CZK

Pohybový aparát

Svaly, kosti a klouby tvoří pohybový aparát, který nám umožňuje pohybovat se přirozeně. Když jsme při pohybu náhle omezováni nepříjemnou bolestí způsobenou zánětem nebo neurotickými onemocněními jde o poškození některé z oblasti pohybového aparátu. Více než 80 % dospělé populace se setkalo s bolestí zad, zejména v oblasti křížů. Nepřekvapí ani výskyt bolesti v oblasti krční páteře, kyčlí nebo kolen.

Mezi nejčastěji diagnostikované problémy s pohybovým aparátem patří artróza, artritida, a revma. Jelikož nemoci pohybového aparátu se vyskytují poměrně často, vyžaduje to účinnou pomoc. Více informací o specifických problémech a jejich řešení naleznete v samostatných kategoriích o bolestech, nervových a zánětlivých onemocněních.

1. Bolesti zad

Bolest zad je častým zdravotním problémem a odhaduje se, že v určitém období svého života postihuje více než 60 % populace. Je rovněž jedním z nejčastěji uváděných důvodů při pracovní neschopnosti zaměstnanců. Bolest zad může postihnout kohokoliv v jakémkoliv věku a závažnost tohoto stavu se může lišit. Pokud bolest trvá méně než tři měsíce, trpíte akutní bolestí zad. Pokud váš problém trvá déle, trpíte chronickou bolestí.

V každém z případů se doporučuje hledat úlevu a zmírnění bolesti v síle léčivých bylin. Všichni, které trápí bolavá krční páteř, bolest v oblasti křížů nebo problémy s kyfózou či lordózou, si mohou o svých obtížích a jejich přírodních řešeních přečíst více ve vybraných kategoriích.

Bolesti křížů

Bolestmi křížů v určité životní fázi trpí odhadem více než 80 % populace. Ne vždy je nezbytná návštěva lékaře. Ke zlepšení stavu někdy postačuje péče z bylinné lékárny. HillVital má pro vás přírodní řešení. Vyzkoušejte jeden ze tří balzámů, které nabízejí úlevu od bolesti, otoků a zánětů. Master balzám, který působí chladivě a ulevuje od bolesti, Kapsamax balzám, který uvolňuje ztuhlé svaly a zlepšuje průtok krve a Maximum balzám speciálně vytvořený k úlevě od akutních a chronických bolestí.

Bolest zad - dorzalgie

Bolest zad má různé příčiny. Způsobují ji chronická onemocnění, přetížení nebo degenerace související s věkem. Přírodní produkty HillVital pomohou nepříjemnou bolest zmírnit nebo odstranit. Naše balzámy uleví kromě bolesti také otokům a zánětům. Bylinné složky Master balzám působí chladivě a ulevuje od bolesti. Balzám Kapsamax uvolní ztuhlé svalstvo a Maximum balzám řeší akutní a chronické bolesti. Pro celkovou revitalizaci svalstva páteře doporučujeme čaj Go. Jeho pravidelná konzumace vám může zlepšit projevy zánětu pohybových částí zad. Jako prevenci bolestivých stavů vám doporučujeme doplňky stravy s glukosaminem a chondroitinem, kvalitní kolagen a správnou kombinaci vitamínů.

Hyperlordóza - označuje abnormalitu zakřivení páteře. Příčinou této anomálie bývají většinou zkrácené, ztuhlé, přetížené svaly zad a ochablé svaly břicha. To způsobuje nepříjemné bolestivé stavy. Úlevu mohou přinést i přírodní produkty. K tomuto účelu jsme pro vás do nabídky zařadili bylinné balzámy HillVital s unikátní recepturou. Představujeme vám Master balzám, Kaspamax balzám a Hadí mast, jejichž pravidelná aplikace vám přinese příjemnou úlevu. 

Bolest krční páteře - dokáže pořádně znepříjemnit život. Doprovází ji ztuhlost a problémy s pohyblivostí šíje. Dopřejte si úlevu pomocí přírodních produktů HillVital. Master balzám zmírňuje bolest. Kapsamax balzám přináší příjemný hřejivý pocit a prokrvení svalstva. Zbavte se ztuhlosti zad a nepříjemného brnění. V naší nabídce naleznete i účinné čaje na podporu pohybového aparátu, balíčky za zvýhodněné ceny a doplňky výživy na podporu kloubních tkání krční páteře.

Kyfóza nebo kulatá záda  -  je označení abnormálního zakřivení v oblasti hrudní páteře. Dochází při ní k bolestivým stavům z přetížení ztuhlého svalstva. Bylinné extrakty v našich přírodních balzámech pomohou zmírnit nepříjemné kyfotické bolesti zad. Do pozornosti dáváme zejména oblíbený Master balzám, který zmírňuje bolest, příjemně hřejivý Kapsamax balzám a Balíček Vitago pro vnitřní použití. Vyberte si kombinaci produktů s unikátním složením, která podporuje optimální zdraví páteře.

Spondylóza patří do skupiny onemocnění, která souvisí se zvyšujícím se věkem. Zasahuje plotýnky, obratle, svaly, vazy a klouby a způsobuje nepříjemné bolesti. Úlevu od nich můžete nalézt v našich přírodních balzámech HillVital. Ty svojí unikátní bylinnou recepturou dokáží zmírnit její projevy. Vyzkoušejte například účinný Master balzám s chladivým efektem nebo příjemně hřejivý Kapsamax. Hadí mast zregeneruje a uvolní napjaté svalstvo. Pro vnitřní použití jsme si pro vás připravili bylinné čaj z kopřivy,extrakt z pampelišky a bioaktivní kolagen, který zajistí vitalitu kloubů a šlach.

2. Bolesti kloubů a svalů

Klouby v mladém těle jsou ušetřeny od škodlivých zánětů ochranným vakem chrupavky. Postupem času stará zranění i běžná opotřebení způsobená věkem tento přirozený tlumič nahlodávají. To má za následek bolestivé tření kosti o kost a pocit známý jako vrzání nebo skřípání. Poškození kloubů a svalů se nejčastěji projevuje ve formě otoků, bolestí, ztuhnutí či narušeného vaziva. Ty provázejí téměř všechna revmatická onemocnění, poúrazové stavy v oblasti beder nebo kolen, dokonce i gonartrózu nebo chondropatii.

Omezením zánětu přírodní cestou se vytváří optimální prostředí pro regeneraci poškozené chrupavky nebo napjatých svalů a narušených vaziv. Pokud i vás trápí bolesti a chcete se dozvědět více o přírodních řešeních, přejděte do vybraných kategorií, ve kterých se těmto zdravotním potížím detailněji věnujeme.

Dna - pakostnice

Dna je onemocnění, při kterém se nadměrně hromadí kyselina močová v krvi. Shluky malých krystalů této kyseliny se pak ukládají v kloubech a šlachách a způsobují bolest a zánět. Ke zmírnění dny vyzkoušejte unikátní přírodní produkty HillVital.Čaj Flow působí preventivně, detoxikačně a pomáhá odstranit kyselinu močovou z těla. Zajistí vám nezbytný pitný režim, zmírní otoky a podpoří vyplavení škodlivých látek. Bylinná mast Master balzám pomáhá ulevit bolesti, která je způsobena dnou. Působí hloubkově a intenzivně. Připravili jsme si pro vás také výhodné balíčky na dnu, se kterými ušetříte.

Bolest kloubů, Artralgie

Bolest kloubů je způsobena věkem, chronickým onemocněním nebo nepřiměřenou zátěží. Pro její úlevu a zmírnění zánětů a otoků jsme pro vás do nabídky HillVital připravili ověřené přírodní produkty. Balzámy, čaje, vitamínové a výživové doplňky. Mnohé z nich obsahují koncentrované směsi bylin, které vás zbaví bolesti nebo zmírní bolestivé stavy. Master balzám přináší úlevu při zánětech a Maximum balzám efektivně řeší otoky kloubů. Čaj Go zase komplexně působí zevnitř. Jelikož bolest kloubů může být způsobena také nedostatkem vitamínu C nebo vápníku, najdete je také v naší nabídce. V rámci prevence a vnitřní péče vám doporučujeme vyzkoušet bioaktivní kolagen. Chrání před opotřebováním a podporuje pohyblivost a pružnost kloubů.

