CZK

Refine Scrub

TŘÍSLOŽKOVÝ HLOUBKOVĚ EXFOLIAČNÍ PEELING S HIMALÁJSKOU SOLÍ

ODSTRAŇUJE ODUMŘELÉ BUŇKY
Masírování pokožky při aplikaci peelingu s himalájskou solí přispívá k důkladnému odstranění odumřelých kožních buňek a napomáhá stimulaci krevního oběhu. Tím dochází k odstranění toxinů, které způsobují celulitidu.

ČISTÍ
Šetrně čistí pokožku a provoní ji svěžími tóny čerstvé máty, heřmánku, rozmarýnu a hřejivé skořice.

VYŽIVUJE
Při kontaktu s vodou se změní na tělové mléko, které pokožku zvláční a vyživí, obnoví její hydrataci i rovnováhu a dodá jí dlouhotrvající jemnost.

Napomáhá odstraňovat toxiny, které způsobují celulitidu

Masírování pokožky při aplikaci peelingu napomáhá stimulaci krevního oběhu. Tím dochází k odstranění toxinů, které způsobují celulitidu.

NeoActine™ Camellia

Bioaktivní látka NeoActine Camellia obsahuje oleorozpustné polyfenolické látky z čajovníku čínského a spolu s extraktem z rozmarýnu dává přípravku antioxidační účinky. Čajovník čínský má známé účinky při cellulitidě.

NeoActine™ Chamomille

NeoActine™ Chamomille obsahuje výtažek z heřmánku, který zklidňuje pokožku podrážděnou peelingem.

Cannabidioly

Cannabidiol je účinná látka pocházející z rostliny konopí. V péči o pokožku působí jako antioxidant, snižuje nadměrnou tvorbu kožního mazu, má pěstící a ochranné vlastnosti.

Alfa-bisabolol

Alfa-bisabolol je hlavní účinnou složkou heřmánku. Již dlouho se používá v kosmetice pro své zklidňující vlastnosti. Je vhodný zejména pro velmi citlivou, suchou, zarudlou pokožku nebo pokožku poškozenou UV zářením.

Osvěžení pokožky

Esenciální oleje z máty přináší okamžité osvěžení pokožky, olej ze skořice napomáhá tělu odstraňovat toxiny, které způsobují celulitidu.


1 370,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Představení produktu s panem DOC. ING. PETREM KAŠTÁNEKEM, PH.D.