plasty ani chemická lepidla. Tvoří je čistá bavlna, celulóza, gel na vstřebávání tekutiny a výtažky z bylin. Jsou vysoce prodyšné a měkoučké.

 • nezapařují pokožku
 • nechávají vaše tělo volně dýchat
 • příjemný a savý materiál
 • zajistí vám pohodlí po celý den

Co vám nová generace nočních vložek nabízí?

1.Patentovanou vrstvu s výtažky z bylin2.Ustálení menstruačního cyklu3.Hydrataci sliznice a pokožky, svěží vůni v průběhu menstruace4.Eliminaci bakterií a nepříjemného zápachu

S prodlouženými nočními vložkami se můžete ve spánku bez obav vrtět. Vaše pyžamo i prostěradlo zůstanou krásně čisté

Noční vložky super mají speciální tvar, který vám během spánku nabídne spolehlivou ochranu. Menstruační vložky jsou velmi dlouhé a tenké. Nemáte tak pocit, že nosíte v pyžamu dětskou plenu. Ačkoliv se ve vložkách používá stejná absorpční látka. Jedná se o celulózovou vrstvu s gelem, který zvyšuje absorpční schopnosti a tekutinu okamžitě vsákne. Na povrchu tak vložka zůstává pořád suchá.

Podívejte se podrobněji na složení noční vložky

6 ochranných vrstev z celulózy s absorpčním gelem10 ochranných bariér, které zabraňují protečeníPřírodní prodyšná vrchní vrstva se zvýšenou perforacíPocit sucha i po vstřebání tekutinyVysoce savé vložky s křidélky (10 ks v balení)

Unikátní složení vám zajistí bezbolestnou menstruaci. Vnější vrstva vložek obsahuje výtažky z bylinek a hřebíčkový olej

Patentované složení bylinné vrstvy vyvinul výzkumný Institut Guangzhou. Kombinace tří účinných ingrediencí pokožku hydratuje, osvěžuje a působí antibakteriálně. Bylinná vrstva přichází přímo do kontaktu s pokožkou, takže ji vyživuje a zklidňuje. Během používání vložek Nefritová svěžest tak nedochází k podráždění, svědění nebo pálení.1.Uleví vám od bolestí břicha, pocitu na zvracení nebo průjmů2.Udržuje intimní oblast čistou a bez bakterií3.Hydratuje sliznici a osvěžuje pokožkuTIPNoční bylinné vložky nedoporučujeme používat v těhotenství.

Kamélie čínská

Výtažky z čínské kamélie dokáží hloubkově hydratovat pleť a vyrovnávat její pH. Obsahují velké množství kyseliny linolové, která kůži změkčuje a udržuje v ní vláhu. Zároveň nechává pokožku dýchat.

Máta peprná

Hlavní složkou máty peprné je mentol, který kůži osvěžuje a tím ji i zklidňuje. Zároveň má protizánětlivé účinky, takže zabraňuje podráždění, svědění nebo vyrážkám. Příjemně voní a dodává pokožce dlouhodobý pocit svěžesti.

Hřebíčkový olej

Hřebíčkový olej má silné antibakteriální účinky. Dokáže se vypořádat s kvasinkami candida i střevními parazity. Zároveň působí dezinfekčně, proto se často používá při výrobě mýdla. Zmírňuje svědění a regeneruje pokožku.

188,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy