CZK

Bio Ginkgo biloba, 80 kapslí - Cévy a nervová soustava

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) je známo svou léčivou silou, účinnou při zpomalování fyzického a mozkového stárnutí. Extrakt Ginka je bohatý na antioxidanty a látky účinné při léčbě příznaků demence. Efektivně působí při snižování symptomů neuropatie, zlepšuje duševní výkon ve vyšším věku a podněcuje vůli aktivně žít.

  • posiluje kognitivní funkce a paměť
  • podporuje funkce normálního krevního oběhu
  • udržuje dobře fungující cévní a nervový systém
  • neuroprotektivní účinek (ochrana nervové soustavy)

Ginkgo – silný všelék

Ginkgo je známo antioxidačními vlastnostmi neutralizující volné radikály díky flavonoidům, terpenům, vitamínu C a karotenoidům. Ty osvobozují tkáně od toxinů, a tím zlepšují okysličení, zvyšují přítok krve do mozku a obnovují mozkové buňky. Ginko je i proto doporučeno jako prvek prevence při neuropatii a jako vhodný doplněk při Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, po mozkové mrtvici a při roztroušené skleróze.

Ginkgo zmírňuje i vnímání bolesti, která se projevuje během dne i v noci ve formě píchání, brnění nebo pálení jako průvodní jev rozvíjející se poruchy periferních nervů v těle – neuropatie.

Extrakt z listů Ginkga se v čínské medicíně používal i při problémech s pocitem těžkých nohou nebo studených končetin, neboť stimuluje mikrocirkulaci v oběhovém systému cév a žil a předchází tak vzniku zmíněných zdravotních problémů.


Lepší nálada, vyšší výkonnost

Výhody příznivých účinků Ginkga mohou být využity také ke zlepšení mentálních schopností a koncentrace. Díky zvýšenému průtoku krve do mozku Ginkgo zvyšuje práh pozornosti a posiluje paměť, přičemž působí na neurotransmitery v mozku, což je podstatné pro dosažení dobré duševní výkonnosti a lepší nálady.

Doporučené dávkování:

Maximální doporučená dávka je 2 tobolky 2x denně, které je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění:

Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud užíváte léky na ředění krve, užívání Ginkgo biloby konzultujte se svým lékařem.


Složení:

obsah aktivních látek v 1 tobolce/v doporučené denní dávce (1600mg)

Bio Jinan dvoulaločný/ Ginkgo Biloba */** - 300mg/1200mg

Tobolka HDPA* - 100mg/400mg

* referenční výživová hodnota není definována

** surovina pochází z ekologického zemědělství

Balení obsahuje 80 tobolek.

479,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy