CZK

Clean Slate ( CS)- Odstranit- toxiny, těžké kovy, viry ,parazity...

CLEAN SLATE • Objevte nejmocnější přírodní minerál. • Odstraňuje grafin, hliník, rtuť a další látky. • Biologicky dostupný oxid křemičitý a stopové minerály napomáhají regeneraci. • Odvápňuje epifýzu. Receptura Clean Slate, pod patentovanou technologií, byla vyvinuta tak, aby bezpečně napomáhala přirozenou schopnosti těla odstraňovat toxiny z životního prostředí a těžké kovy. Produkt ROOT Clean Slate využívá patentované postupy, které nastartují potřebné procesy, aktivují biologicky dostupný oxid křemičitý z nejsilnějšího přírodního vulkanického minerálu a dodávají tělu stopové minerály a vitamin C. Výsledkem je převratná forma oxidu křemičitého, který dosahuje vyšší úrovně biologické dostupnosti, bezpečnosti a účinnosti, čímž podporuje systémovou pasivní očistu těla a otevírá cestu k uzdravení a regeneraci.

Výhody:

  • PASIVNÍ ČIŠTĚNÍ: Bezpečně podporuje odstranění toxinů a těžkých kovů z celého těla.
  • SNIŽUJE ZÁNĚT : Clean Slate pomáhá snižovat negativní zánět tím, že odstraňuje hlavní příčinu problémů.
  • ZVYŠUJE Vstřebávání: Clean Slate podporuje vstřebávání živin odstraněním toxinů, které mohou blokovat vazebné místo živin.

Obsahuje:

  • 1,0 fl.oz/30 ml,

CLEAN SLATE byl formulován patentovanými patentovanými technikami, které podněcují užitkové procesy vytvářející biologicky dostupný oxid křemičitý z nejvýkonnějšího přírodního zdroje a přidávání stopových minerálů a vitaminu C. Výsledkem je revoluční oxid křemičitý s přísadami, které v kombinaci směřují k vyššímu standardu biologické dostupnosti, bezpečnosti a účinnost při podpoře systémové pasivní očisty těla při současném posílení cest k hojení a regeneraci.

Dávkování a použití: můžete aplikovat z kapátka přímo do úst. Začněte s 1-2 kapkami 2x denně.Pomalu zvyšujte dávku na 3-4 kapky 2x denně.

Zvyšte dávku na 10 kapek 2x denně. Zapíjejte větším množstvím vody.

2 350,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy

Jedna z nejdůležitějších složek kapiček  clean slate je kyselina -orthokřemičitá.