CZK

Tajemství čínského lékaře: Jak odstranit žlučníkové kameny již za 7 dní

Žlučníkové kameny (cholelitiáza) jsou častějším zdravotním problémem, než si mnozí myslí. Naštěstí Číňané znají tajný způsob, jak je z těla odstranit.

Žlučník má hruškovitý tvar a měří přibližně 10,2 cm. Nachází se přímo po játrech, na pravé straně žaludku. Hlavní funkcí žlučníku je uskladňování žluči, kterou tvoří tuk, cholesterol a tekutina.


Žluč přechází do tenkého střeva, kde rozkládá tuky z přijatého jídla. Tímto způsobem může krev snáze absorbovat výživné látky a vitamíny.

Čínský recept na odstranění žlučníkových kamenů

Následující zcela přírodní recept přinesl vynikající výsledky při odstraňování žlučníkových kamenů u mnoha lidí. Vynalezl ho Dr. Lai Chiu Nan z Číny.

Tento typ kamenů může způsobit vážné bolesti břicha, žloutenku nebo dokonce v některých případech i rakovinu.

Dr. Nan tvrdí, že žlučníkové kameny hned nezpůsobují rakovinu, ale jsou jednou z věcí, které mohou vést k rakovině.

Jedním z několika příznaků žlučníkových kamenů je pocit svírání. Jako kdybyste nemohli strávit jídlo. V některých závažnějších případech můžete cítit bolesti jater.

Postup

Pro přirozené odstranění žlučníkových kamenů Dr. Nan navrhuje následující metodu:

1. Pijte 4 sklenice jablečného džusu nebo jezte 4 až 5 jablek denně během 5 dnů. Během těchto dnů jezte pravidelně a normálně. Jablečná šťáva způsobí, že žlučníkové kameny budou hladší a mírně změknou.


2. Na 6. den nesmíte mít večeři.

3. Ve stejný den v 18:00 hod., vypijte 1 polévkovou lžíci síranu hořečnatého ( Epsomské soli ) rozmíchanou ve sklenici vlažné vody. Epsomská sůl pomůže otevřít žlučovody.

4. Zopakujte tento postup o 20:00 hod.

5. Ve 22:00 hodině zkombinujte půl šálku citrónové šťávy s půl šálku olivového oleje a vypijte. Olivový olej promastí žlučníkové kameny a usnadní jejich vyplavení ven z těla.

6. Druhý den ráno uvidíte ve své stolici zelené kamínky. Část bude plavat na hladině, část může být ve stolici.

Jsou zaznamenány případy, kdy se lidem podařilo takto najednou vyplavit 20, 40, 60 či dokonce i 100 malých žlučových kamínků.

Závěr

Tato metoda je zvláště účinná a vhodná pro lidi s oslabenou funkcí jater a žlučníku, protože tyto orgány jsou navzájem propojeny.

Alternativou je už jen operace žlučníku v nemocnici. Na tento druh operace se však dnes čeká nejdéle ze všech operací, často i více než rok. Proto je tato přírodní metoda nejen pohodlnější, ale také mnohem rychlejší. Navíc při ní nehrozí typické komplikace související s operací.