CZK

Balíček Kyani Restore DUO 200CS2RS

Tento balíček obsahuje:
2 Kyani Restore
Jste to, co jíte. Z tohoto důvodu jsme vytvořili Kyani Restore se složením 5 v 1 obsahující trávicí enzymy a NitroBiotics, který představuje vědecký průlom. Restore se konzumuje během jídla a obsahuje pět důležitých enzymů a 2 miliardy živých bakteriálních kultur v každé porci. Navíc jde také o VEGANSKÝ produkt!
Kyani Restore se dodává v 1 lahvičce o 60 kapslích.
Je čas vyzkoušet tento mimořádný produkt a vyzkoušet všechny jeho skvělé přínosy!
Nepřekračujte stanovené doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojíte, máte vážné zdravotní obtíže nebo užíváte nějaké léky na předpis, poraďte se před použitím tohoto produktu se svým lékařem.

Směs enzymů (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), obal tobolky (lešticí látka [pullulan], barva [měďnatý komplex chlorofylinu]), prášek z pampeliškového kořene (Taraxacum officinale) , bakteriální kultury (Bifidobacterium infantis, Lactobatocillus plantarum , Lactobacillus plantarum rhamnosus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus) , prášek ze zázvorového kořene (Zingiber officinale) , růžová himalájská sůl, extrakt ze semene ostropestřce mariánského (Silybum marianum) , extrakt z celé přesličky rolní (Equisetum arvense) muniního boblího prášku z muničních boblí , prášek ze semen fenyklu (Foeniculum vulgare) , prášek z kořene proskurníku (Althaea officinalis) , prášek z petrželové natě (Petroselinum crispum) , extrakt z černého pepře 4:1 (Piper nigrum)

Doporučená konzumace

Užívejte 2 kapsle Kyani Restore s prvním jídlem. Užívejte 2 kapsle s každým dalším jídlem podle potřeby (ne více než 6 kapslí denně). Konzumace u dětí a dospívajících do 18 let se doporučuje. Produkt by neměl být během těhotenství nebo kojení bez doporučení lékaře. Nepoužívejte produkt při onemocnění ledvin. Nekonzumujte dlouhodobě.
UPOZORNĚNÍ: Nepřekračujte stanovené doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud jste těhotná, kojíte, máte vážné zdravotní obtíže nebo užíváte nějaké léky na předpis, poraďte se před použitím tohoto produktu se svým lékařem.

1 925,00 Kč
nezahrnuje cenu dopravy