CZK

KOŽNÍ PROBLÉMY

Péče o citlivou pokožku může být občas problematická, vzhledem k jejím specifickým potřebám. Výzkumy uvádějí, že až každý čtvrtý člověk na světě trpí některým z kožních onemocnění. Vyrážky, pupínky, zarudnutí a svědění mohou signalizovat přítomnost rosacey, lupénky, seborey nebo ekzému. I když se příznaky mohou zdát zanedbatelné, určitě stojí za to věnovat jim náležitou pozornost již při prvních projevech.

I když rosacea, lupénka, seborea a ekzém mají tendenci projevovat se jako chronické stavy, větší riziko pro naše zdraví nepředstavují. Pokud se však neléčí, může to vést ke komplikacím a dlouhotrvajícímu procesu jejich léčby. O estetické stránce nemluvě. Při problémech s pokožkou navštivte kategorie o vybraných kožních onemocněních. Jsou speciálně věnovány přírodní péči o problematickou nemocnou pokožku.

EKZÉM

Ekzém je nepříjemné kožní onemocnění, které se projevuje zejména svěděním, zarudnutím a šupinami na kůži. HillVital vám přináší výrobky, jejichž bylinné složky pomáhají zmírnit jeho průběh. Mezi našimi zákazníky je nejvíce vyhledávaný přírodní Dermasoft balzám. Unikátní kombinaci bylin, které jsou efektivní na kožní neduhy obsahuje náš Čaj Soft. Jelikož ekzematická pokožka je citlivá na chemické látky a parabeny, do nabídky jsme zařadili i mýdlo s léčebným dehtem a mýdlo z bahna z mrtvého moře. Tělové mléko z granátového jablka zklidňuje podrážděnou, popraskanou a citlivou pokožku. Při dlouhodobých problémech s ekzémem je vhodné tělo detoxikovat od nečistot.

LUPÉNKA (PSORIÁZA)

Lupénka - psoriáza, se projevuje červenými šupinami na kůži. Jedná se o autoimunitní onemocnění, při kterém se pokožka obnovuje rychleji, než u zdravého člověka. Průvodním jevem onemocnění je autoimunitní zánět, který pomáhá udržet pod kontrolu náš bylinný čaj Soft. Psorisoft balzám promašťuje postižená místa, zklidňuje pokožku a pomáhá hojit bolestivé trhliny. Při této diagnóze není vhodná kosmetika, která obsahuje parabeny a jiné chemické látky. V naší nabídce naleznete například mýdlo z bahna z mrtvého moře nebo mýdlo s léčebným dehtem, které jsou pro ošetření psoriatické pokožky mnohem vhodnější. Pro výsyp v oblasti vlasové pokožky je vhodný sprchový gel a šampon pro zmírnění lupénky.

SEBOREA

Seborea - seboroická dermatitida je kožní onemocnění, které se objevuje především ve vlasech. Vyskytují se při ní lupy, svědění, podráždění a zarudlá ložiska. Kvalitní přírodní produkty mohou zmírnit její projevy a výrazně zlepšit stav pokožky. V této kategorii naleznete šampon na zmírnění seborey 2v1 s bylinným složením, který tiší svědění hlavy a zklidňuje pokožku. Balzám Psorisoft z 11 přírodních bylin pomáhá ulevit od svědění a promastit postižená místa. Pro vnitřní očistu těla a zlepšení pokožky doporučujeme čaj Soft, který má navíc lahodnou chuť. Pro celkové zlepšení stavu pokožky doporučujeme správnou kombinaci vitamínů A+D.

RŮŽOVKA A KUPERÓZA

Rosacea je zánětlivé onemocnění kůže, které postihuje oblast obličeje. Projevuje se zarudnutím, vyrážkami a otokem. Pokud trpíte jejími projevy, přírodní produkty HillVital vám přinášejí šetrnou a účinnou péči. Balzám Psorisoft se zaměřuje na zarudlá místa, promašťuje a působí hojivě. Bylinné, nedráždivé mýdlo s měsíčkem hojí rány a snižuje záněty kůže.Mýdlo s kopřivou zase působí antibakteriálně a předchází infekcím kůže. Levandulové mýdlo vyhlazuje a zjemňuje pleť. Pomoc při regeneraci pokožky postižené rosaceou dosáhnete s ricinovým olejem, který prokrvuje a pomáhá obnovit elasticitu pokožky. Potřebnou vitalitu pokožky získáte i správnou kombinací vitamínů a minerálů.

PLÍSEŇ NA NOHOU

Nepříjemná mykóza nohou je plísňové onemocnění, které může svými projevy zkomplikovat život. Doprovází ji zápach, svědění, změny na pokožce a nehtech. Bylinné složky našich produktů pomáhají regulovat tyto doprovodné symptomy. Na pomoc při plísni je vhodný náš přírodní houbový balzám. Do pozornosti dáváme i čistící mýdlo s měsíčkem lékařským, které podporuje hojivé procesy a působí antibakteriálně. Za zmínku však určitě stojí i mýdlo s kopřivovým extraktem s regeneračními a hojivými účinky. Pro komplexní péči vám doporučujeme balíček na plíseň nohou za zvýhodněnou cenu.

Kategorie