Revma

Revma patří do skupiny autoimunitních onemocnění, při kterých v těle probíhá chronický zánět. Označuje celý soubor nemocí, jako je revmatická artritida, lupus nebo psoriatická artritida. Jejich společným znakem je bolest kloubů, zánět, otok a únava. V této kategorii vám nabízíme přírodní produkty v podobě balzámů,výživových doplňků a čajů, které mohou být velmi účinné při zmírňování jejích projevů. Blahodárné účinky kopřivového čaje pozitivně ovlivňují snížení zánětu. Čaj go na pohybovou soustavu má příznivý účinek při prevenci revmatických bolestí. Balzám Maximum obsahuje unikátní bylinné složení pro tlumení bolestí pohybového aparátu a Master balzám přináší úlevu a uvolnění unavenému svalstvu.

Artritida

Artritida zahrnuje širokou škálu zánětlivých onemocnění pohybového aparátu. Jedním z nepříjemných projevů je právě intenzivní bolest, otoky a degenerace kloubů a šlach. V HillVital vám nabízíme několik produktů, které vám pomohou zpomalit tento proces a ulevit od bolesti. Jejich hlavním zástupcem je Maximum balzám, který tlumí zánět a regeneruje klouby. Bioaktivní kolagen zpomaluje degeneraci a dodává jim dostatečnou výživu. V naší nabídce naleznete také bylinný čaj Go na podporu pohybového aparátu a mast Čertův dráp, která působí jako přírodní analgetikum.

Gonartróza

Gonartróza je nezánětlivé degenerativní onemocnění kolenního kloubu. Jedním z příznaků je chronická bolest. Naše produkty obsahují účinnou kombinaci léčivých bylin, která tlumí nepříjemné projevy onemocnění. Maximum balzám zmírňuje bolest, zpomaluje nástup patologických změn a působí hojivě. Vitamíny a bylinné čaje působí zevnitř a výživové doplňky A vitamínové balíčky pomáhají regenerovat postižené oblasti kloubních struktur. V nabídce naleznete čaj Go na pohybové ústrojí a čaj Silk,který vám může pomoci nastartovat metabolismus.

Bolest hlavy a migrény

Bolest hlavy dokáže znepříjemnit život. I bylinné produkty mohou pomoci zmírnit tyto projevy. Speciálně vyvinutý Salikort gel cílí na různé typy bolesti pomocí koncentrace přírodního analgetika. Vápník a hořčík jsou účinné při zmírňování chronických problémů bolestí hlavy. Ginkgo biloba v čisté podobě od HillVital patří mezi prostředky určené pro trvalou eliminaci bolestí. Pro komplexnost procedury doporučujeme Čaj Relax a Čaj Komplet. Naše přírodní produkty vyplavují z těla toxiny, působí detoxikačně a zklidňují nervový systém.

Artróza

Artróza je chronické degenerativní onemocnění kloubů. Její léčba je dlouhodobá záležitost s bolestivým průběhem. Výbornou alternativou k tradičním postupům léčby je terapie bylinkami. Z ní vycházejí také produkty HillVital. Bylinné přípravky mohou sloužit také jako prevence. Do pozornosti vám dáváme zejména oblíbený Maximum balzám, který účinně zmírní zánět a otoky a pomáhá regenerovat klouby. Mast Čertův dráp, která účinkuje jako přírodní analgetikum a zlepšuje prokrvení končetin. V nabídce HillVital naleznete také čaje a vitamínové balíčky, které stimulují a podporují proces přirozené regenerace kloubů a kloubní chrupavky.

Chondropatie

Chondropatie je postižení kolenní chrupavky, které je doprovázeno intenzivní bolestí. Pro tyto bolestivé stavy máme v HillVital celou řadu přírodních produktů. V této kategorii naleznete účinný a efektivní bylinný produkt Maximum balzám, který tlumí bolest a přispívá k regeneraci. Pro zpevnění chrupavky doporučujeme užívání kvalitních výživových doplňků, jakými jsou například vitamíny obsažené v našich produktech Kloubní výživa, Kolagen a balíček Vitago. Zkombinujte si pro vás tu nejúčinnější přírodní terapii. 

Bolest kolena

Bolest kolena může způsobit poranění, opotřebení a dlouhodobé chronické onemocnění. Přírodní produkty HillVital pomohou zmírnit a překonat tyto nepříjemné zdravotní komplikace. Master balzám zmírňuje bolest kolena a Salikort balzám působí jako přírodní analgetikum. Kloubní výživa Vitago je účinná prevence.

Bolest kyčlí a bolest v kříži

Bolest kyčlí, případně kyčle může mít různé příčiny, podoby i intenzitu. V případě bolesti způsobené zánětem dáváme do pozornosti Maximum balzám. Eliminuje zánět a jeho nejčastější projevy: otok, bolest, zarudnutí. Řešení problémů s klouby může přinést i pravidelné doplňování látek, které zajistí jejich hladké fungování. V HillVital vám nabízíme například Kolagen nebo nápoj Daily aktiv. Ten první obsahuje, kromě kolagenu i látky, jakými jsou glukosamin a chondroitin, které jsou dnes považovány za základ kloubní výživy.

Kloubní výživa

Kosti, klouby a svaly umožňují tělu pohyb a stabilitu celého těla. K tomu, aby byly pevné a funkční, potřebují mimo jiné správnou výživu. V této kategorii vám nabízíme kvalitní doplňky stravy, jako například kolagen, glukosamin, chondroitin a minerály vápník a hořčík, některé vitamíny skupiny B,vitamín C a další. Nakombinujte si ten správný mix zdraví.

Přírodní produkty na úlevu od bolesti

Bolest nám nedovolí žít naplno. U vážnějších poúrazových stavů je často nutná konzervativní léčba antibiotiky nebo analgetiky. V HillVital vám nabízíme přírodní alternativu v podobě balzámů,čajů a vitamínových doplňků. Nejúčinnějším přírodním analgetikem z naší nabídky je Salikort balzám. Pomáhá tlumit bolesti různého charakteru a intenzity. K úlevě při bolesti kloubů a revitalizaci organismu po úrazu je vhodný čaj Go. Kloubní výživa zase podporuje regeneraci poškozených tkání a chrupavek a napomáhá hojivým procesům. Všechny potřebné vitamíny a minerály naleznete v komplexním balíčku Vitago.

3. Zánětlivá onemocnění

Skupina zánětlivých onemocnění se týká více diagnóz spojených se zánětem v těle. Nejčastěji se vyskytuje v oblasti našich končetin. Problém vyplývá z opakovaného namáhání šlach, což se často stává, když se hýbeme příliš mnoho, příliš rychle nebo tělo překvapíme nepřirozenou pozicí například při sportu nebo při cvičení. To vše zvyšuje pravděpodobnost, že se setkáme s onemocněními jako Achillova pata, tendinitida, tenisový loket nebo ischias. Část onemocnění zase přichází věkem nebo nepřiměřeným životním stylem.

Akutní a bolestivý zánět šlach v jakékoliv podobě je přirozenou reakcí těla na zranění. Způsobuje otok, tupou bolest nebo podráždění. O tom, jak bolestivá jsou zánětlivá onemocnění a jak na ně se dočtete v kategoriích věnující se zánětlivým stavům.

Bolest a zánět svalů - přírodní řešení

Bolest svalů nepředstavuje konkrétní poruchu, jde většinou o příznak jiných onemocnění. Bolest svalů je natolik běžnou věcí, že jí častokrát ani nevěnujeme dostatečnou pozornost jaksi automaticky předpokládáme, že tak jak přišla, tak i brzy odejde.HillVital vytvořil několik revolučních balzámů, čajů, výživových doplňků, které aktivně bojují proti bolesti prostřednictvím čistě naturálních složek. Pomoc v podobě přírodních balzámů máte u HillVital hned poruce. Mnohé z těchto přírodních produktů byly vyrobeny za účelem podpory a eliminace bolesti pohybového aparátu.

Meniskus - přírodní produkty na bolest a otok kolene

Poranění menisku (kolenního kloubu) patří mezi častá zranění hlavně u sportovců. Doprovází ho bolest, otok a ztuhlost. V některých případech stačí ke zmírnění příznaků aplikovat ověřené přírodní produkty. Naši zákazníci si pochvalují zejména účinky analgetického Salikort balzámu. Obsahuje extrakty z léčivých bylin jako kurkuma, aloe vera nebo kůra vrby bílé.Důležitým prvkem péče o zdraví menisku je také prevence. V tomto případě doporučujeme bioaktivní kolagen, směs glukosaminu a chondroitinu a protizánětlivou Moringu olejodárnou. Pro podporu kloubní výživy jsme pro vás připravili komplexní balíček Vitago. Nápomocným a podpůrným může být i bylinný kopřivový čaj, který efektivně bojuje s vnitřním zánětem.

Tenisový loket

Tenisový loket je onemocnění šlach a úponů šlach, které postihuje oblast lokte. Zanedbaný tenisový loket může přejít až do chronického stavu, který charakterizuje bolest. Správně zvolené přírodní produkty pomohou k úlevě a zmírnění nepříjemné bolesti. V HillVital vám nabízíme bylinnou Salikort balzám,který působí jako přírodní analgetikum. Zmírňuje bolest a zánět. Regeneraci zánětlivého procesu můžete nastartovat i vnitřní cestou. A to například podáváním kopřivového čaje a čaje Go na pohybový aparát.

Zánět šlach - tendinitida

Bolestivý zánět šlach (tendinitida) se projevuje také otokem, zarudnutím a omezenou hybností.Tento stav lze zmírnit i používáním kvalitních přírodních produktů. V HillVital vám nabízíme unikátní bylinné balzámy,čaje a vitamínové doplňky, které uleví při projevech tendinitidy. Salikort balzám je osvědčeným prostředkem při ošetření zánětlivých procesů a bolestivých stavů. Jako vhodné doplňky k přírodní masti doporučujeme kopřivový čaj a moringu olejodárnou. Kopřivový čaj je určen k obnově a regeneraci pohybového aparátu a moringa pomáhá bojovat se zánětem.

Ischias

Ischias (zánět sedacího nervu) je charakteristický bolestí, která pramení v bederní oblasti a vystřeluje do dolních končetin. Bolesti bývají intenzivní a pulsující. Kromě konzervativní léčby se v těchto případech využívá i přírodní alternativa. V HillVital vám nabízíme čaje,balzámy a vitamínové doplňky, které si získaly mnoho spokojených zákazníků. Nejvýznamnější přírodní analgetikum je Salikort balzám. Master balzám pomůže uvolnit svalové napětí a příjemně chladí postižené místo. Antistresový čaj Relax vám zase pomůže nastolit klidný spánek v době intenzivní bolesti.

Entezopatie

Entezopatie je bolestivý stav, který je spojen se zánětem ve šlachových a vazivových úponech. Pokud i vás trápí nepříjemná bolest, se kterou si nevíte rady, nabízíme vám několik přírodních alternativ k její úlevě. 14 účinných bylin v Salikort balzámu působí jako přírodní analgetikum. Po aplikaci na poškozená místa přináší hojivý účinek. Pro vnitřní péči o zdraví pohybového aparátu máme v nabídce kvalitní bylinné čaje a vitamínové doplňky. Za zmínku určitě stojí vitamínový balíček Vitago a čaj Go, který pozitivně působí na svaly, šlachy, klouby. Udržuje jejich pružnost, pohyblivost a chrání je před opotřebením. Bioaktivní kolagen z naší nabídky zase působí preventivně, vyživujícím způsobem a dodává pojivové tkáni potřebnou elasticitu a vitalitu.

Karpální tunel

Syndrom karpálního tunelu je stav, při kterém vás trápí bolest, brnění a mravenčení. Pokud jste již vyzkoušeli všechno, máme zde pro vás přírodní produkty HillVital. Sáhněte na Salikort balzám. Jeho složení je přírodním analgetikem bez vedlejších účinků. Působí hloubkově a pomáhá snižovat zánět. Bylinky obsažené v čaji Go zase působí regeneračně, zmírňují bolest a probíhající zánětlivé procesy. Kopřivový čaj obsahuje množství železa, vápníku, hořčíku, draslíku, vitamínů K a A a také efektivně pomáhá snížit zánět. Podobně působí i tablety moringy, které jsou navíc plné antioxidantů.

Achillova šlacha - přírodní regenerace achilovky

Achillova šlacha je největší šlacha v našem těle, ale zároveň náchylná k přetížení a zánětu. V této kategorii vám nabízíme přírodní balzámy a vitamíny pro její regeneraci a úlevu bolesti při zánětu. Bolestivé stavy intenzivně řeší přírodní Salikort balzám, který působí jako přírodní analgetikum. Pro podporu hojivých procesů a obnovu tkáňových struktur jsou vhodné doplňky výživy v podobě kalcia a magnesia a antioxidantů obsažených v tabletách moringy. Kompletní péče o Achillovu šlachu za výhodnou cenu zase najdete v balíčku na Achillovu patu.

4. Nervová onemocnění

Každý nerv v našem těle má specifickou funkci. Obzvlášť důležitý je periferní nervový systém, který posílá informace z mozku a míchy do zbytku našeho těla. Velmi častou je jeho porucha tzv.periferní neuropatie, která se vyskytuje vedle jiných onemocnění nebo často u lidí vyššího věku. Spouštěčem jsou traumaty, infekce, věk nebo dědičné stavy. Lidé s periferní neuropatií obecně popisují bolest jako bodavou či palčivou. Nejčastěji je postiženo mnoho nervů a tehdy jde o polyneuropatii.

Uvolnění svalů, nervů a získání celkového zlepšení kvality života lidí trpících neuropatií, radikulopatií nebo trnutím končetin lze dosáhnout přírodní cestou. Řešením specifických zdravotních problémů se věnujeme v kategoriích o nervových onemocněních.

Fibromyalgie

Fibromyalgie se vyznačuje bolestí více částí těla, únavou a poruchami spánku. Mimořádně účinná alternativa je bylinná terapie. V HillVital vám nabízíme přírodní produkty, které vás zbaví nebo zmírní vaše obtíže. Balzám Kapsamax dokáže ztlumit bolesti a jiné projevy fibromyalgie. Vitamíny D a B mají také nezastupitelné místo při optimálním fungování nervového systému. Najdete je v produktech Multivitamin B-komplex a Vitamin D.

Neuropatie - přírodní terapie bylinkami

Neuropatie je onemocnění nervů v lidském těle. Doprovází ji nepříjemné bolesti, ztuhlé svaly, studené nohy, ruce nebo zaseknuté nervy. Dobrou volbou jak odstranit příznaky neuropatie bez vedlejších účinků je využití přírodní síly bylinek. Kapsaicinová mast Kapsamax balzám vám pomůže uvolnit zablokované svalstvo a nervová zakončení. Rychle se vstřebává a zklidňuje poškozené oblasti. Z naturálních produktů HillVital můžete v případě neuropatie zkusit Ginkgo bilobu, která pomáhá prokrvení a přísunu živin, nebo bylinný čaj Relax, který příznivě působí na nervovou soustavu.

Brnění končetin

Brnění končetin může být způsobeno stisknutím nervu, nebo chronickým onemocněním (cukrovka, srdeční onemocnění). Zlepšení tohoto nepříjemného stavu můžete podpořit i správnou kombinací ověřených přírodních produktů. V této kategorii vám nabízíme Kapsamax balzám. který zlepšuje průtok krve a je příjemně hřejivý. Salikort balzám kompenzuje doprovodnou bolest a jeho bylinné složení působí analgeticky. Čajová směs Go je kombinací bylin, které pozitivně ovlivňují pohybové ústrojí, zánět a bolestivé stavy.

Radikulopatie - radikulární syndrom

Radikulopatie je komprese nervových kořenů vystupujících z míchy na různých místech páteře. Jejím hlavním projevem je šíření bolesti, brnění a mravenčení do jiných částí těla. V HillVital vám nabízíme několik bylinných produktů, jejichž úkolem je ulevit vám od jejích projevů.Kapsamax balzám působí hřejivě na postižené místo a efektivně řeší mravenčení, brnění, bodání a zlepšuje citlivost.Salikort balzám tlumí bolest a je přírodním analgetikem. Ginkgo biloba blahodárně působí na centrální nervovou soustavu a zklidňuje napětí periferních nervů. Do pozornosti vám dáváme také čaj Go a čaj Relax. Zmírňují zánět, působí relaxačně a uklidňující.

Polyneuropatie

Polyneuropatie je poškození periferní nervové soustavy. Projevuje se bolestmi končetin, křečemi, trnutím nebo mravenčením v nohou a rukou. Kromě konzervativní léčby je vhodná také aplikace kvalitních přírodních produktů. V HillVital vám jich nabízíme hned několik. Mast Kapsamax balzám s výtažkem z 12 bylin uvolňuje svaly, působí na krevní cirkulaci v postižených místech a nezatěžuje organismus. Salikort balzám svým analgetickým účinkem bojuje s bolestí a proniká až ke svalovým strukturám.Ginkgo biloba příznivě ovlivňuje prokrvení organismu. Stejně tak i kombinace vápníku a hořčíku, kterou naleznete ve vitamínech CalMag. Svaly můžete zregenerovat díky bylinnému čaji Go, který je směsí 6 bylin a pozitivně působí na pohybový aparát.

Doporučené produkty na Pohybový  aparát

Kategorie