CZK

Přírodní antiperspirant Natural Veil Kód produktu: 30101

100% přírodní deodorantZe 100 % se skládá z horninového sopečného minerálu alunite, který eliminuje tělesný pach a neucpává póry. Nezanechává žádné stopy na oblečení. Bez zápachu. Hypoalergenní. Vhodný pro muže i ženy. 

Jak deodorant aplikovat? Namočte krystal vodou, aplikujte na čistou pokožku.

100% přírodní antiperspirant. O váš pot se postará sopečný minerál Alunite

Nechte svou pokožku přirozeně dýchat, ale zbavte ji nepříjemného tělesného zápachu. Přírodní antiperspirant z alunitu vám pomůže vyřešit pot v podpaží, na nohách i na dlaních. Nelepí a rychle se vstřebává. Má zklidňující a hojivé účinky.

  • Nezanechává stopy na oblečení
  • Vhodný pro muže i ženy
  • Zklidňuje pokožku po holení
  • Dlouho vydrží (i několik let)

Přírodní antiperspirant Natural Veil lze použít i jako dezinfekci při drobných poraněních. Alunit stačí jen krátce namočit.

Neutralizuje pach vašeho potu, ale neucpává potní žlázy. Nechá vaši kůži dýchat

Pot sám o sobě nezapáchá. Cítit je až ve chvíli, kdy se dostane do styku s bakteriemi na pokožce. Minerál Alunit tyto bakterie eliminuje a tím zabraňuje nepříjemnému tělesnému zápachu. Navíc póry stahuje a tím snižuje produkci potu. Ale na rozdíl od klasických antiperspirantů bojuje se zápachem i potem přírodní cestou.

Neobsahuje žádnou chemii, takže je vhodný i pro citlivou pokožku

Běžné antiperspiranty obsahují aluminiové soli, které mohou způsobovat rakovinu prsu nebo Alzheimerovu nemoc. Navíc v nich najdete parabeny, barviva a konzervanty .Antiperspirant tianDe tvoří 100% minerál Alunit, takže v něm není pro žádnou chemii místo. Minerál se do pokožky nevstřebává, roztok zůstává na jejím povrchu. Neucpává tak kožní póry. Jen je přirozeně stahuje a tím zmírňuje pocení a neutralizuje jeho pach.

  • Neobsahuje hliníkové soli, parabeny ani barviva
  • Bez parfemace
  • Působí antibakteriálně
  • Vhodný pro alergiky
  • Zklidňuje pokožku po holení

Nanesete ho během pár vteřin. Stačí vám k tomu jen voda

Alunit stačí před použitím namočit a poté aplikovat na pokožku. Rychle se vstřebá a nelepí. Během chvíle se tak můžete oblékat a nemusíte se strachovat o stopy na svém oblečení. Přírodní antiperspirant by neměl chybět na koupelnové poličce žádné ženy nebo muže. 

379,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy