CZK

NH GLOBAL

Vylepšete své tělo, mozek a mysl s naším produktem REFINE.      Refine používá nejlepší typ výtažků z Ginkgo Biloba a Kořenu Ženšen , používaných v tradiční čínské medicíně po tisíce let, které pomáhají lidem zlepšit jejich imunitní systém, kognitivní funkce a pomáhají při zánětech. Pomáhá vám cítit se lépe zevnitř ven!*

Vita C

Představujeme VitaC – váš konečný lipozomální vitamín C Uvolněte plný potenciál vitaminu C s VitaC, vynikajícím lipozomálním doplňkem určeným ke zlepšení vašeho zdraví a pohody. VitaC, nabitý pokročilou technologií a vynikající biologickou dostupností, zajišťuje, že z této základní živiny získáte maximum. Klíčové benefity: – Vylepšená absorpce: Liposomální transportní systém VitaC zaručuje vynikající vstřebávání a umožňuje vašemu tělu plně využít výhod vitamínu C. – Podpora imunity: Posilte svůj imunitní systém pomocí silných antioxidačních vlastností VitaC, které pomáhají vašemu tělu bojovat s nemocemi a infekcemi. – Antioxidační obrana: Vysoce účinné složení VitaC pomáhá bojovat proti oxidativnímu stresu, snižuje známky stárnutí a podporuje zdraví pokožky. – Buněčné zdraví: Podpořte zdraví svých buněk a tkání, napomáhajte zotavení, opravě a celkové vitalitě. – Energy Boost: Zažijte zvýšenou hladinu energie a vitalitu, což vám pomůže snadno zvládnout vaše každodenní úkoly. – Produkce kolagenu: VitaC je známý svou úlohou při syntéze kolagenu, přispívá ke zdravé pokožce, vlasům a nehtům. – Zdraví srdce: Udržujte kardiovaskulární zdraví pomocí VitaC, který pomáhá řídit krevní tlak a hladinu cholesterolu. Udělejte z VitaC každodenní nezbytnost a odemkněte potenciál lipozomálního vitamínu C pro vaše zdravější a živější. Důvěřujte vědě, přijměte její výhody a žijte život naplno s VitaC. Vaše cesta k optimálnímu zdraví začíná zde. Hmotnost 0,12 kg Rozměry 10,2 × 3,8 × 3,8 cm Obchodní objem (BV):2 https://youtu.be/ReJ4PkmHlhQ?si=9uDop8MW3rsZWHV6

850,00 Kč

Enhance s 5 příchutěmi Kód: NH002-VARIETY

Příchutě ENHANCE VARIETY PACK využívají ty nejkvalitnější ingredience, aby přinesly to nejlepší z přírody, jako je např Organický za studena lisovaný olej z černého kmínu, Organický avokádový olej, resveratrol, Organický extrakt z hroznového oleje Vitamín D3 + vitamín K2 jedna z každé příchutě v balení po 5 lahvích (máta/pomeranč/zázvor/skořice/vanilka) které MOHOU lidem pomoci podporovat jejich imunitní systém, eliminovat volné radikály, pomáhat při zánětech a podporovat naše kosti . V kombinaci s REFINE je skvělý pro podporu vašich základních tělesných funkcí!* *Tato prohlášení nebyla hodnocena Food and Drug Administration. Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo zmírňování jakékoli nemoci. Příchutě jsou Máta,pomeranč,zázvor,skořice,vanilka.

9 990,00 Kč

Enhance s mátou

Jedná se o limitovanou edici Enhance obohacenou o mátový olej.Níže jsou uvedeny některé z výhod mátového oleje:*13 úžasných zdravotních výhod máty peprné*1. Máta peprná vám dodá energii navíc2. Máta peprná na bolest hlavy3. Máta peprná na zánět dutin4. Máta peprná při poruchách trávení5. Máta peprná pro syndrom dráždivého střeva6. Máta peprná podporuje menstruační křeče7. Máta peprná má protizánětlivý účinek8. Máta peprná na potlačení touhy9. Máta peprná zmírňuje nevolnost10. Máta peprná uvolňuje zápach z dechu11. Máta peprná na úlevu od bolesti svalů12. Máta peprná lze zakomponovat do rutiny krásy a péče o pleť13. Mátový repelent proti hmyzu (odpudivý)Po celém světě bylo vyrobeno pouze 500 kusů 

1 950,00 Kč

ENHANCE

ENHANCE používá ty nejkvalitnější ingredience, aby přineslo to nejlepší z přírody jako např Organický za studena lisovaný olej z černého kmínu, Avokádový olej, resveratrol, Extrakt z hroznového oleje Vitamín D3 + vitamín K2 které MOHOU lidem pomáhají podporovat jejich imunitní systém, eliminovat volné radikály, pomáhat při zánětech a podporovat naše kosti . V kombinaci s REFINE je skvělý pro podporu vašich základních tělesných funkcí!*

1 800,00 Kč

Refine - Vylepšit

Cítíte se psychicky unavení? Nebo máte pocit, že je váš mozek přetížený? Pokud jste přetíženi a chcete zlepšit duševní výkonnost a paměť - seznamte se s Refine. Obsah: 50ml lahvička. Rozměry: 10,2 x 3,8 x 3,8 cm / 4 x 1,5 x 1,5 palce Použití: Take 2 kapátka (1 ml) orálně nebo je přidávat do sklenice vody, dvakrát denně. Jedna porce obsahuje 2 ml. Refine používá nejlepší typ výtažků z Ginkgo Biloba a Panax Ginseng , používaných v tradiční čínské medicíně po tisíce let, které pomáhají lidem zlepšit jejich imunitní systém, kognitivní funkce a pomáhají při zánětech. Pomáhá vám cítit se lépe zevnitř ven!* Užívání Ginkga a ženšenu může mít několik výhod, jako například: zlepšení kognitivních funkcí a regulace hormonů*, pomoc v paměti a bdělosti*, zlepšení kognitivního výkonu*, napomáhá při modulaci průtoku krve v periferním nervovém systému*, pomoc při duševní únavě a energetické hladině*, podpora zdravé paměti*, pomoc při zánětu*, zlepšení přirozené imunitní odpovědi*.  

950,00 Kč

  Ginkgo Biloba je obzvláště vhodná v kombinaci s Panax Ginseng (ženšenem).Extrakt z jinanu dvoulaločného má prokazatelný přínos pro starší lidi. Tato prastará bylina působí na lepší využití kyslíku, a tím zlepšuje paměť, koncentraci a další duševní schopnosti, také výrazně zlepšuje vidění na dálku a může zvrátit poškození oční sítnice. Studie rovněž potvrdily její význam při léčbě depresí u starších lidí. Extrakt z ginkga může přinést úlevu těm, kteří trpí bolestmi hlavy, zánětem dutin a závratěmi. Může také pomoci zmírnit chronické zvonění v uších známé jako tinnitus. Podpůrné vlastnosti pro organismus V Německu a Francii proběhly doslova stovky studií na extrakt z listů. Tyto studie spolu s podobnými studiemi v Americe prokázaly významné výsledky. Extrakt z ginkgo biloby byl zkoumán pro svou účinnost při léčbě akrocyanózy, Alzheimerovy choroby, mozkové aterosklerózy, mozkové insuficience, kochleární hluchoty, demence, deprese, menopauzy, periferní a mozkové cirkulace, periferního cévního onemocnění, Raynaudova syndromu, retinopatie, senility, ztráty krátkodobé paměti, hučení v uších, cévních onemocnění a závratí. Uvádí se, že účinně zlepšuje prokrvení rukou a nohou a také stimuluje mozek a snižuje ztrátu krátkodobé paměti. Zvyšuje průtok krve mozkem, příjem glukózy mozkovými buňkami a údajně zlepšuje přenos nervových signálů. 

  Deprese Pacienti trpící různým stupněm cévní nedostatečnosti zaznamenali při užívání extraktu z ginkgo biloby také zlepšení nálady. To vyvolalo vlnu zájmu o jeho použití jako léčby deprese, zejména u starších osob. Z antidepresivních účinků ginkgo biloby mohou mít prospěch i osoby mladší padesáti let. Zatím však bylo největší zlepšení zaznamenáno u starších pacientů.

  Alzheimerova choroba a duševní funkceJak ukazuje více než 300 studií, ginkgo usnadňuje lepší prokrvení celého těla, především mozku, kde chrání a podporuje paměť a duševní funkce, a to i u lidí s Alzheimerovou chorobou. Antioxidační vlastnosti Ginkgo biloba jako antioxidant bojuje proti volným radikálům a napravuje molekulární poškození. Mnohé výzkumy naznačují, že antioxidanty, jako je GBE, mohou hrát důležitou roli v prevenci nebo oddálení srdečních onemocnění, rakoviny a dalších neduhů. Antioxidanty mohou dokonce zastavit poškozování buněk, a tím zpomalit účinky stárnutí.

  Impotence Další využití ginkgo biloby je při léčbě impotence. Hlavní příčinou mužské impotence je špatný krevní oběh a zhoršený průtok krve penisem, který je často důsledkem aterosklerózy. Protože ginkgo biloba zvyšuje průtok krve, bylo zjištěno, že po šesti měsících užívání pomáhá až padesáti procentům pacientů.

  Raynaudova choroba Předpokládá se, že Raynaudovu chorobu způsobují cévy, které příliš reagují na chlad a křečovitě se stáhnou, čímž se sníží průtok krve a končetiny tak přijdou o kyslík. Ginkgo biloba může tomuto stavu pomoci tím, že rozšiřuje malé krevní cévy, což by zabránilo tomu, aby tyto křeče zcela zablokovaly průtok krve.

  Parkinsonova choroba Ginkgo biloba může pomoci při příznacích tím, že zvýší průtok krve mozkem, a tím umožní větší přísun vyčerpaného dopaminu do oblastí, které ho nejvíce potřebují. 

  Další onemocnění Mezi další způsoby použití, pro které se extrakt z ginkgo biloby často doporučuje, patří deprese, poškození nervů související s cukrovkou a špatným krevním oběhem, alergie, závratě, ztráta krátkodobé paměti, bolesti hlavy, ateroskleróza, hučení v uších, kochleární hluchota, makulární degenerace, diabetická retinopatie a PMS. 

  Mrtvice Vědci pokračují ve studiu prevence a léčebných účinků, ginkgo biloba může pomoci zastavit vznik mrtvice. Předpokládá se také, že bylina potlačuje poškození mozkových buněk volnými radikály po mrtvici.

  Přejdi na více informací o produktu.

  Přidej se do skupinky na facebooku!

  Objednejte si naše služby

  Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.