CZK

Zahoďte brýle a zlepšete si svůj zrak (bez operace)

Je váš zrak stále perfektní nebo míváte problém se čtením na blízko či psaním? Anebo je pro vás složité rozpoznat obličej jiného člověka z dálky?

Tradiční lékařský přístup uvádí, že při problémech se zrakem je třeba, abyste během dne nosili dioptrické brýle. Nicméně dioptrické brýle, případně kontaktní čočky, ve skutečnosti způsobují více problémů než řeší.

Jedním z jejich nejčastějších problémů je, že časem dochází k postupnému zhoršování zraku. Před pár lety jste možná začali s +/-1 dioptriemi a nyní možná používáte dioptrie v rozsahu +/-4 až +/-6 nebo dokonce mnohem vyšší.

Je řešením laserová operace očí?

V poslední době se laserové operace staly velmi populárním způsobem korekce zraku kvůli svým téměř okamžitým výsledkům.

Zde vás však chceme upozornit na jednu věc…

Zatímco laserová operace skutečně dosáhne zlepšení zraku, často jde jen o dočasné zlepšení. Později se zrak zvykne zhoršit a lidé jsou nuceni se vrátit zpět k dioptrickým brýlím.

Kromě toho, laserové operace představují značné nebezpečí pro vaše oči. Existuje až 11 závažných rizik, která hrozí pacientovi po laserové operaci.

Hlavní problém většiny přírodních způsobů nápravy zraku

Existuje několik takzvaných přírodních přístupů ke zlepšování zraku, které nevyžadují dioptrické brýle, kontaktní čočky, ani laserové operace.

Jedná se o různé oční cviky, oční jógu a podobně. Výsledky mívají různé, ale jejich úspěch bývá obvykle smíšený.

Kolem oka se totiž nachází šest svalů, které ho ovládají, natahují, stlačují či zaostřují oční čočku. Oční cvičení jsou zaměřena na posilování těchto svalů.

Má to však jeden háček. Špatné vidění obvykle není způsobeno oslabením těchto svalů. Z tohoto důvodu oční cviky a oční jóga neumí odstranit základní příčinu špatného zraku. Právě naopak, často zrak ještě více zhorší.

Naštěstí existuje jedna metoda zlepšování zraku, která se od těchto tradičních očních cvičení výrazně liší. Vychází totiž z úplně jiného principu.

Pomocí této metody se dokážete zbavit únavy očí, zvrátit zhoršování zraku, zlepšit vaše vidění, odstranit slzení či potřebu používání kapek do očí kvůli jejich podrážděnosti. To znamená, že se zbavíte všech těchto nepříjemností, které vás obvykle celkově vyčerpávají.

Této metodě jsme se podrobně věnovali v naší nové e-knize: