CZK

Balíček Komplex Vitago -Kloubní výživa

Balíček Komplex Vitago představuje unikátní kombinaci přípravků s jedinečnou výživovou hodnotou, která je primárně určena na podporu zdraví a optimální kondici kloubů, jako jednoho z hlavních stavebních kamenů pohybového aparátu.

Nápoj Daily Aktiv a kloubní výživa Glukosamin, MSM, Chondroitin vám přinesou komplexní dávku aktivních látek, potřebnou pro bezbolestný pohyb.

Balíček obsahuje: 2x 100 ml Daily Aktiv, 1x Glukosamin, MSM, Chondroitin 60 kapslí

Daily Aktiv

Nápoj Daily Aktiv je vitamínovo-minerální "bombou";

 • obsahuje vápník, hořčík, draslík, železo, zinek a další minerály;
 • vitamínovou základnu tvoří vitamíny skupiny B (B1, B2, B3, B6, B12), vitamíny A, D, E.

Dobrý zdravotní stav předpokládá dostatek a konkrétní hladinu jednotlivých minerálů a vitamínů. Případný nedostatek nebo nadbytek vitamínů a minerálů může způsobit závažné zdravotní patologické stavy.

Daily Aktiv je prostředkem k doplnění vitamínů a minerálů. Jeho tekuté skupenství umožňuje lepší a efektivnější vstřebávání všech výživných látky. Jednotlivé vitamíny a minerály se podílejí na mnoha fyziologických procesech, přinášejí blahodárné účinky různým tělesným soustavám, ať už jde o:

 • imunitu,
 • nervovou soustavu,
 • metabolismus,
 • mozek,
 • psychiku.

Tím nejdůležitějším je však to, co má tento balíček produktů podpořit, a to je pohybový aparát.

Klouby, kosti, svaly jsou udržovány v optimální kondici prostřednictvím vápníku, hořčíku, zinku a vitamínů B1, B6, B12 a D.

Glukosamin, MSM, Chondroitin - kloubní výživa

Druhou složkou Balíčku Komplex Vitago je kloubní výživa s kolagenem. Glukosamin, MSM, Chondroitin obsahuje mnoho cenných a pro zdraví kloubů nenahraditelných látek.

Není to jen kolagen, dalšími látkami, které v této kloubní výživě můžete najít, je Glukosamin, MSM, Chondroitin a vybrané druhy vitamínů. Zmíněné látky jsou přirozenou součastí kloubů, které je však s narůstajícím věkem a postupným opotřebováním kloubů jako celku, hlavně kloubní chrupavky, nezbytné dopĺňovat.

Přípravek Glukosamin, MSM, Chondroitin - podpora kloubů může posloužit jako:

 • prevence před ranným opotřebováním kloubů,
 • pomoc při poškození kloubních tkání,
 • regenerace kloubních chrupavek (chrupek),
 • prostředek zachování pohyblivosti a pružnosti kloubů.

Kombinace těchto přípravků v podobě Balíčku Komplex Vitago je jedinečná a poskytne vám dokonalou a celistvou péči o klouby jako základní složku pohybového aparátu. Vybrané protizánětlivé vlastnosti bylin přítomných v přípravku Daily Aktiv dokáží zmírnit projevy artritidy, ale jejich hodnota není o nic menší ani při ochraně a prevenci před nástupem tohoto onemocnění. Pravidelné dopĺňování kolagenu může také sehrát dvojí roli, může působit preventivně i terapeuticky.

Jedním z nejúčinnějších způsobů léčby kloubů, zad, revmatu je lokální – přímo na postižené místo. Nejoblíbenějším oceňovaným produktem na úlevu kloubů, bolesti svalů je Master balzám. Chronickou bolest kloubů a svalů může zmírnit Kapsamax balzám a od revmatu a artrózy uleví Maximum balzám.

Účinnou pomoc poskytují také bylinky, a to hlavně kořen kopřivy, andělika lékařská, kůra vrby bílé, tužebník jilmový, rozmarýn a listy kopřivy. Všechny tyto nejúčinnější byliny obsahuje náš Čaj Go.

Nenechte si ujít i další zvýhodněné balíčky, kterými vyřešíte své zdravotní problémy komplexně: Balíček Komplet Go, Maxi balíček na úlevu artrózy a artritídy.

 • Dávkování

  Doporučená denní dávka:

  Daily aktiv: 1-2x 10 (ml)

  Glukosamin, MSM, Chondroitin: 2 kapsle během jídla nebo po jídle. Nepřekračujte denní dávku uvedenou na obalu.

1 073,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy